Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Šildytuvas Jata R111 Šildytuvai tepaliniai

Šildytuvas Jata R111

Kaina: 108.88 €115.45 €

Tepalinis radiatorius Mesko MS 7805, baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 26.11 €

Tepalinis radiatorius Mill Oil AB-H700MINI, baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 117.54 €

Tepalinis radiatorius Mesko MS 7806, baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 30.23 €

Tepalinis radiatorius Adler AD 7802, raudona/ juoda

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 43.33 €
 
 

Šildytuvai tepaliniai                                                                                          

 

Tepalinius šildytuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, formų, išmatavimų, svorių, galingumų ir kita.

 

Tepaliniai radiatoriai skiriasi nuo kitų radiatorių, tuo kad juose yra ne vanduo, o tepalas. Jų kaitinimo elementas yra panardintas tepale, kurį jis ir šildo. Kaisdamas tepalas per šildytuvo sieneles šilumą paskleidžia į aplinką. Perkant šildytuvą būtinai pažiūrėkite, kad jis būtų su termostatu, nes tokiu atveju prišilus patalpai iki nurodytos temperatūros jis išsijungs, o nukritus žemesnei nei nustatėte, jis automatiškai vėl įsijungs.

 

Tepalinius radiatorius galite rinktis sudarytus iš skirtingų sekcijų ir kuo daugiau bus sekcijų, tuo daugiau šis radiatorius šildys. Standartiškai tokie šildytuvai gali turėti nuo 5 iki 12 sekcijų.

 

Pliusas tas, kad jie yra vieni iš saugiausių ir juos įjungtus galėsite palikti ilgą laiką. Priešingai nei ventiliatoriniai šildytuvai jie yra sunkūs ir nepatogu pernešti iš vienos vietos į kitą, taip pat ilgai kol įšyla, bet įšilę ilgai neataušta ir net juos išjungus jie vis dar šildo kambarį.

 

Šildytuvai tepaliniai gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip: modernus, unikalus dizainas, tylus veikimas, gali būti naudojamas ekologiškas tepalas, aukštas atsparumas smūgiams, paprastas valdymas ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius tepalinius šildytuvus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šildytuvus tepalinius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir būna didesnės.

 

Šildytuvus tepalinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.