Akmens vata Rockwool SUPERROCK 200x565x1000 (pak. 0,452 kub.m / 2,26 kv.m) Akmens vata bendrai statybinei izoliacijai

Atpigo Mineralinė biri vata Knauf Insulation Supafil Loft 045 (pak.16.6kg) Akmens vata bendrai statybinei izoliacijai

Akmens vata bendrai statybinei izoliacijai


Galime pasiūlyti platų akmens vatos, skirtos įvairiems statybos sprendimams pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite Paroc ir Rockwool gamintojų akmens vatą, skirtą pastatų atitvaroms, ventiliuojamų pastato konstrukcijų šilumos izoliacijai, taip pat palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms.

Akmens vatos plokštės ir dembliai puikiai priglunda prie šiltinamos atitvaros, juos lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose konstrukcijose. Laikui bėgant akmens vatos izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.

Biri akmens vata

Biri akmens vata yra naudojama neeksploatuojamų pastogių, vėdinamų palėpių horizontalių plokštumų šilumos ir garso izoliacijai, taip pat biri akmens vata gali būti naudojama tarp ir virš medinių perdenginių sijų. Iš birios akmens vatos yra suformuojamas vientisas šiltinimo sluoksnis, kokybiškai ir lengvai yra užpildomos ertmės tarp stogo konstrukcijų bei palėpėje išvedžiotų vamzdžių. Šilumos izoliacija iš birios akmens vatos yra sausa, nesukrenta ir nesusitraukia.
Parduodame visų populiariausių gamintojų akmens vatą. Reikia Paroc ar Rockwool akmens vatos? Esame tikri, kad galėsime pasiūlyti reikiamos akmens vatos už gerą kainą.
Jei nesate tikri, kokia akmens vata statybinei izoliacijai jums geriausiai tiktų - susiekite su mumis. Papasakosime apie turimas medžiagas, patarsime, ką geriausia pasirinkti.