Kolektorių spintelės              

                                                                  

Kolektorinės spintelės yra skirtos šildymo sistemoms kolektorių montavimui.

 

Jas galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, dizainų ir kita.

 

Priklausomai nuo šildomų patalpų tūrio ir ploto, šildymo prietaisų skaičiaus, radiatorinio ar grindų šildymo kolektoriai gali būti nuo 2-ų iki 12-os žiedų, skirtų šildymo prietaisams prijungti.

 

Kolektorinės spintelės gali būti pagamintos iš 1 mm storio cinkuotos skardos. Gamykloje skarda cinkuojama elektrolizės, t.y. šaltuoju būdu. Spintelių elementai tarpusavyje virinami kontaktiniu būdu. Spintelės dažomos milteliniu būdu (balta spalva – RAL 9010). Naudojami tik aukštos kokybės milteliniai dažai, kurių spalva nepakinta ir po daugelio eksploatacijos metų.

 

Dažniausiai kolektorių spinteles galite rinktis pagamintas baltos spalvos, pagamintas iš tvirtų, atsparių medžiagų, ilgaamžes ir kita.

 

Jeigu nežinote kokias kolektorių spinteles pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Kolektorių spinteles rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Kolektorių spinteles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.