EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Motociklai internetu

Naujienos Visos naujienos

Motociklininko veido ir kaklo apsauga W-tec Zoro

Kaina: 6.10 €
Žiūrėk ČIA

Multifunkcinis pošalmis CHAMPION W-TEC TWG 213

Kaina: 5.32 €
Žiūrėk ČIA

Motociklininko pirštinės W-TEC Chreno

Kaina: 21.39 €
Žiūrėk ČIA

Pošalmis W-TEC COOLER TWG 921

Kaina: 7.80 €
Žiūrėk ČIA

Dviratininko pirštinės Spokey PRO RACING

Kaina: 11.07 €11.16 €
Žiūrėk ČIA

Dviratininko pirštinės Spokey AMPERO

Kaina: 20.47 €20.62 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Motociklininko veido ir kaklo apsauga W-tec Zoro

Kaina: 6.10 €
Žiūrėk ČIA

Motociklininko šalmas Premier Voyager

Kaina: 163.30 €
Žiūrėk ČIA

Motociklininko šalmas WORKER V192

Kaina: 94.20 €
Žiūrėk ČIA
Motociklininko šalmas NENKI NK-830

Motociklininko šalmas NENKI NK-830

Kaina: 98.00 €118.58 €
Žiūrėk ČIA

Motociklininko šalmas W-Tec NK-850

Kaina: 79.61 €
Žiūrėk ČIA

Motociklininko lietpaltis W-TEC Rainy

Kaina: 27.20 €
Žiūrėk ČIA
 

Motociklai        

                                                      

Motociklus galite rinktis iš keturračių motociklų, sniego motociklų, vandens motociklų ir kita.

 

Keturratis motociklas – tai keturratė motorinė transporto priemonė, išskyrus lengvuosius keturračius motociklus, kurios didžiausiasis konstrukcinis greitis didesnis kaip 45 km/h ir (arba) variklio darbinis cilindro tūris didesnis kaip 50 cm(3), eksploatacinė masė ne didesnė kaip 400 kg, o kroviniams vežti skirtos eksploatacinė masė ne didesnė kaip 550 kg (be akumuliatorių baterijų, jeigu tai elektros varikliu varoma transporto priemonė) ir kurios didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip15 kW.

 

Turint keturračius motociklus galite smagiai praliesti laisvą laiką gryname ore. Tai smagi pramoga tiek su šeima, tiek ir su draugais, kolegomis.

 

Važinėjant su keturračiais motociklais reikia laikytis saugumo reikalavimų – dėvėti šalmą, pirštines, specialią aprangą ir kita.

 

Taigi keturračiai motociklai yra puiki transporto priemonė skirta pasivažinėjimui gamtoje ir visiškai galite nekreipti dėmesio į kelius ir privažiavimus, nes ši transporto priemonė gali pravažiuoti ir ten, kur tarkime kita transporto priemonė net negali pasvajoti. Jeigu norite pajusti adrenaliną, galią ir kita tai ši transporto priemonė yra kaip tik Jums skirta.

 

Taigi keturračius motociklus galite rinktis: sportinius, kelioninius, miesto, darbinius.

 

Sniego motociklai – tai nauja, išskirtinė pramoga Lietuvoje. Šiuo malonumu gali mėgautis tiek patyrę ekstremalai (motociklai gali išvystyti iki 160 km/val. greitį), tiek pirmą kartą tokią transporto priemonę išbandantys vairuotojai.

 

Sniego motociklai galite rinktis: sportinius, krosinius, kalnų, darbinius, turistinius, vaikiškus.  

 

Jeigu norite laisvalaikį praleisti gryname ore, aktyviai, ekstramaliai, tai galite rinktis sniego motociklus. Jūs galėsite skrieti greičiau už vėją apsnigtais laukais, miškų takais ir ežerais. Pasivažinėjimas motociklais suteiks adrenaliną ir neišdildomą įspūdį ilgam.

 

Sniego motociklais yra labai smagu pasivažinėti naktį, tada galima patirti dar aštresnių pojūčių.

 

Taigi sniego motociklai yra puiki transporto priemonė pasivažinėti gamtoje, nes ja galite važiuoti bet kur. Tai yra patogi ir greita transporto priemonė žiemą. Sniego motociklus labiausiai mėgsta žiemos sporto entuziastai. Tačiau sniego motociklas nėra pigi transporto priemonė. Taip pat reikėtų žinoti, kad sniego motociklu važinėti asfaltuotu keliu nepatartina, nes motociklo slidėse yra įtaisyti peiliai. Važinėjant asfaltu peiliai labai greitai susidėvi ir juos reikės keisti, nes kitaip transporto priemonę bus sunku valdyti.

 

Vandens motociklus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Vandens motociklais yra smagus, ekstremalus laisvalaikio praleidimo būdas. Svaiginantis greitis, staigūs posūkiai, į šalis tykštantis vanduo, nuo sėdynės verčiantis vėjo gūsis, taigi daug gerų įspūdžių galėsite patirti sėdėdami ant vandens motociklo.

 

Kai jau esate pramokęs naudotis ir valdyti vandens motociklą, galite atlikti ir tam tikrus triukus, siekti didesnio greičio, kas dar labiau didina adrenaliną, ekstremalius pojūčius, pačias geriausias emocijas ir kita.

 

Vandens motociklais galite išvystyti didžiulį greitį, todėl pradedantiesiems reikėtų laikytis saugumo reikalavimų, nes pramogos vandens motociklu žymiai yra pavojingesnis negu įprastais motociklais. Vandens paviršius nelygus, o motociklininkas nuolatos susiduria su chaotiškomis bangomis. Gelbėjimo liemenė apsaugo krūtinę ir įkritus į vandenį neleidžia nuskęsti. Tačiau labiau ekstremalus pasivažinėjimas vandens motociklu reikalauja daugiau apsaugos priemonių – hidrokostiumas (jis apsaugo ne tik nuo šalčio ar vėjo, bet ir nuo nemalonaus kūno sąlyčio su vandens motociklo paviršiumi, taip pat apsaugo nuo nedidelių smūgių), pirštinės, taip pat yra reikalingas šalmas, o ypatingai jei planuojate pramogauti stipriai banguojančiame vandens telkinyje, jūroje. Taip pat reikėtų žinoti, kad skriejant vandens motociklu lengva gauti galvos traumą, todėl ją reikia saugoti. Taip pat galite įsigyti ir neopreninius vandens batelius, kelių apsaugas (apsaugosite savo kelius nuo mėlynių, kaulų lūžių), kaklo apsaugą, nugaros apsaugą, akių apsaugą ir kita.

 

Jeigu nežinote kokį motociklą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Motociklą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Motociklą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.

 

Taigi motociklai, tai tokia pramoga, kuri yra skirta kiekvienam greičio bei aštrių pojūčių mėgėjui.