Atpigo Modulinė stogo danga Budmat MURANO ( X-MATT GreenCoat Crown BT ) Čerpinio profilio skardos lakštai

Atpigo Modulinė stogo danga Budmat BELLA SARA ( X-MATT GreenCoat Crown BT ) Čerpinio profilio skardos lakštai

Modulinė stogo danga Finnera - Ruukki® 40 Čerpinio profilio skardos lakštai

Čerpinio profilio skardos lakštai, modulinė čerpinė stogo danga

Čerpinio profilio plieninės stogo dangos bei modulinės metalinės stogo dangos yra vienas populiariausių pasirinkimų dengiant šlaitinius stogus. Ji tinka tiek statant naujus namus, tiek atliekant senesnių pastatų su šlaitiniais stogais renovaciją. Galime pasiūlyti itin platų čerpinių stogo dangos profilių pasirinkimą, taip pat modulines stogo dangas geromis kainomis. Mūsų kataloge rasite Ruukki, BudMat, Bilka, Borga ir kitų gamintojų modulinę čerpinę stogų dangą.

Modulinės čerpinio profilio stogo dangos apžvalga

Čerpinis skardos profilis - tai skardinės čerpės (plieninės, metalinės), kurios imituoja įprastas keramines čerpes. Skardinės čerpės išsiskiria savo lengvumu, plačiu spalvų ir formų pasirinkimu. Čerpinio profilio stogo danga montuojama greitai ir paprastai.
Pristatome keletą įdomiausių čerpinio profilio stogo dangos pasirinkimų:
Čerpinio profilio skardinė stogo danga Ruukki Monterrey FEB Forma® - vienas populiariausių Ruukki stogo dangos profilių, kurio bangos tapo šiek tiek aukštesnės, išraiškingesnės, o priekinio krašto užbaigimui naudojama Ruukki FEB Forma® technologija. Šio tipo plieninės čerpės profilio lakštai išsiskiria unikalia, patentuota priekinio krašto užlenkimo technologija, suteikianti išraiškingesnio, vizualiai labiau išbaigto stogo vaizdą.
To paties gamintojo Ruukki Adamante čerpinio profilio skarda (skardinės čerpės) sukurta ieškantiems išskirtinesnio stiliaus. Nors Adamante čerpinio profilio skarda puikiai dera daugelyje architektūros stilių, dažniausiai ją renkasi mėgstantys šiuolaikinį dizainą.
Čerpinio profilio skarda Budmat Sara - tai plieninė stogo danga yra viena iš labiausiai atpažįstamų ir žinomų plieninių čerpių rinkoje. Ši danga puikiai susilieja su supančia architektūra, o platus spalvų pasirinkimas leis surasti geriausią plieninės stogo dangos pasirinkimą.
Bilka IBERIC plieninė stogo danga iš profiliuoto plieno išsiskiria aukšta banga ir padidintų profilio aukščiu, taip suteikiant estetinį vaizdą stogui. Inovatyvi jungimo sistema leidžia čerpinių lakštų moduliams persidengti iš abiejų pusių, todėl surinkimo procesas yra labai lengvas ir gerokai sumažina surinkimo išlaidas. Šios serijos metalines čerpes galima rinktis iš 29 spalvų asortimento.
Esame tikri, kad platus skardinių čerpių pasirinkimas leis surasti tinkamiausią sprendimą jūsų namo stogui. Atminkite, kad tik patikrintų gamintojų modulinė stogo danga atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Plieninės čerpės ir modulinės stogo dangos kaina

Čerpinio profilio skardos modulinės stogo dangos kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, jos matmenų, spalvos ir kitų parametrų. Dažnai taikome akcijas, todėl metalines čerpes akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo produkciją pasirinkti? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.