Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

Apdailos sujungimo profiliai                                                  

 

Apdailos sujungimo profiliai yra mediniai apdailos profiliai, metaliniai apdailos profiliai, plastikiniai apdailos profiliai, putų polistireno apdailos profiliai.

 

Mediniai apdailos profiliai - išoriniai ir vidiniai kampai skirti kampų apdailai. Mediniai apdailos profiliai pasižymi ekologiškumu, ilgaamžiškumu, dažniausiai būna rudos spalvos ir rudų atspalvių, skirtingų išmatavimų ir kt. Mediniai apdailos profiliai yra gaminami iš skirtingos medienos.

 

Metaliniai apdailos profiliai yra gaminami iš metalo, įvairiausių spalvų, išmatavimų, naudojami lygių paviršių sujungimui. Iš metalo pagaminti apdailos profiliai pasižymi ilgaamžiškumu.

 

Plastikiniai apdailos profiliai yra pagaminti iš plastiko. PVC juostelės yra gaminamos trijų profilių. Jų pagalba galima užbaigti įvairių tipų plytelių kraštus. Visos PVC apdailos juostelės yra 2500 mm ilgio. Išorinio kampo apdailos juostelės skirtos 90 kampo apdailai. Šio tipo apdailos juostelės gali būti naudojamos jungti vieną apdailos medžiagą su kita, pvz. užbaigti plytelių kraštą ant sienos, kuri toliau bus dažoma. Taip pat gaminamos apdailos juostelės, skirtos 90 vidiniam kampui, o taip pat plytelių ir staktos sandūroje. Visų tipų apdailos juostelės yra penkių skirtingų aukščių: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm ir 10 mm ir 15 spalvų. Universalios apdailos juostelės 6/9 skirtos skirtingo storio (maks. 6 mm arba 9 mm) medžiagoms sujungti 90 ar didesnio laipsnio kampu tai įmanoma dėl ypatingo juostelių lankstumo). Universalios apdailos juostelės dar naudojamos sujungti plyteles su kita apdailos medžiaga. Gaminamos yra keletą spalvų.

 

Putų polistireno apdailos profiliai yra skirti lubų apdailai užbaigti. Jų panaudojimas žymiai padidina patalpos estetiką.

 

Taigi kokybiški apdailos sujungimo profiliai padės erdvę padaryti tvarkingesnę, gražesnę, estetiškesnę ir kt.