Sausieji tinko mišiniai | Gipsinis tinkas internetu


Tinko mišiniai skirti vidaus ir lauko darbams, betoninėms luboms ir sienoms tinkuoti, taip pat tinkas skirtas gyvenamųjų pastatų virtuvėms, vonioms kambariams bei kitoms patalpoms. Gipsinis tinkas, cementinis, kalkinis tinkas ir kiti tinko mišiniai už itin gerą kainą perkant internetu.
Ieškote konkretaus gamintojo tinko mišinio? Mūsų kataloge rasite ATLAS, KNAUF, MITTO, SAKRET, RAMMERS, WEBER ir kitų gamintojų gipsinius tinkus, cementinius tinkus, sausuosius tinko mišinius įvairaus dydžio pakuotėse.

Visų tipų tinko mišiniai rankiniam ir mašininiam tinkavimui

Nesvarbu, kokį paviršių ir kokiu būdu norite tinkuoti, esame tikri, kad galėsime pasiūlyti jums reikiamą sprendimą. Pavyzdžiui, tinkas MITTO F240 yra elastingas armavimo mišinys su sintetiniu plaušu ir puikiai tinka šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos, polistireninio putplasčio armuojamam tinkavimui.
Kalkių ir cemento mašininis tinkas Knauf KZ Mashinenputz puikiai tiks naudoti kaip mineralinio ir sintetinio dekoratyviojo tinko arba glaisto pagrindą lauko ir vidaus darbams, taip pat patalpose, kuriose yra didesnis oro drėgnumas.
Gipsinis tinkas Knauf MP 75 (sausasis tinkas) idealus vidaus sienoms bei luboms tinkuoti ir yra dengiamas ant visų įprastų, tinkavimui tinkamų pagrindų.
Sanavimo tinkas Remmers yra skirtas vidaus ir išorės darbams.
Tai tik keletas mūsų turimų tinko mišinių pavyzdžių. Jei nesate tikri, koks sauso tinko mišinys, cementinis ar gipsinis tinkas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, kokius darbus planuojate vykdyti ir mūsų vadybininkai patars, koks tinko mišinys jums geriausiai tiktų.
Sauso tinko mišiniai pristatomi visoje Lietuvoje.