Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Stacionarūs laiptai MSP PIVOT 55 cm. Laiptai
Išparduota
Buvusi kaina: 304.59 €

Mediniai palėpės laiptai internetu

Daugelio palėpės yra integruotos pastogėse, trečiame namo aukšte, tad norint jas pasiekti būtina įsigyti laiptus. Laiptai į palėpę nebūtinai turi būti neskoninga interjerą darkanti detalė, kuri trukdo džiaugtis stiliaus vientisumu. Mediniai palėpės laiptai, kuriuos siūlo B-a.eu - atrodo skoningai, yra funkcionalūs, kainuoja nedaug, o montavimas nereikalauja daug laiko.

Mediniai palėpės laiptai yra labai funkcionalus sprendimas tada, kai norisi surasti priemonę, kuri gali padėti sėkmingai pasiekti trečią ar dar kitą aukštą.

· Jie visiškai saugūs, tad jais galės lipti ne tik suaugę, tačiau ir vaikai.

· Tai stilingas interjero sprendimas, kuris suteikia galimybę jais naudotis tada, kai tik yra poreikis.

· Tai visiškai neslidūs laiptai, tad lipimas jais nebus sudėtingas.

· Galima rasti labai plačią pasiūlą, kuri garantuos derančių turėklų galimybes.

· Laiptai yra stabilūs.

· Jie yra ilgaamžiai, tad kartą integravus tinkamus laiptus daugiau neteks sukti galvos dėl jų keitimo.

Norėdami patenkinti skirtingų žmonių ir tuo pačiu skirtingų namų poreikius B-a.eu siūlo labai platų skirtingų palėpės laiptų pasirinkimą. Paieškoms supaprastinti nurodysime kelis esminius kriterijus, kuriuos naudinga įvertinti.

1. Susipažinkite su gamintojais, kurie siūlo įsigyti jų produkciją. Kokybiški laiptai – galimybė džiaugtis funkcionalumu, kuris jums tarnaus visą gyvenimą. O B-a.eu prekiauja tik pačių žinomiausių laiptų gamintojų produkcija, kuri yra pelniusi gerą vardą visame pasaulyje.

2. Siūlome įvertinti ir skirtingų medžiagų laiptus. Nors jų pagrindas yra medinis, tačiau turėklai gali būti dekoruoti metaliniais ornamentais. Apgalvokite, kokio stiliaus laiptai geriausiai derės jūsų interjere.

3. Taip pat daugiau dėmesio skirkite stiliui. Derindami nepamirškite, kad šie laiptai turi puikiai pritapti visumoje ir atrodyti skoningai greta visų kitų interjero detalių.

4. Išmatavimai dažnai nulemia funkcionalumą. Juk reikia vertinti ne tik tai, kokio aukščio laiptai yra gaminami, tačiau ir jų plotį, kuris gali labai varijuoti. Nuo siaurų iki pačių plačiausių pagal kiekvieno asmens poreikius bei, žinoma, galimybes, kadangi nuo dydžio varijuoja ir kaina.

Kokybiški B-a.eu parduodami mediniai palėpės laiptai yra gaminami iš eglės medienos, taip garantuojant kad jie ne tik atrodys puikiai, tačiau ir džiugins savo funkcionalumu bei ilgaamžiškumu. Kadangi laiptai yra montuojami labai greitai bei paprastai – atsiradus poreikiui neteks sugaišti daug laiko. Paprasčiausiai užsakyti laiptai bus pristatyti iki pat Jūsų namų durų Jums patogiausiu metu, o montavimas dažniausiai neužtrunka nei kelių valandų, kadangi konstrukcijos labai aiškiai sudėtos ir jų sujungimas yra paprastas.

Kokybiški palėpei skirti laiptai taip pat yra atsparūs ugniai, tad jeigu savo namuose stengiatės naudoti tik ypač saugius laiptus – siūlome išbandyti tuos, kurie nedegūs, nes yra padengti specialia medžiaga. Laiptai sudaro užtvarą, tad kai gaisras „sklinda‘ po namus, jais užlipus palėpėje galima slėptis tol, kol ugniagesiai užgesins ugnį.

Norėdami greičiau rasti Jums labiausiai tinkamus laiptus siūlome perskaityti instrukcijas, kurios yra pateikiamos greta prekių. Tuomet kur kas paprasčiau susipažinsite su charakteristikomis bei apsispręsite, kokie laiptai Jums labiausiai tinka. Jeigu tai padeda greičiau rasti tai, ko reikia, tuomet siūlome susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie atsakys į visus Jūsų klausimus bei pateiks Jums labiausiai tinkamas rekomendacijas.

Gyvenimas gali būti kur kas gražesnis ir kur kas komfortabilesnis. Pasinaudokite tuo.