Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

Vonios baldų kolekcijos

 

Vonios kambarys - išskirtinai privati patalpa, kurioje mes prausiame savo kūną ir apsivalome sielą. Į tai reikėtų atsižvelgti renkantis vonios įrangą, nepriklausomai nuo jūsų vonios kambario grindų ploto. Daugeliui žmonių tenka taupyti erdvę ir rinktis santykinai mažai baldų, tačiau šiuolaikinė tendencija ir yra būtent tokia – rinktis minimaliai baldų net ir tokiu atveju, jeigu vonios kambarys yra didelis.

 

Vonios kambaryje jau kelis metus iš eilės pastebimas baldų mažėjimas.

 

Dažniausiai renkamasi vonios kambaryje veidrodžiai ir kriauklės spintelė.

 

Vis labiau populiarėja tualetai, kurių vandens bakelis yra nematomas (pakabinami unitazai). Šie unitazai labai tinka mažoms patalpoms, nes užima mažiau vietos, labai patogu po unitazu išplauti grindis.

 

Kriauklės išlieka populiarios – kampuotos, didelės, stačiakampio arba kvadrato formos, su masyviais vandens maišytuvais.

 

Vonios kambaryje vyrauja dvigubi dušai. Tai gali būti ir dušas skirtas dviems žmonėms, ir toks kuriame yra kelios skirtingos dušo galvutės – viena greitam nusiprausimui, kita – masažinė, skirta atsipalaiduoti. Naujiena yra, tai kad dušo įranga yra valdoma mygtuko paspaudimu. Mechaniniu pagrindu sukonstruoti sprendimai pritaikyti ne tik dušo paleidimui ir išjungimui, bet ir srovės reguliavimui. Mygtuko paspaudimu galima nustatyti pageidaujamą srovės pobūdį, t.y. srovė, sumaišyta su oru arba be oro.

 

Ypatingai populiarios tapo plytų imitacijos plytelės vonios kambariui. Įspūdingi plytelių raštai primena akmens tekstūros, marmuro arba miško pakloto piešinius. Mažiau dominuoja ryškūs, aiškiai apibrėžti raštai, daugiau pabrėžiama gamta: natūralus akmuo, medžio masyvas ir kitos faktūros.
 

Vonios kambaryje madinga spalva ir toliau išlieka balta.

 

Skirtingose baldų kolekcijose, yra gaminami skirtingų formų, spalvų baldai, pavyzdžiui vienoje kolekcijoje spintelės durelės vyrauja lakuotos baltos spalvos, kitoje kolekcijoje spintelės durelėse vyrauja medžio motyvai, tačiau beveik visose kolekcijose madinga spalva vonios baldų išlieka balta.

 

Kai vonios kambarys yra mažas labai patogu ant sienos sumontuoti baldus, taip pat palengvina vonios kambario valymą.


Taigi norint visada išlikti madingais, vonios kambario baldus rinkitės baltos spalvos. Ši spalva yra praktiška, mažiau matosi nešvarumų, dulkių, be to suteikia švaros, gaivumo įspūdį, didina vonios kambario erdvę.