ŠALTAS ASFALTAS EXCEL 20kg

Prekės kodas 236900000002
Matavimo vienetas:1 vnt
8.71 €
Preliminarus pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Atsiimkite tą pačią dieną iš sandėlio
Turime sandėlyje
Atsiėmimas iš sandėlio
Skaičiuotina
Pristatymas į namus
Skaičiuotina
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05867

Šaltas asfaltas EXCEL (20 kg pakuotė)

Aukštos kokybės šaltas asfaltas, kurio sudėtinė medžiaga sudaryta iš kruopščiai parinktų ir bitumu sujungtų junginių. Tai puikiausias pasirinkimas bet kokiems kelio lopymo darbams. Šaltas asfaltas puikiai sandarina pavojingas duobes, plyšius, vėžes ir pan. minučių bėgyje, nepriklausomai nuo to, koks lauke oras.

Šaltas asfaltas gali būti naudojamas tiek ant betono, tiek ir ant asfalto, rekomenduojama dengti ant greitkelių, stovėjimo aikštelių, šaligatvių. Šis šaltas asfaltas gali būti dengiamas ištisus metus tiek ant sauso, tiek ant drėgno paviršiaus, kas visiškai neturi įtakos medžiagos prilipimui ir kokybei.

Svarbiausias, kad šis šaltas asfaltas - tai ilgaamžė danga, puikiai atnaujinanti paviršių, koks jis bebūtų. Svarbu ir tai, kad jūs, dengdami šią medžiagą, sutaupysite pinigų, nes nereikės jų išleisti papildomiems darbams ar esamos duobės papildomam apdirbimui.

Asfaltą lengva padengti ir duobė gali būti suremontuota per kelias minutes. Svarbu ir tai, kad iš karto po skylių sandarinimo, kelio danga gali važiuoti transportas. Šį asfaltą galima dengti, esant oro temperatūrai iki -26ºC: sukibimo kokybė nepakinta nei prie minusinės temperatūros, nei esant drėgnam paviršiui.

Sąnaudos: 1 m2 / 5cm sluoksniui apie 5 maišus (25 kg)

ŠALTO ASFALTO NAUDOJIMAS

1. Ant asfaltuoto paviršiaus: šios medžiagos nereikia kaitinti ar maišyti. Dėkite šią medžiagą į duobę, plyšį (ar panašiai) tiesiog iš maišo. Jei duobė yra ypatingai gili, denkite medžiagą 5 cm storio sluoksniais, kiekvieną jų sutankindami, prieš dengdami sekantį sluoksnį. Asfaltą sudėkite į duobę taip, kad liktų maždaug 1 cm iškilimas virš bendro paviršiaus. Kai duobė jau užpildyta, sutankinkite medžiagą kastuvu ar kitu sunkiu daiktu. Eismas galimas iškart po padengimo.

2. Ant betoninio paviršiaus: denkite taip pat, kaip ant asfaltuoto paviršiaus. Prieš sutankindami, šalto asfalto paviršių pabarstykite sausu cementu. Tai suteiks asfaltui betono spalvą. Cemento berkite pakankamai, kad uždengtumėte visą asfalto paviršių. Sutankinkite asfaltą kastuvu ar kitu sunkiu daiktu. Nušluokite cemento perteklių. Eismas galimas iškart po padengimo.

PADENGIAMAS PLOTAS


Asfalto sunaudojimą įtakoja duobės gylis ir plotis. Vidutiniškai 1 m2 sunaudojama apie 60 kg šalto asfalto. SPALVA: juoda.

DŽIŪVIMO LAIKAS


Iš karto po duobės užlopymo gali važiuoti transportas.

VALYMAS

Įrankiai turi būti nuvalomi tirpikliu skubiai po panaudojimo.

PAKUOTĖ

Šaltas asfaltas pakuojamas 20 kg plastikiniuose maišuose.
Prekės charakteristikos
  • Trumpas aprašymas Ilgalaikio lopymo šaltas asfaltas maišuose po 20 kg.
  • Prekės kodas 236900000002
  • Gamintojas Roof Prof
  • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 1-3 d.d.
Komentarai
Panašios prekės
Taip pat siūlome