Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ūkinės prekės internetu

Naujienos Visos naujienos

Kopėčios teleskopinės multifunkcinės, aliumininės DELI DLT705B, 1.60x1.60m

Kaina: 115.00 €

Kibiras 10L plast. Delta 1066 ART

Kaina: 2.37 €

Vonelė 14L 50*36*18cm plast ART

Kaina: 4.61 €

Aliuminės dvipusės kopėčios HERVIN TOOLS 2x4

Kaina: 47.52 €

Vonelė 40L 71*49*31cm plast ART

Kaina: 7.67 €

Vonelė 25L 62*43*27cm plast ART

Kaina: 5.59 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Aliuminės kopėčios Krause Stabilo (8 pakopų kopėčios) 3,90 m

Kaina: 241.76 €

Plėvelė 'STRETCH' 17mkrx450mmx200m

Kaina: 5.51 €

Buitinės kopėčios KRAUSE 5 pakopų 3 m

Kaina: 55.15 €

Aliuminės dvipusės kopėčios HERVIN TOOLS 2x3

Kaina: 52.00 €

Lietaus talpos pajungimas prie lietvamzdžio

Kaina: 18.39 €

Kibiras 16L plast. 190/0000 BEN

Kaina: 2.53 €
 

Ūkinės prekės              

                                             

Ūkinės prekės apima lauko šiukšliadėžes, šiukšlių maišus, kibirus, šluotas, kopėčias, spynas, kitas ūkines prekes ir kita.

 

Renkantis šiukšlių dėžę reikėtų atsižvelgti į jos funkcionalumą, tvarkingumą, kuklumą ir kita. Geriausia, jei šiukšliadėžė nekrenta į akis ir slepiasi po žaliu augalų apsiaustu.

 

Taigi šiukšliadėžė yra būtinybė, kuri retai kad būna sodo puošmena. Jeigu norite sode išlaikyti estetiką, tai lauko šiukšliadėžę rinkitės tokią, kuri lengvai pritaptų prie aplinkos ir su ja derėtų. Lengva pasiekti gerų rezultatų, įrengiant šiukšliadėžę iš tų pačių medžiagų, kurios buvo naudojamos statant namą, įrengiant atramines sienutes ar tvoras. Nepriklausomai nuo šiukšliadėžės formos, geriausia, jei ji pati paskęstų žalumoje ar už jos slėptųsi. Labai svarbu tinkamai parinkti vietą būsimai šiukšlių dėžei. Verta apie tai pagalvoti jau sodo projektavimo metu. Kitaip šiukšliadėžė gali tapti atsitiktiniu, konkrečiai aplinkai netinkančiu elementu.

 

Nedideliame sodo sklype jos dažniausiai statomos ir įrengiamos prie vartelių.

 

Šiukšlaidėžės gali būti pagamintos iš ketaus, metalo, plieno, betono, medžio, plastiko ir kita. Lauko šiukšliadėžės gali turėti pelenines.

 

Lauko šiukšliadėžės gali turėti ratukus, tai palengvina šiukšlių dėžės transportavimą iš vienos vietos į kitą.

 

Turint šiukšliadėžę sode galėsite palaikyti tvarką, švarą, taip pat nepamirškite jos nuolat ir prižiūrėti.

 

Renkantis lauko šiukšliadėžę svarbu, iš kokių medžiagų ji yra pagaminta, svarbiausiai kad jos būtų atsparios UV spinduliams, lietui, vėjui, sniegui ir kita.

 

Tačiau, kad ir kokią lauko šiukšliadėžę besirinktumėte, tačiau visoms yra keliami tokie pagrindiniai reikalavimai: patogumas šiukšles įmesti, patogumas joms išimti (pašalinti), estetiškumas (kad negadintų aplinkos), higieniškumas ir kita.

 

Šiukšlių maišus sode reikėtų rinktis labai tvirtus, stiprius, kokybiškus, elastingus, kuo didesnės talpos ir kita. Šiukšlių maišus galite taip pat rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, talpos, medžiagų, su rankenomis ar be jų ir kita.

 

Taip pat galite rinktis ekologiškus šiukšlių maišus, kurie yra gaminami iš antrinių žaliavų. Tačiau ekologiški šiukšlių maišai būna brangesni už paprastus maišus.

 

Šiukšlių maišai sode yra būtini ir labai patogu kai galite šiukšles tiesiog sudėti į maišą, o paskui išvežti į konteinerį.

 

Kibiras, tai indas skysčiams (dažniausiai vandeniui) semti, nešti bei laikyti. Kibirai gali būti skardiniai, plastikiniai ir kita.

 

Nuo medžiagos iš kurios yra pagamintas kibiras priklauso jo lengvumas, svoris, patogumas ir kita.

 

Kibirai sode yra reikalingi susidėti daržoves, uogas, laikyti vandeniui, susidėti šiukšlėms ir kita.

 

Šluotos yra skirtos kiemų, teritorijų valymui bei priežiūrai.

 

Šluotas galite rinktis – beržines, ryžių vytelių, palmių pluošto ir kita. Šios šluotos paprastai būna nebrangios, o kartu ir ekologiškos.

 

Šluotas galite rinktis su kotu ar be jo. Patogiau kai šluota turi kotą, nes tada nereikia stipriai susilenkti ir galite daug greičiau ir kokybiškiau atlikti šlavimo darbus.

 

Jeigu nupirksite savo mažyliui vaikišką šluotą, tai galės Jūsų mažasis pagalbininkas išbandyti taip pat įvairius sodo darbus.

 

Kopėčios yra vertikalus ar nuožulnus įtaisas laipiojimui, kurio esminė dalis yra vertikaliai išdėstytos pakopos ar skersiniai.

 

Taigi sodo kopėčios yra paprastai naudojamos vaisiams skinti, lajai formuoti ir kitiems darbams.

 

Perkant kopėčias labai svarbu, kad jos būtų saugios, patvarios, stabilios, kokybiškos, reikiamo aukščio, lengvos, kad būtų nesunku persinešti iš vienos vietos į kitą vietą ir kita.

 

Taip pat kopėčios gali būti skirstomos pagal panaudojimo pobūdį, kokybinius lygius, medžiagas iš kurių yra pagamintos kopėčios: į buitines kopėčias ir pramonines kopėčias. Na, o buitinės kopėčios yra skirstomos į aliumines ir metalines.

 

Aliuminių kopėčių privalumas prieš metalines yra tai, kad jos yra lengvesnės, nes svoris yra mažesnis. Taip pat aliuminės kopėčios nerūdija. Na, o metalinių kopėčių privalumas yra tai, kad yra patvaresnės ir žemesnė kaina.

 

Buitinės kopėčios yra praktiškos, patogios ir skirtos visiems namams. Pramoninės kopėčios yra skirstomos į atremiamas, ištraukiamas, universalias ir kita.

 

Spyna, tai įtaisas kam nors užrakinti. Spyna gali būti pakabinamoji ir įstatomoji. Pagal rakinimo mechanizmo konstrukciją skiriama paprastoji, plokštelinė ir šifruotoji spyna.

 

Taigi spynos yra naudingi įtaisai, kurie gali apsaugoti Jūsų turtą nuo vagysčių, plėšimų, sustabdyti nelauktus svečius bei suteikti patikimumą ir ramybę Jums tiek esant namuose, tiek išvykus ilgesniam laikui ir palikus turtą. Sode, ypač žiemos metu tai yra labai aktualu. Todėl spynai reikėtų nepagailėti pinigų ir įsigyti kokybišką, saugią, patikimą.

 

Taigi svarbiausia spynos savybė yra saugumas. Visos spynos, priklausomai nuo to, kiek saugumo kriterijų atitinka, yra klasifikuojamos į saugumo klases pagal nustatytus Europos Sąjungos standartus. Kuo aukštesnė spynos saugumo klasė, tuo daugiau saugumo kriterijų ji atitinka ir yra patikimesnė.

 

Vertinant spynos saugumą bei priskiriant ją atitinkamai saugumo klasei, yra atsižvelgiama į šiuos pagrindinius kriterijus: spynos apsauga nuo gręžimo, spynos apsauga nuo mechaninio laužimo, spynos apsauga nuo rūgščių poveikio, raktų dauginimo kontrolė, medžiagų, naudojamų spynos gamyboje, kokybė ir kita.

 

Keletas patarimų, kad spyna rakintųsi lengviau: kartkartėmis išvalykite iš jos dulkes, patepkite alyva, o kad durų spynos mechanizmas gerai veiktų, nuskuskite pieštuko grafitą, miltelius supilkite į popierinį vamzdelį ir pro rakto skylutę supūskite į spynos vidų. Jeigu spyna surū­dijo, įlašinkite į ją keletą lašų benzino. Raktą, kuris sunkiai rakina, patrinkite vašku arba muilu. Ilgai naudoti raktai ir pati spyna padyla ir dėl to ima blogai rakinti, strigti. Dažniausiai padeda keletas lašų mašininės alyvos, įlašintos į spyną, kadangi kitų angų spynose dažnai nebūna.

 

Kitos ūkinės prekės yra grėblys nuvalyti sniegą nuo stogo, peiliukų rinkinys, pirštinės, dėžė įrankių ir kita.

 

Taigi jeigu nežinote kokias ūkines prekes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Ūkines prekes būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Ūkines prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.