Atpigo Blokas keraminis Keraterm 12 M150 440x120x238 Keraminiai blokeliai
Turime sandėlyje
1.49 € 1.79 € / 1 vnt

Atpigo Blokas keraminis Keraterm 38 M125 250x380x238 Keraminiai blokeliai

Atpigo Blokas keraminis Keraterm 25 M150 375x250x238 Keraminiai blokeliai

Keraminiai blokeliai sienoms, pertvaroms

Tai vieni stipriausių, o kartu ir ekologiškiausių blokelių rinkoje, pagaminti naudojant natūralias medžiagas. Keraminiai blokeliai išsiskiria gera garso bei šilumos izoliacija, apsaugo pastatus nuo drėgmės, yra nedegūs. Įprastai keraminiai blokeliai yra naudojami statant įvairaus tipo namų, kotedžų, daugiabučių ir kitų pastatų laikančiąsias sienas bei pertvaras. Šio tipo blokeliai puikiai tinka statant A ir A+ klasės namus.

Visų gamintojų keraminiai blokeliai


Mūsų kataloge rasite populiariausius rinkoje Keraterm, Porotherm, Keraporas ir kitų gamintojų keraminius blokelius. Parduodame skirtingų dydžių, formos ir savybių keraminius blokelius, todėl esame tikri, kad rasite tinkamiausią sprendimą vykdomoms statyboms. Atminkite, kad tik patikrintų gamintojų keraminiai blokeliai atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Keraminių blokelių kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, blokelio dydžio ir formos. Dažnai taikome akcijas, todėl blokelius su nuolaida akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo keraminiai blokeliai jums geriausiai tiktų? Reikia pagalbos suskaičiuoti, kiek blokelių jums reikės statybos darbams? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

Keraminiai blokeliai pristatomi visoje Lietuvoje.