EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Matmenys
Kolekcija
 

Akmens masės apdailos plytelės internetu pigiau

40*40 DOPPIO BEIGE (DOPPIA), plytelė Akmens masės apdailos plytelės

40*40 DOPPIO BEIGE (DOPPIA), plytelė

Kaina: 10.62 €10.85 €
Žiūrėk ČIA

33.3*33.3 P-GRIS SZARY/GREY, akmens masės plytelė

Kaina: 15.19 €
Žiūrėk ČIA

29.8*59.8 DOBLO GRAFIT MAT akmens masės plytelė

Kaina: 22.26 €
Žiūrėk ČIA

30*30 IOWA STOP, 7.2mm akmens masės pakopa

Kaina: 6.44 €
Žiūrėk ČIA

7.2*49.1 MALOE NATURAL COKOL, akmens masės grindjuostė

Kaina: 3.92 €
Žiūrėk ČIA

7.2*49.1 MALOE BROWN COKOL, akmens masės grindjuostė

Kaina: 3.96 €
Žiūrėk ČIA

30*30 ARKANSAS STOP, 7.2mm akmens masės pakopa

Kaina: 6.44 €
Žiūrėk ČIA

30*30 TEXAS STOP, akmens masės pakopa

Kaina: 7.91 €
Žiūrėk ČIA

30*30 VIRGINIA STOP, 7.2mm akmens masės pakopa

Kaina: 6.90 €
Žiūrėk ČIA

8.3*30 TEXAS, grindjuostė

Kaina: 1.69 €
Žiūrėk ČIA

30*30 MONTANA STOP, akmens masės pakopa

Kaina: 9.95 €
Žiūrėk ČIA

8.3*30 MONTANA, grindjuostė

Kaina: 1.69 €
Žiūrėk ČIA

30*30 KAROLINA STOP, 7.2mm akmens masės pakopa

Kaina: 6.44 €
Žiūrėk ČIA

8.3*30 IOWA, grindjuostė

Kaina: 1.59 €
Žiūrėk ČIA

30*30 IDAHO STOP, akmens masės pakopa

Kaina: 7.68 €
Žiūrėk ČIA

29.8*59.8 DOBLO BIANCO STOP MAT akmens masės pakopa

Kaina: 25.20 €
Žiūrėk ČIA

7.2*30 ARKANSAS, grindjuostė

Kaina: 1.46 €
Žiūrėk ČIA

29.8*59.8 ARKESIA GRYS STOP MAT, akmens masės pakopa

Kaina: 22.26 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Akmens masės apdailos plytelės                                                                       

 

Šiuolaikinis plytelių pasirinkimas yra didžiulis, todėl gali būti sunku jas išsirinkti. Jų yra įvairių dydžių, spalvų, medžiagų, faktūrų. Dažniausiai plytelės klojamos virtuvėse, voniose bei prieškambariuose, tačiau pamažu atsiranda nauja tendencija išmėginti jas ir kituose gyvenamojo namo kambariuose. Taigi kokias plytelių spalvas ir raštus pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių fantazijos, norimo gauti galutinio rezultato, kuriamo interjero.

 

Keraminės ir akmens masės plytelės yra pačios populiariausios. Keraminės plytelės pasižymi didesniu vandens įgeriamumu, tačiau klojant jas namo viduje, šis parametras beveik neturi reikšmės. Kone visos keraminės plytelės yra glazūruotos, kai tuo tarpu akmens masės plytelių apdaila būna įvairi, jos dažnai būna didesnių išmatavimų. Nors keraminės plytelės gali būti naudojamos visose patalpos erdvėse, tačiau dažniausiai jos naudojamos vonios kambaryje. Akmens masės plytelės dažniausiai dedamos tokiose erdvėse, kurios yra didesnės – svetainėse, koridoriuose.

 

Nors techniškai plytelės gali būti žymimos pagal įvairius parametrus, tačiau renkantis jas naudojimui namuose svarbu yra – slidumo klasė, įgeriamumas, atsparus įbrėžimams, dilumui – nuo to priklauso ar plytelės tinkamos kloti, pavyzdžiui, lauko sąlygomis. Glazūruotų plytelių atsparumą lemia plytelės apdailos tipo ir konkrečių technologijų taikymo būdai.

 

Atsparumas dilimui apibūdinamas kaip plytelės paviršiaus nusidėvėjimas per tam tikrą laiką, matuojant kubiniais milimetrais. Tai vadinamoji PEI klasė, žymima penkiomis kategorijomis (I-V).

 

Šis parametras aktualus ten kur vaikšto didelis žmonių srautas, o bute ir name užtenka pasirinkti ir žemesnės klasės plyteles ir II-III.

 

Kitas svarbus dalykas renkantis plyteles yra slidumas. Slidumas basai kojai žymimas A, B, arba C klase, o avalynei egzistuoja R klasės nuo 9 iki 13. Tai svarbu įrengiant plyteles vonios kambariuose, baseinuose. Kuo aukštesnė kategorija, tuo paviršius mažiau slidus: A klasėje reikalavimai yra mažiausi, C klasės danga vaikštant basomis yra mažiausiai slidi. Tas pats galioja ir R klasei - R9 yra slidžiausia iš jų.

 

Taip pat labai svarbu yra ir estetika. Renkantis plyteles reikėtų konkrečiai žiūrėti pagal turimą patalpą, skonį ir dizainą. Galima keisti erdvės suvokimo pojūtį, tai priklauso nuo to kaip bus išklijuotos plytelės. Jeigu stačiakampes plyteles klijuosime horizontaliai, ilgąja kraštine, patalpa atrodys didesnė, jei vertikaliai – aukštesnė. Taip pat didesnio formato plytelės (45x45 cm, 30x60 cm ir panašios plytelės) mažesnę patalpą padarys didesne, o priešingai, jei klijuosime mažesnio formato plyteles (10x10, 20x20 cm plyteles) didesnę patalpą padarys mažesne.

 

Plytelės gali būti matinės, pusiau blizgios ir blizgios.

 

Keraminės glazūruotos plytelės suklotos, kad ir pavyzdžiui koridoriuje, kur dažniausiai yra vaikštoma nešvariais batais, per laiką plytelės gali susibraižyti, pasikeisti estetinis vaizdas. Jei apdailos plyteles yra akmens masės, o ypatingai neglazūruotos akmens masės, tai danga bus ilgaamžiškesnė.

 

Plyteles prižiūrėti nėra sunku, nes jų danga ne tokia jautri drėgmei palyginus su kitomis dangomis ir lengvai nuvalomos. Tiesiog galima nuvalyti labai paprastai – kasdieninėmis buitinėmis priemonėmis, drėgna šluoste. Jeigu plyteles valysite kartą ar du kartus per savaitę, jos bet kokiu atveju išsivalys ir estetinis vaizdas niekur nedings. Taip pat užpildas tarp plytelių bėgant laikui gali keisti spalvą dėl užterštumo, tačiau siūles galima taip pat nuvalyti.