EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Klasė
Tipai
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Laminuota grindų danga

Laminuota grindų danga Krono Original 8267 VARIOSTEP CLASSIC, 1285x192x8 32kl, pušies Abruzzo

Kaina: 12.31 €
Žiūrėk ČIA

Laminuota grindų danga KRONO+ 65LG/D742(AC3)1380*193*6

Kaina: 5.08 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys Impressions K035, Crosstown Traffic, AC4/32

Kaina: 11.24 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys Krono Original 8642 Canyon Ąžuolas 1250x192x8 AC4 (32 kl.)

Kaina: 6.78 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys Synchro-TEC, D1556, Ąžuolas Certus (AC5/33 )

Kaina: 9.46 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys MEGAFLOOR MF4628, Toscolano ąžuolas natūralus (AC4/32)

Kaina: 8.93 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SUPERIOR D2987, Ąžuolas Whitewashed, AC4/32

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SymBio D8146, Ąžuolas Maggiore, (AC5/33 )

Kaina: 7.89 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SUPERIOR D2717, Vienos Ąžuolas , AC4/32

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SymBio D3478, Ąžuolas Trentino, (AC5/33 )

Kaina: 7.89 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SUPERIOR D644, Natūralus ąžuolas AC4/32

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys ECO-TEC D3858, Ąžuolas Parana, AC4/32

Kaina: 6.63 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SUPERIOR D2413, Balintas ąžuolas AC4/32

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys Synchro-TEC, D2999, Ąžuolas Peritus (AC5/33 )

Kaina: 9.46 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys MEGAFLOOR MF4646, Livingston ąžuolas natūralus AC4 (32 kl.)

Kaina: 8.48 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys SUPERIOR D2304, Ąžuolas Achad, AC4/32

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys Synchro-TEC, D2994, Ąžuolas Memoria (AC5/33 )

Kaina: 9.46 €
Žiūrėk ČIA

Laminuotos grindys MEGAFLOOR MF4617, Robin wood šviesus AC4 (32 kl.)

Kaina: 9.93 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Laminuotos grindys: kaip teisingai pasirinkti?

Laminatas daugeliu atvejų yra pigesnė alternatyva natūralioms medinėms grindims. Šiuolaikinių technologijų dėka laminatas kai kuriomis savybėmis ne tik prilygsta, bet ir lenkia natūralaus medžio grindis. Laminuotos grindys – vienos populiariausių grindų visame pasaulyje. Jos lengvai paklojamos, atsparios bei nebrangios, o jų praktinę naudą sunku paneigti. Pridėjus per paskutiniuosius kelerius metus atsiradusius, itin natūraliai atrodančius medienos, akmens ar kitus dizainus, tokios grindys tapo dar populiaresnės. Reiktų paminėti, kad dėl savo sandarios struktūros laminuotos grindys yra itin higieniškos bei lengvai prižiūrimos. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms.

Tam, kad teisingai išsirinktumėte ir nepaklystumėte didžiuliame laminuotų grindų asortimente, turėtumėte žinoti tam tikras pagrindines charakteristikas, nustatančias kokiose patalpose šios grindys gali būti naudojamos, ir bendrus duomenis apie medžiagas, iš kurių jos sudarytos.

Kur galima kloti laminuotą grindų dangą?

Laminuota grindų danga yra labai universali ir gali būti klojama beveik visur. Ji sumažina triukšmo lygį, yra lengvai ir greitai sumontuojama, be to, jos pasirinkimas yra tikrai nemažas. Atsparesnė laminuota grindų danga puikiai tiks vaiko kambaryje ar namuose, kuriuose auginami gyvūnai. Laminuotos grindys – ilgaamžė danga. Ji tarnaus ypač ilgai, jei patalpoje palaikysite pastovų mikroklimatą (galimi nedideli temperatūros svyravimai).

Prieš kurį laiką būdavo nerekomenduojama kloti laminuotos grindų dangos drėgnose patalpose, nes drėgmės paveiktos grindlentės ilgainiui “išsipūsdavo”, tačiau dabar galima rasti laminuotos grindų dangos vaškuotais kraštais arba prieš klojimą impregnuoti kraštus – taip turėsite drėgmei atsparią dangą, kurią be vargo galėsite kloti vonioje, virtuvėje ir t.t.

Laminuotų grindų sluoksniai

Laminuotos grindys susideda iš kelių pagrindinių sluoksnių:

1. Viršutinis sluoksnis yra apsauginis. Jo atsparumą įprasta žymėti klasėmis, pagal kurias ir sprendžiama, kokioms patalpoms skirta laminuota grindų danga.

2. Antrasis sluoksnis lentelei suteikia estetinį vaizdą – spalvą bei raštą. Dekoratyvinis laminuotų grindų sluoksnis spausdinamas organiniu rašalu, todėl yra atsparus blukimui net ir nuolat veikiamas UV spindulių.

3. Trečiasis sluoksnis yra lentelės pagrindas. Jis dažniausiai gaminamas iš medžio plaušo plokščių, presuojant jas karštuoju būdu: taip jos tampa atsparesnės aplinkos poveikiui.

4.  Lentelės apačioje yra polimerinis sluoksnis, kuris apsaugo lentelę nuo deformacijos ar kitų pakitimų.

Laminuotų grindų klasės

Renkantis laminuotą grindų dangą, dažnai susiduriama su atsparumo klasėmis, kurių savybės ir paskirtys ne visiems būna aiškios. Priklausomai nuo gamybos technologijos ir gamintojo nustatytų reikalavimų, laminuotos grindys gali būti skirtos gyvenamajam arba komerciniam sektoriui, su skirtingo lygio apkrovomis. Vartotojui svarbu žinoti, kaip laminatas yra klasifikuojamas, siekiant nustatyti jo atsparumo nusidėvėjimui laipsnį ir technines charakteristikas konkrečiai naudojimo vietai.

Nors pagal atsparumą dėvėjimui laminatas skirstomas į buitinį (21, 22 ir 23 atsparumo klasės) bei skirtą visuomeninėms patalpoms (31, 32, 33 ir 34 atsparumo klasės), prekybos vietose dažniausiai randami tik pastarosios klasifikacijos gaminiai. To priežastis – naujos technologijos leidžia pagaminti vis kokybiškesnį laminatą ir pigiausio – žemiausios atsparumo klasės – laminato poreikis nyksta.

Laminato klojimas

Klojant lenteles, jų sujungimo siūlės turėtų sutapti su krentančios šviesos kryptimi. Taip mažiau matysis sujungimai ir grindys atrodys vientisesnės. Kloti reiktų pradėti nuo sienos pusės, į ją atsukant lentelės griovelį. Nuo sienų pusės paprastai paliekama apie 1cm tarpas (dėl šiluminio plėtimosi). Klojant lenteles, nuolat patikrinkite ar lenteles klojate lygiagrečiai. Tam galite naudoti ištemptą virvelę. Lenteles prisireikus sutrumpinti arba susiaurinti, naudokite pjūklelį. Jei naudosite rankinį pjūklą, pjaukite iš apatinės lentelės pusės. Elektriniu pjūklu pjaukite iš viršutinės pusės.

Svarbiausia pirmąsias kelias eiles iškloti lygiai ir teisingai. Klaidos dažniausiai paaiškėja išklojus beveik visą patalpą ir pasiekus priešingą sieną. Prieš klojant svarbu patikrinti ar išklotas laminatas netrukdys atsidaryti durims. Jei trukdo – teks paobliuoti durų apačią.

Jei nusipirkote klijuojamą laminatą, naudokite tik specialius laminato klijus, kurie yra atsparūs vandeniui. Klijais reikia patepti klojamos lentos griovelio apatinę dalį bei paklotos lentos viršutinę dalį. Lenteles sujungus, turi ištrykšti klijai. Kitaip lentelės tinkamai nesusiklijuos ir nebus atsparios drėgmei. Klijų perteklių nuvalykite skudurėliu. Lentelių sujungimui naudojamas ir plaktukas bei kaladėlė su grioveliu. Niekuomet jungdami lenteles stipriai nesmūgiuokite į griovelius ir liežuvėlius. Tam naudojama kaladėlė. Klojant paskutinę eilę, reikiamu pločiu susiaurinkite lenteles bei sujunkite jas.

Būtinai palikite apie 1cm tarpą iki sienos. Tokie tarpeliai paliekami iki kiekvieno stacionaraus paviršiaus: kolonos, sienos ir pan. Tam, kad atstumas būtų išlaikomas tolygus, naudokite tam skirtus kaiščius. Juos po 10-12 valandų galite pašalinti.