Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Rūšis
Kiekis
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Dekoratyviniai tinkai internetu pigiau

Silikoninis struktūrinis dekoratyvinis tinkas PRO KRATZ., samanėlė, 25 kg

Kaina: 35.33 €
Žiūrėk ČIA

Silikatinis - silikoninis tinkas Sakret SMS/B 2mm samanėlė 25kg

Kaina: 37.57 €
Žiūrėk ČIA

Tinkas silikoninis struktūrinis dekoratyvinis PRO REIBER lietutis, 25 kg

Kaina: 35.33 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Sakret SIP 2 mm samanėlė 25kg

Kaina: 39.66 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze K20 (bespalvė bazė) 25 kg

Kaina: 48.00 €
Žiūrėk ČIA

Mineraliniai pigmentai Sakret 686-1 0,2kg ruda

Kaina: 2.52 €
Žiūrėk ČIA

Tinkas Ceresit CT174, 25 kg, 2,0 mm, silikatinis-silikoninis , bazė

Kaina: 37.32 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze R30 (bespalvė bazė) 25 kg

Kaina: 46.26 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze R20 25 kg

Kaina: 42.62 €
Žiūrėk ČIA

Tinkas dekoratyvinis weber TD336 B 1,5 /2,0 30kg Silikatinis-silikoninis

Kaina: 40.73 €
Žiūrėk ČIA

Tinkas Ceresit CT174, 25 kg, 1,5 mm, silikatinis-silikoninis bazė

Kaina: 35.99 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze R30 25 kg

Kaina: 47.04 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze K20 (balta bazė) 25 kg

Kaina: 39.99 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze K15, (balta bazė) 25 kg

Kaina: 39.99 €
Žiūrėk ČIA

Silikoninis tinkas Caparol AmphiSilan Fassadenputze K15 (bespalvė bazė) 25 kg

Kaina: 38.08 €
Žiūrėk ČIA

Polimerinis tinkas Caparol Capatect Fassadenputze K20, 25 kg

Kaina: 32.90 €
Žiūrėk ČIA

Mineralinis tinkas Caparol 139 Mineral-Leichtputz K15 samanėlė 25kg (Lenkija)

Kaina: 8.76 €
Žiūrėk ČIA

Mineraliniai pigmentai Sakret 686-3 0,2kg ruda

Kaina: 2.39 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Dekoratyvinis tinkas fasadams ir kitiems lauko bei vidaus darbams


Parduodame įvairaus tipo ir rūšių dekoratyvinius tinkus fasadų ir kitų paviršių tinkavimui. Mūsų kataloge rasite dekoratyvinius tinkus, skirtus betoninių, silikatinių blokelių, plytų mūro, gipso kartono ir įvairių kitų paviršių struktūriniam tinkavimui mašininiu ar rankiniu būdu.

Dekoratyviniai tinkai pagal savo savybes ir sudėtį yra skirstomi į akrilinį, mineralinį, silikatinį, polimerinį, silikoninį, mozaikinį. Kiekvienos rūšies tinkas turi savo paskirtį, todėl renkantis atkreipkite dėmesį į tai, kam yra skirtas konkretus dekoratyvinis tinkas. Mišinio tipą reikėtų parinkti priklausomai nuo pagrindo arba sienos paviršiaus, kurią norite tinkuoti. Neteisingai pasirinkus, nepasieksite norimo rezultato.

Svarbus tinko gamintojas? Galime pasiūlyti Atlas, Baumit, Caparol, Ceresit, IGIS, Sakret ir kitų gamintojų dekoratyvinius tinkus fasadams ir kitiems paviršiams. Atminkite, kad renkantis patikrintų gamintojų produkciją, būsite tikri, jog dekoratyvinis tinkas atitiks savo technines savybes ir tarnaus žymiai ilgiau.

Spalvų pasirinkimas

Įprastai dekoratyvinis tinkas fasadams ar kitiems paviršiams parduodamas baltos arba pilkos spalvos. Tačiau esant poreikiui galima užsisakyti ir norimos spalvos tinką. Tai galima padaryti papildomai įsigijant norimos spalvos pigmentus arba užsakant spalvą gamykloje. Dalis dekoratyvinių tinkų yra tiesiog dažomi po tinkavimo darbų.Dekoratyvinio tinko rūšys - kokios jos ir kokiems paviršiams naudojamos


Akrilinis (polimerinis) tinkas

Šio tipo tinką galima naudoti iš karto. Akrilinio tinko pagrindinė rišamoji medžiaga yra sintetinių dervų vandens dispersija. Todėl tai užtikrina tinko laidumą garams, taip pat polimerinis - akrilinis tinkas yra elastingas, atsparus įvairiems temperatūros pokyčiams, mažai įgeria vandens, ilgiau išlieka švarus, jo nereikia perdažyti. Įprastai akrilinis tinkas yra naudojamas putų polistirolu šiltintų fasadų tinkavimui, taip pat betoninių, silikatinių blokelių, gipso kartono, plytų mūro ir kitų mineralinių paviršių dekoratyviniam tinkavimui.

Mineralinis tinkas

Mineralinis tinkas yra pats pigiausias plonasluoksnis tinkas. Jo rišamoji medžiaga yra cementas. Mineralinis tinkas yra vienas patvariausių tinkų, jis yra atsparus biologinei korozijai, apaugimui pelėsiais ir grybeliais. Šio tinko spalvų nėra daug, galima rinktis tik iš kai kurių pastelinių spalvų. Jeigu norite išgauti tam tikrą specifinę spalvą, ją gauti galite nudažius tinką fasadiniais dažais.

Silikatinis tinkas

Silikatinis tinkas priklauso mineralinių tinkų grupei. Šio tinko pagrindinė rišamoji medžiaga yra kalio natrio silikatas. Šis tinkas taip pat pasižymi atsparumu grybeliams ir pelėsiams, aukštu laidumu garams, yra elastiškas, gerai praleidžia vandens garus. Silikatinis tinkas naudojamas fasadų šiltinimui pasirinkus akmens vatą. Pasižymi įvairesne spalvų gama.

Silikoninis tinkas

Tai bene geriausias, o kartu ir brangiausias dekoratyvinis tinkas. Silikoninis tinkas yra elastiškas, gerai praleidžia vandnes garus, pasižymi ilgaamžiškumu. Darbas šiuo tinku yra šiek tiek sudėtingesnis, kadangi reikalauja daugiau patyrimo ir kruopštesnio darbo.

Mozaikinis tinkas

Mozaikinis tinkas yra ypatingai atsparus trynimui ar plovimui. Skirtas tinkuoti pastatų cokolius, pamatus, balkonų sienas ir panašius paviršius. Mozaikinis tinkas turi įvairią spalvų gamą. Šis tinkas tinka apipavidalinant ofisus, parodų patalpas, automobilių salonus, laiptines ir kitas patalpas. Mozaikinis tinkas – tai paruoštas naudojimui, pagamintas akrilinių dervų pagrindu su spalvotomis kvarco granulėmis. Jis efektyvus, paprastas ir patogus naudojimui produktas.


Nuo tinkamo dekoratyvinio tinko pasirinkimo priklauso fasado galutinis patrauklumas ir estetinis statinio vaizdas. Jei nesate tikri, koks dekoratyvinis tinkas fasadui ar kitam paviršiui jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Patarsime, kokie dekoratyviniai tinkai geriausiai tiktų, padėsime apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį.

Dekoratyvinis tinkas pristatomas visoje Lietuvoje.