Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dokumentų naikikliai internetu

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 99Ci Cross-Cut Shredder (CRC46910) Dokumentų naikikliai

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 99Ci Cross-Cut Shredder (CRC46910)

Kaina: 368.99 €448.31 €
Žiūrėk ČIA
Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 90S Strip-Cut Shredder (CRC46901) Dokumentų naikikliai

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 90S Strip-Cut Shredder (CRC46901)

Kaina: 265.41 €322.47 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 36C (CRC4700301)

Kaina: 69.21 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 150C AutoMax (CRC4680101)

Kaina: 384.66 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis HAMA Basic X7CDA Shredder

Kaina: 60.65 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes Powershred 60Cs, sheet capacity per pass: 10, cross-cut, shreds staples, paper clips and plastic credit cards

Kaina: 130.28 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred M-8C (CRC4604101)

Kaina: 99.10 €
Žiūrėk ČIA

TRACER Opencut smulkintuvas su ištraukiamu krepšiu

Kaina: 69.08 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 60Cs (CRC46061) - USED

Kaina: 77.20 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų naikiklis Fellowes PowerShred 60Cs (CRC46061)

Kaina: 123.54 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Ar tikrai dokumentų naikiklių (naikintuvų) pasirinkimas internete didesnis?Kokių kainų dokumentų naikikliai internete populiariausi ?

Dirbant su svarbiais dokumentai, labai svarbu yra juos tinkamai utilizuoti  kai to prireikia. Kartais popieriaus lapo kelis kartus perplėšti ar sukarpyti žirklėmis tiesiog neužtenka arba tai atima labai daug laiko. Ypač, kasdien reikia sunaikinti ne vieną dešimtį popierių. Todėl įvairios firmos, o taip pat ir savarankiškai dirbantys verslininkai(advokatai,notarai ir pan.), anksčiau ar vėliau įsigyja dokumentų naikiklius dažnai internetu. Atrodo, tai labai paprasta – tiesiog nueini į parduotuvę ir nusiperki. Na, arba užsisakai internetinėje parduotuvėje.

 

Tačiau pamačius, koks dokumentų naikiklių pasirinkimas siūlomas internetinėse parduotuvėse, gali ir galva nuo to susisukti. Tad kuo gi skiriasi tos kelios dešimtys dokumentų naikiklių kokios kainos? Kokias funkcijas turi vieni ar kiti ir kaip pasirinkti tinkamą dokumentų naikiklį, neišleidžiant didžiulės pinigų sumos?

Dokumentų naikiklių būna keli tipai. Pigiausi dokumentų naikikliai neturi talpos sunaikintiems dokumentams. Tokie įrenginiai gali būti tvirtinami ant paprastos šiukšliadėžės ar naudojami be jokios talpos. Tai nėra pats patogiausias variantas, tačiau neabejotinai – vienas pigiausių dokumentų naikiklių variantų. Jei taupote pinigus ir manote, kad tokio prietaiso jums pilnai pakanka, nesukite galvos ir imkite jį. Tačiau, jei norite daugiau patogumo ir funkcijų, verta pasižvalgyti ir į kitus dokumentų naikiklių   modelius, kurie gali būti brangesni, tačiau dažnai atperkantys savo kainą, galėdami pasiūlyti patogias funkcijas ir kitas galimybes.

Šiandien dokumentų naikikliai gali naikinti ne tik paprastą popierių, bet taip pat ir vizitines korteles ir netgi kompaktinius diskus. Juk ir juose būna daug svarbios informacijos. Paprastai kompaktiniai diskai sulaužomi į tris dalis. Jei manote, kad to nepakanka – rinkitės naikiklį, kuris dar geriau susmulkina kompaktinius diskus.

Svarbus dokumentų naikiklių rinkimosi kriterijus yra vienu metu smulkinamų lapų skaičius. Jei atidžiau panagrinėsite, kokius naikiklius galima rasti parduotuvėse, pamatysite, kad vieni jų gali priimti po vieną popieriaus lapą, o kiti iškart sunaikina 10 ar daugiau popieriaus lapų. Jei dokumentų naikinimas jūsų darbe yra intensyvus, siūloma rinktis pastarąjį variantą.

Jei jums tikrai labai rūpi dokumentų konfidencialumas, pasižiūrėkite, kurie dokumentų naikikliai smulkiau juos naikina. Vieni gali dokumentus smulkinti juostelėmis, kiti – smulkesnėmis dalimis. Taip pat skiriasi ir susmulkintų juostelių skaičius bei plotis. Kuo svarbesni dokumentai, tuo smulkiau juos patariama sunaikinti.

Nedideli dokumentų naikintuvų privalumai yra talpos dydis ir automatinis įsijungimas. Nuo talpos dydžio priklauso, kaip dažnai retai dokumentus išmesti, tai yra, kuo didesnė talpa – tuo rečiau jums reikės rūpintis, ar prietaisas dar neužsipildė. Be to, naikintuvai dokumentams gali turėti ir dvi talpas – tam, kad atskirtų sunaikintų dokumentų dalis, taip dar labiau pasunkindami jų atkūrimą. Automatinio įsijungimo funkcija labai patogi, nes užtenka tiesiog įdėti dokumentą ir jis susmulkinamas be jokių mygtukų paspaudimų. Prie automatinių funkcijų galima priskirti ir prietaiso išsijungimą dėl galimo perkaitimo, taip pat ir automatinį pranešimą, jog talpa yra beveik užpildyta.

Tinkamai pasirinktas dokumentų naikiklis darbą su popieriais gali gerokai paspartinti ir padaryti patogesnį. Todėl, jei tik leidžia finansai, pasirūpinkite, kad jūsų įsigytas dokumentų naikiklis turėtų visas patogiausias funkcijas ir jums nereikės sukti galvos dėl dar vieno įrenginio darbo kabinete.

Taip pat susmulkintas popierius užima daug mažiau vietos nei suglamžytas popierius.Dokumentų naikintuvą rinkitės derindami prie jau esamų daiktų, kad gražiai įsilietų į sukurtą interjerą.Jeigu renkatės dokumentų naikiklį, tai rinkitės tokį kuris dirba kuo toliau, nes nuolatinis triukšmas gali pradėti tiek Jus, tiek ir kolegas erzinti.