EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro sausintuvai internetu

Oro sausintuvas Amcor D850E sieninis/pastatomas

Kaina: 1140.91 €
Žiūrėk ČIA

Drėgmės surinkėjas Trotec TTK100E

Kaina: 337.12 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Aerial AD 550

Kaina: 1480.36 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Aerial AD 430

Kaina: 1214.88 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Trotec TTK 51E

Kaina: 191.14 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Aerial AD 420

Kaina: 964.01 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Trotec TTK 100S

Kaina: 337.14 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Trotec TTK29E

Kaina: 147.70 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Amcor D950E sieninis/pastatomas

Kaina: 1296.22 €
Žiūrėk ČIA

Drėgmės surinkėjas Trotec TTK31E

Kaina: 154.95 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Mill Dehumidifier 10 L

Kaina: 298.00 €
Žiūrėk ČIA

ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTK 96 E

Kaina: 274.98 €
Žiūrėk ČIA

ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTK 40 E

Kaina: 179.00 €
Žiūrėk ČIA

DESIKANTINIS ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTR 55E

Kaina: 219.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas Ballu BDM-30L

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 251.20 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas DEOLO BABY 11

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 128.71 €
Žiūrėk ČIA

DELONGHI DNC65 Sausintuvai

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 241.10 €
Žiūrėk ČIA

Oro sausintuvas TOYOTOMI (JAPAN) TD-C100

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 134.79 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Oro sausintuvai

 

Drėgmė patalpose yra vienas iš faktorių, veikiančių žmogaus šiluminę savijautą. Esant drėgnam orui, susidaro geresnės sąlygos šilumos atidavimui, todėl žmogaus organizmas labiau atšąla ir žmogus jaučia šaltį, nors patalpos temperatūra yra palyginti aukšta. Sudrėkę drabužiai ir patalynė blogai apsaugo nuo šalčio. Sudrėkusių sienų laidumas šilumai yra žymiai didesnis, jų temperatūra žemesnė, todėl tarp žmogaus kūno ir sienų susidaro didesnis temperatūros skirtumas, dėl ko padidėja šilumos atidavimas ir kūnas labai atšąla. Kūno atšalimas gali paaštrinti sąnarių ligas, reumatą, kvėpavimo sistemos ligas bei peršalimus. Drėgnoje aplinkoje geriau išsilaiko mikroorganizmai ir virusai, todėl yra geros sąlygos infekcijai plisti. Sudrėkus sienoms, jose pradeda veistis pelėsiniai grybeliai, kurie skleidžia nemalonų kvapą, palieka tamsias dėmes ant sienų, lubų ar apmušalų, gali alergizuoti organizmą. Ypač jautrūs šiuo atžvilgiu yra vaikai. Kovoti su grybeliais yra labai sunku, dažnai tenka pašalinti visas grybelių paliestas sienų ar lubų dalis, naudoti dezinfekcines medžiagas, kurios vėl gi neigiamai veikia sveikatą.

Kas tai- oro sausintuvas?


Oro sausintuvas - tai tarsi buitinio kondicionieriaus specialus variantas. Jis turi taip pat du radiatorius- vienas šąla, o kitas šilumą atiduoda- dirbdamas jis įšyla. Ventiliatorius siurbia iš aplinkos drėgną orą nuosekliai per abu radiatorius. Eidamas per šiltajį radiatorių oras pašyla, o eidamas per šaltąjį jis jį apipučia ir drėgmė paprasčiausiai kondensuojasi ant šaltų sienelių. Vėliau vandens lašeliai surenkami į specialų indą- bakelį, o oras praradęs drėgmę išpučiamas į aplinką. Kadangi oras eina per abu radiatorius tai jis nei pašyla, nei atšąla, o sausintuvas naudoja energiją tik savo ventiatoriui ir siurbliui sukti. Energijos sanaudos tesiekia 220-350W. Tai prilygsta seno tipo 2-3 kaitrinėms lemputėms.

Kam oro sausintuvas yra skirtas?

Oro sausintuvą galima naudoti ne tik palaikyti optimalią drėgmę gyvenamąjame būste, bet ir panaudoti džiovinimui. Prisiminkite kaip sunku išdžiovinti skalbinius lietui lyjant, kiek sunkumų sukelia namo parnešta šlapia palapinė, guminė valtis ar skėtis, permirkę batai. Sausintuvas čia labai pravers. Tereikia šlapius daiktus pakabinti patalpoje kurioje įjungtas sausintuvas. Aksčiau jūs vietoje sausintuvo naudojote neekonomišką elektrinį šildytuvą. Dabar tą atliksite sunaudodami iki 10 kartų mažiau elektros energijos. Prietaisas pasitarnaus ir statybininkui belaukiančiam kada išdžius glaistas ar dažai ir automėgėjui, kai reikės išdžiovinti garažą ar permirkusį automobilio saloną. Tereikia atsiminti, kad patalpa kurioje džiovinama turėtų būti sandariai uždaryta, kad nebūtų džiovinamas "laukas". Be to ir temperatūra pageidautina kuo aukštesnė. Esant žemiau +5 besikondensuodama drėgmė paprasčiausiai užšals, o atšidymas bus vangus ir procesas bus lėtas.