EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gitaros internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Akustinė gitara V50NJP natural Kit

Kaina: 110.21 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara F310P natural

Kaina: 156.34 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara CG102A

Kaina: 176.96 €177.14 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė gitara IJRG200BK

Kaina: 245.33 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė gitara Pacifica 012 Vintage White

Kaina: 168.75 €
Žiūrėk ČIA

Gitaros stygos DEN 1046 EL-MKL

Kaina: 9.53 €9.57 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
AKCIJA
Elektrinė gitara Peavey Raptor Plus Electric Guitar Sunbu

Elektrinė gitara Peavey Raptor Plus Electric Guitar Sunbu

Kaina: 98.78 €
Žiūrėk ČIA
Mandolina MSA Mandolin Sunburst

Mandolina MSA Mandolin Sunburst

Kaina: 103.15 €123.78 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara FG720S Tobacco br.

Kaina: 278.46 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara C40

Kaina: 120.24 €120.25 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė gitara Scandinavia C Les Paul Custom ebony

Kaina: 3293.14 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė gitara JRG200RD

Kaina: 245.33 €
Žiūrėk ČIA
 

Gitaros                     

                                    

Gitara yra styginis muzikos instrumentas, kuriuo yra grojama pirštais arba mediatoriumi. Gitarą sudaro korpusas, grifas, stygos ir galvutės.

 

Gitarų tipų yra gana nemažai: klasikinė (6 stygos, 7 stygos, 8 stygos), akustinė (6 stygos), bosinė (4 stygos), akustinis bosas (4 stygos), elektrinė (5–6 stygos), ukulele (4 stygos), MIDI gitara, gitara su tuščiaviduriu grifu, gitara – arfa.

 

Gitaras galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų, spalvų, tipų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Taigi renkantis gitarą pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokią muziką daugiausiai ketinate groti: roką, džiazą, klasikinę, pop, lotynų amerikos muziką ir kita. Kai kurios gitaros labiau tinka vienam muzikos stiliui ir mažiau kitam.

 

Taigi klasikinė gitara lyginant su akustinėmis, yra šiek tiek mažesnės, jų grifas yra platesnis ir kiek trumpesnis, tačiau pagrindinis skirtumas yra nailoninės stygos, kurios gitarai suteikia specifinį skambesį. Grojant su minkštomis nailoninėmis stygomis pradedančiam gitaristui yra lengviau jas naudoti, nei tarkime metalines. Jeigu grojate klasikine gitara, tai dešine ranka dažniausiai grojama yra pirštukais, o ne brauktuku. Taigi klasikinė gitara yra skirtas Jums, jeigu mėgstate groti ir klausytis klasikinės, lotynų amerikos muzikos, ar tiesiog patinka nailoninių stigų skambesys.

 

Tačiau populiaresnės yra akustinės gitaros ir jos dažnai sutinkamos klausantis kantri, pop, bliuzo muzikos. Akustinės gitaros turi metalines stygas, nuo kurių mokymosi pradžioje paskausta pirštai, tačiau su laiku pirštų odelė sukietėja ir skausmas dingsta. Akustines gitaras taip pat galite rinktis iš skirtingų dydžių, formų, gamintojų, kainų, spalvų ir kita. Turint mažą gitarą yra patogiau transportuoti, na o turint didelę gitarą, galėsite groti garsiau. Prieš perkant gitarą, reikėtų kuo daugiau jų išbandyti, kad pajustumėte, kuri Jums patogiausiai ir gražiausiai skamba. Dėl skirtingų formų ir dydžių skiriasi ir gitaros tembras. Kai kurios akustinės gitaros korpuse turi išpjovas. Išpjova leidžia lengviau pasiekti aukštesnes natas grojant melodijas. Tačiau jei ketinate daugiausiai groti akordus, tai išpjovos Jums neprireiks.

 

Taigi prieš perkant gitarą būtina ją išbandyti – pabandykite ja pagroti, prispausti stygas, pažiūrėkite, ar gitara jums patogi. Kitas svarbus dalykas renkantis gitarą, tai garsas. Garsas turi būti švarus, tai reiškia, kad grojant neturėtų girdėtis jokių barškėjimų, zvimbimų ir kita. Taip pat prieš perkant gitarą būtų gerai, kad pasikonsultuotumėte su gitaros mokytoju, nes jis gali duoti gerų patarimų, rekomendacijų.

 

Taigi jeigu nežinote kokią pasirinkti gitarą, Jums visada gali padėti šios srities specialistai, jie papasakos, suteiks visą reikalingą informaciją apie vieną ar kitą gitarą.

 

Geriausiai gitaras būtų pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Gitarą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.