Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Profesionalaus biuro kolekcijos internetu

Naujienos Visos naujienos
AKCIJA
Pakabinama spintelė Optimal 28 riešutas Baldų kolekcija Optimal

Pakabinama spintelė Optimal 28 riešutas

Kaina: 33.00 €36.25 €

Spintelė Optimal 23

Kaina: 130.00 €

Spintelė Optimal 22

Kaina: 125.00 €

Komoda Optimal 10

Kaina: 120.00 €

Lentyna kompiuteriui Optimal 27

Kaina: 35.00 €

Spintelė Optimal 24

Kaina: 110.00 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Spintelė Optimal 22

Kaina: 125.00 €

Komoda Optimal 08

Kaina: 120.00 €

Lentyna Optimal 07

Kaina: 100.00 €

Spinta Optimal 01

Kaina: 160.00 €

Spinta Optimal 02

Kaina: 180.00 €

Lentyna Optimal 05

Kaina: 120.00 €
 

Nauji biuro baldai – efektyviam darbui iš namų​

Atrodo tarsi pasaulis apsivertė per keletą dienų ir koronoviruso sukelta pandemija daugelį privertė dirbti iš namų. Galbūt kažkas ir pagalvojo, kad gera bus ir pailsėti tuo pačiu, tačiau visgi tai nėra atostogos, o darbas iš namų reikalauja kur kas daugiau savikontrolės ir savarankiškumo. Juk darbai turi būti padaryti.
Tinkamai organizuojant savo laiką iš namų galima lygiai taip pat efektyviai dirbti bei pasiekti aukštų rezultatų. Štai keletas patarimų kaip tai padaryti.

  1. Būtinai kelkitės įprastu ritmu, neišjunkite žadintuvo. Apsirenkite, kad naktiniai marškiniai neviliotų atgal į lovą. Ir žinoma papusryčiaukite, kad kelias iki šaldytuvo netaptų pagrindinėmis mintimis. 

  2. Įsikurkite jaukią bei patogią darbo vietą. Turbūt visi esame išbandę darbą ant sofos su kompiuteriu ant kelių. Pradžioje atrodo patogu, tačiau ilgiau padirbus tikrai pajusime, kad skauda nugarą, kompiuteris kaista, kas nėra gerai nei jam, nei Jums. Tikrai nesinorėtų pasibaigus karantinui galvoti apie naujo kompiuterio įsigijimą vien todėl, kad jis sugedo dėl perkaitimo. Sėdimas darbas stuburui sudaro daug apkrovos, tad būtina pagalvoti apie išties patogų darbo stalą bei kėdę. Dabar kėdžių yra tikrai įvairių, atkreipkite dėmesį į plačias pasirinkimo ir reguliavimo galimybes. Pagalvokite ir apie pagalvėlę juosmeniui bei kaklui. Renkantis darbo stalą įvertinkite, kiek vietos skirsite, ar daug dokumentų turėsite, kompiuterio laidai. Tad palei tai nuspręsite ar darbo stalo reikia platesnio, su stalčiukais ar be jų.

  3. Darbas iš namų neįmanomas be kompiuterio. Kad efektyviai ir greitai atliktumėte užduotis ir nereikėtų žiūrėti į “užkibusį” kompiuterio ekraną rinkitės jį pakankamai galingą. Rekomenduojama rinktis mažiausiai su 8GB RAM atminties,SSD disku, pasižiūrėkite ir įvertinkite, kiek jungčių gali reikėti. Nepamirškite ir ilgo baterijos veikimo laiko.

  4. Jei namuose gyvenate vienas, tai tuomet Jūsų neblaško artimųjų veiklos ar pokalbiai. Tačiau, jei bandote dirbti namuose, o šalia vyras ar žmona, taip pat dirba ir darbo metu mėgsta klausytis savo muzikos ar gal telefonas nuolat skamba darbo reikalais? O gal mažieji namų stebuklėliai nuolat muša vaikišką bugnelį ar dainuoja daineles? Tokiu atveju tikrai praverstų kokybiškos ausinės. Taip Jūs galėsite atsiriboti nuo aplinkos triukšmo, klausytis savo mėgstamos muzikos ar dalyvauti konferencijose su kolegomis. Priklausomai nuo poreikio ausines galite rinktis, kurios pasižymi aktyviu arba pasyviu triukšmo slopinimu. Ausinės, kurios slopina pasyvų triukšmą įprastai yra didesnės ir sunkesnės. Jos yra gaminamos su specialiu sluoksniu, kurie sugeria aplinkos triukšmo bangas. O ausinės, kurios pasižymi aktyviu triukšmo slopinimu yra truputį mažesnės, todėl bus ir patogesnės.

  5. Efektyviam darbo organizavimui bei nenutrūkstančiam bendravimui reikalingas kokybiškas interneto ryšys bei internetinė kamera. Žinoma visi nešiojami kompiuteriai dažniausiai turi integruotas kameras, tačiau jei turite labai daug konferencinių vaizdo skambučių tikrai verta pagalvoti apie internetinę kamerą. Būtinai atkreipkite dėmesį į jos raišką, vaizdo įrašymo greitį, integruotą mikrofoną bei kitas funkcijas. Juk bendrauti daug paprasčiau ir išvengsime nemažai nesusikalbėjimų matant savo pašnekovą.

  6. Kad darbai judėtų sparčiai ir būtumėte sveiki, pasirūpinkite namų oru. Gera oro kokybė lemia kur kas daugiau nei įsivaizduojate. Oro valytuvai labai naudingi mūsų sveikatai, jie nėra dideli, tad jiems tikrai rasite vietą, kur jo net nepastebėsite, tačiau kvėpuosite nuolat filtruojamu oru nuo visokių dulkių bei nešvarumų.

  7. Jei dirbate su dokumentais būtinai turėkite namuose spausdintuvą-skenerį bei kopijuoklį. Juk esant karantinui tikrai nepavyks nubėgti kur nors ir greitai atsispausdinti.

Tikimės kad šie keli patarimai padės sukurti jaukią ir sveikatai tinkamą darbo aplinką, ko pasekoje rezultatai pranoks ir Jūsų vadovo lūkesčius.