Perdangos blokeliai 'T-600 AB' Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x4,0 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 4,2 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 7,8 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x6,4 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x5,8 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x2,4 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x2,6 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 8,4 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x2,0 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x4,6 m. Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x7,4 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x3,8 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x6,2 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 6,8 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 4,4 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x7,2 m Surenkamos perdangos

Perdangos sijos 'TERIVA 4,0/1' 0,12x2,8 m Surenkamos perdangos

Surenkamos perdangos 

Surenkamos perdangos tai tokios perdangos, kurias sudaro armuotų sijų ir tuščiavidurių blokelių perdangos. Kuo lengvesnės yra armuotos sijos, tuo yra lengviau dirbti. Ant surinktos perdangos yra užliejamas viršutinis betono sluoksnis, kuris viską sutvirtina.

Surenkamą gelžbetoninę perdangą galima naudoti žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybose, taip pat bendro naudojimo pastatuose. 

Surenkama gelžbetoninė perdanga, skirta montuoti rankomis, nenaudojant sunkios statybų įrangos, kadangi ir sijų, ir tuščiavidurių blokelių svoris yra nedidelis.

Surenkamos gelžbetoninės perdangos yra atsparios ugniai, šį atsparumą galima dar labiau padidinti su kitokiu perdangos apatinio paviršiaus užbaigimu – pavyzdžiui gipskartono plokštėmis ir kita.

Surenkamos gelžbetoninės perdangos - tai pats geriausias ir teisingiausias sprendimas rekonstruojant pastatus, kadangi šios perdangos galima sumontuoti jau esant uždengtam stogui.

Surenkamos perdangos yra gaminamos skirtingų gamintojų, nuo gamintojo ir priklauso surenkamų perdangų kokybė, išmatavimai, savybės ir kita. Surenkamų gelžbetoninių perdangų privalumai yra tokie: montuojant nereikia krano pagalbos, palyginus su monolitine perdanga, yra žymiai pigesnė, yra geresnė šilumos ir garso izoliacija, įvairūs galimi ilgiai, yra lengvesnė už tradicines perdengimo plokštes ir kita.

Imant konkretaus gamintojo Velox surenkamas perdangas, galime išskirti šiuos privalumus: paprastas ir greitas pasiruošimas ir perdangų surinkimas, geros garso ir šilumos izoliacijos charakteristikos, plokštės lengvai apdirbamos, nepraranda tvirtumo po komunikacijų pravedimo, labai geras sukibimas su tinku ir kita.

Jų patvarumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą patvirtina tai, kad šios perdangos jau daug metų yra palčiai naudojamos daugelyje Europos šalių. 

Nuo surenkamų perdangų pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko jis tarnaus.

Taigi surenkamas perdangas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia yra platus pasirinkimas, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.