EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Voleliai internetu pigiau

Volelis dažymui 25cm su rankena

Kaina: 5.67 €
Žiūrėk ČIA
Volelis kampams dažyti 12cm su rankena

Volelis kampams dažyti 12cm su rankena

Kaina: 16.24 €21.56 €
Žiūrėk ČIA

Volelis strukturiniam dažymui 80/180mm smulkus

Kaina: 5.06 €
Žiūrėk ČIA

Volelis strūktūriniam dažymui 18cm poroloninis

Kaina: 6.84 €
Žiūrėk ČIA

Volelis vamzdžiams dažyti su rankena

Kaina: 2.96 €
Žiūrėk ČIA

Volelis lakavimui 18cm MOLTOFLOK

Kaina: 4.16 €
Žiūrėk ČIA

Volelis tapetams 250mm guminis

Kaina: 5.25 €
Žiūrėk ČIA

Volelis lakavimui 18cm 50mm poroloninis Midi

Kaina: 1.20 €
Žiūrėk ČIA
Volelis strukturiniam dažymui 80/250mm vidutinis

Volelis strukturiniam dažymui 80/250mm vidutinis

Kaina: 2.64 €2.94 €
Žiūrėk ČIA

Volelis kampams dažyti su rankena

Kaina: 3.27 €
Žiūrėk ČIA

Volelis strukturiniam dažymui 80/250mm smulkus

Kaina: 6.69 €
Žiūrėk ČIA
Volelis strukturiniam dažymui 80/250mm grubus

Volelis strukturiniam dažymui 80/250mm grubus

Kaina: 3.10 €3.44 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui 5,5cm Mini poroloninis

Kaina: 0.35 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui 25cm žalias su rankena Syntex

Kaina: 5.80 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui 68/200mm Syntex plus

Kaina: 3.57 €3.58 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui 48/180mm Syntex

Kaina: 2.83 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui su rankena 25cm 55mm Nylonplus

Kaina: 4.74 €
Žiūrėk ČIA

Volelis dažymui 7cm Mini Veliur 2vnt.

Kaina: 1.22 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Voleliai                                                                                                

Dar vienas dažymui skirtas įrankis yra volelis. Jeigu norite, kad volelis tarnautų ilgiau, tai reikėtų rinktis voleli su plastmasine šerdimi, o ne su kartonine. Taip rinkitės tokį, kuris labiausiai tinka jūsų sienų tekstūrai. Lygus, kietas volelis tinka lygioms sienoms dažyti, minkštesnis – grublėtesnėms. Gerai savo darbą atlieka ir netaško dažų putų polistireno volelis. Nedažykite jais šiurkštaus paviršiaus, nes dažai nekibs ir nesilaikys.

Jeigu norite dažymo darbus padaryti greitai - voleliu tą patį darbą atliksite tris kartus greičiau nei teptuku. Naudojant storesnį volelį galima suformuoti struktūrinį paviršių, teptuku tai padaryti sunkiau. Teptuku patogiau dažyti sunkiai prieinamas vietas – kampus, vamzdžių bei radiatorių antrąją pusę. Taip pat didesnius plotus, pavyzdžiui, lubas ir sienas, geriau dažyti voleliu. Volelį lengviau išplauti negu teptuką. Norimą rezultatą pasieksite lengviau, jei rinksitės tokius volelius ir teptukus, kurie geriausiai tinka jūsų naudojamų dažų tipui bei dažomam paviršiui.

Teptukai būna įvairaus pločio, nuo jų pločio priklauso kokie paviršiai bus dažomi - 75, 100, 120 mm pločio teptukai yra skirti didelio ploto paviršiams dažyti lauke, 70 mm pločio teptukai yra skirti sienoms, luboms, grindims dažyti patalpose, 35 ir 50 mm pločio teptukai yra skirti nedideliems paviršiams patalpose (durims, baldams), na o 25 mm pločio teptukai yra skirti labai tinka langų rėmams, grindjuostėms dažyti.
 

Dauguma volelių pagaminta iš sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, nailono ir poliesterio. Sintetiniai voleliai naudojami dažant aliejiniais, alkidiniais ir lateksiniais dažais. Natūralūs voleliai gaminami iš avių ir ožkų vilnos (moherio). Volelis iš avies vilnos labai tinka dažant silikatiniais dažais, nes tokia vilna atspari šarmams. Ožkos vilnos volelis – su trumpa vilna, jis naudojamas dažyti baldams, lakuoti grindims.

Voleliai skiriasi plauko ilgiu, tankiu ir storiu. Pagal plauko ilgį volelius galima suskirstyti į tris grupes:

Ilgo plauko (22 mm, 18 mm) voleliai yra tokie voleliai, kurie yra naudojami dažant šiurkščius plytų, betono, taip pat tinkuotus ir reljefinius paviršius. Taip pat tinka luboms dažyti. Tankesnio plauko voleliai sugeria daugiau dažų, suformuoja nevienalytį, struktūrinį paviršių. Naudojami dažant lateksiniais ir silikatiniais dažais.

Vidutinio plauko (11 mm, 12 mm) voleliai yra naudojami dažant betono, gipskartonio, šiurkščius medinius ir lygius tinkuotus paviršius. Dažniausiai vidutinio plauko voleliai naudojami dažant sienas (sausose ir drėgnose patalpose) ir grindys. Vidutinio plauko voleliai gerai sugeria dažus ir suformuoja tolygią dažomo paviršiaus struktūrą. Naudojami dažant lateksiniais ir alkidiniais dažais.

Trumpo plauko (5 mm, 6 mm) voleliai tinka dažyti ir lakuoti metalą, medieną (baldus, duris, grindis). Naudojami dažant lateksiniais ir skiedžiamais (su tirpikliais) dažais. Kuo trumpesnis plaukas, tuo mažiau dažų sugeria volelis, tuo lygesnis suformuojamas paviršius. Dažydami blizgiais dažais rinkitės trumpo plauko volelį – ant dažomo paviršiaus nesusidarys burbuliukai ir pūslelės.

Nedideliems plotams pakaks 10-15 cm volelio, na o dideliems, ištisiniams paviršiams tinka 18-25 cm ilgio voleliai.

Naudojant volelį pirmą kartą, praplaukite jį vandeniu ir muilu, prieš dažydami lateksiniais dažais, sudrėkinkite volelį, mažiau dažų neteksite, jei pasirinksite didesnio skersmens vokelį. Jei naudojate vieną volelį įvairiems dažams, pradėkite dažyti nuo šviesesnių atspalvių. Darbo įrankius po dažymo plaukite tuo pačiu skiedikliu, kuriuo skiedėte dažus.