Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

Zoo prekės gyvūnams internetu – bene patogiausias ir pigiausiais būdas pasirūpinti savo augintiniu

Bet kuris gyvūnų augintojas žino, kad norint auginti laimingą ir sveiką gyvūną, neužtenka jo vien maitinti ir prižiūrėti. Sveikas augintinis turi turėti kuo užsiimti, žaisti ir nenuobodžiauti. Todėl šiandien yra išrasta ir pagaminta daugybė zoo prekių gyvūnams, kurios padeda prižiūrėti jūsų augintinius. Žinoma, prekės šunims ir katėms bei kitiems gyvūnams skiriasi, todėl reikia žinoti, kas tinka būtent jūsų augintiniui.

Katės yra įnoringi gyvūnai. Jų elgesys nenuspėjamas, jos sunkiai pasiduoda auklėjimui, tad į namus gali atnešti tiek pagerėjimą, tiek problemas. Daug priklauso nuo pačių šeimininkų. Kačių priežiūra nėra sudėtinga. Tiesiog kačių organizmui būtina dažnai gauti vandens, be kurio jos gali per kelias valandas susirgti. Joms reikia gerai subalansuotos mitybos, kurios pagrindas – mėsa. Tokia mityba joms leis jaustis sveikoms ir būti geros formos. Nepamirškite, kad katės turi specialių mitybos poreikių, kurie skiriasi nuo žmonių. Kiekvienos katės mitybos poreikiai priklauso nuo jos amžiaus, gyvenimo būdo ir sveikatos būklės. Maitinti katę reikia kelis kartus per dieną nedidelėmis porcijomis. Suvartojamo maisto kiekis priklauso nuo katės aktyvumo. Taip pat reikia nepamiršti savo augintines karts nuo karto nuprausti, nuvesti pas veterinarą, nupirkti vitaminų ir kt. Taip pat katės turi turėti dėžutę atlikti gamtinius reikalus.

Kalbant apie kates, ne vieno šeimininko pirmas pirkinys būna guolis katei. Tačiau neretai nutinka taip, kad katė tokiu guoliu tiesiog nesinaudoja, o daug mieliau renkasi kartoninę dėžę ar kitą gulėjimo vietą. Tačiau yra prekių, kurias pirkdami niekuomet nesuklysite, pavyzdžiui – kačių draskyklės.

Kačių draskyklės pagamintos iš tokių medžiagų, kurios katėms itin patinka. Draskyklės ne tik leidžia katėms pasirūpinti savo nagais, bet ir apsaugo jūsų baldus, sienų kampus. Šeimininkai dažnai skundžiasi, kad katės apdrasko sofos kampus, fotelius, nudrasko tapetus. O paprasčiausia išeitis yra tiesiog įsigyti draskyklę katei. Reta kuri katė ignoruoja šį žaislą, todėl dažniausiai jis pasiteisina.

Kalbant apie draskykles katėms, jos gali būti įvairios – vienos yra skirtos tiesiog katėms laipioti ir draskyti. Kitos yra sujungtos su kačių namu. Tokios draskyklės turi nedidelį namelį su guoliu, skirtą katei gulėti. Beje, kačių draskyklės gali būti skirtingų dydžių. Todėl, jei auginate ne vieną katę, verčiau įsigykite didesnę draskyklę. Na, o jei turite kelis padykusius kačiukus, tuomet didelė draskyklė jiems bus kone geriausias žaislas.

Šuo – žmogaus draugas, gynėjas ir sergėtojas. Manoma, kad jis į namus atneša turtus ir laimę. Šunų priežiūra namuose reikalinga, kad augintiniai augtų sveiki, žvalūs ir puikios išvaizdos. Šunų priežiūrai gali reikėti įvairiausių priežiūros priemonių – akims, dantims, nagams, odai ir kailiui, šukavimui ir kt. Taip pat reikia nepamiršti savo augintiniui tinkamo ir sveiko maisto, vandens. Auginant šunį reikia turėti laiko nuolat išvesti į lauką. Žiemą labai populiaru šuniukus rengti įvairiausiais rūbeliais, kojinėmis, kad nesušaltų. Taigi turint augintinį reikia pasiruošti, kad reikės skirti laiko ne tik pasivaikščiojimui po laiką, bet ir žaidimams, nupirkti kokybiškų priežiūros priemonių ir kt.

Šunys, nors ir nenaudoja draskyklių, tačiau reikalauja žaislų. Jei katėms yra svarbūs nagai, tai šunims gerokai svarbesni yra jų dantys. Todėl šunims yra sukurta daug žaislų, skirtų graužti. Tai gali būti guminiai, mediniai ar iš kitų medžiagų pagaminti žaislai, paprastai imituojantys kaulus. Ypač tokie žaislai svarbūs mažiems šuniukams, kol šie dar auga – tuomet stiprinti dantis yra labai svarbu. Tarp zoo prekių šunims verta paminėti ir įvairius skanėstus. Šie dažniausiai naudojami dresūrai. Tad jei norite savo augintinį išmokyti kelių triukų, ar tiesiog norite pamokyti jį jūsų klausyti, tokie skanėstai yra puiki skatinimo priemonė.

Auginant šunį ar katę, be galo svarbūs yra pavadėliai. Joks šuo neapsieis be pavadėlio. Bent jau kol jis jaunas ir nepaklusnus. Tačiau ne tik šunys, bet ir katės yra vedžiojamos po lauką. Turėkite omeny, kad kačių pavadėliai skiriasi nuo šunims skirtų ir nebandykite katės pririšti šuns pavadėliu. Nes vos katei išsigandus, ši akimirksniu iš tokio pavadėlio išsiners. Todėl reikėtų rinktis specialius pavadėlius katėms, kurie tvirtinami ne tik ant kaklo, bet ir per priekines kojas. Taip jūsų katė bus saugi ir nekels jums rūpesčių.

Vaikams daug džiaugsmo teikia ir graužikai – pelytės, žiurkėnai, triušiai, jūros kiaulytės ir kt. Šių gyvūnų priežiūrai didelio dėmesio nereikia. Reikia tinkamo narvelio, vandens, kraiko, sauso maistelio bei daržovių. Sausas davinys gali būti įvairūs grūdai, kukurūzai, saulėgrąžos su vitaminais ir kt. Taip pat graužikų labai mėgstamas maistas šienas. Daržovės gali būti morkos, agurkai, kopūstas ir kt. Taip pat labai tinka laukinė žolė. Retsykiais šiuos gyvūnėlius galima išmaudyti specialiomis maudymui skirtomis priemonėmis, nukarpyti užlinkusius nagučius. Kad dantys neužaugtų per ilgi, reikia palikti medžio pagaliukų, taip graužikai nusidrožia savo dantis.

Zoo prekės gyvūnams internetu – bene patogiausias būdas pasirūpinti savo augintiniu. Jei pasirinksite prekių pristatymą į namus, jums nereikės galvoti, kaip į automobilį sutalpinti didžiulę katės draskyklę ar kitus gyvūnu žaislus. Todėl rekomenduojame įsigyti zoo prekes internetu ir taip ne tik sutaupyti laiko, bet ir atsisakyti bereikalingų rūpesčių.

Gyvūnai namiškiams teikia džiaugsmą. Tačiau Juos auginant reikia skirti augintiniams pakankamai erdvės ir vietos. Rasti laiko su savo augintiniais pabendrauti, nupirkti kokybiškų zoo prekių. Kokį gyvūną pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių turimo laiko, finansų, žinių ir būdo.

Taigi ruošiantis įsigyti augintinį reikia nusiteikti, kad reikės skirti laiko priežiūrai, išleisti dalį pinigų ir kt., tačiau augintis už tai Jums suteiks geras ir nepakartojamas emocijas .