Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 
Taip pat siūlome:

Betoninė čerpė, ZANDA PROTECTOR 2.0

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, TEVIVA CISAR

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, TEGALIT PROTEGON.

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, NORDIC CISAR

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, ZANDA EVO

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, BALTIC CISAR

Užsakoma. Klauskite

Betoninė čerpė, ZANDA LUX

Užsakoma. Klauskite
 
 

Kokybiškos betoninės čerpės įvairių tipų stogams


Betoninės čerpės yra ekologiškos, kadangi gaminamos iš natūralių medžiagų. Pagrindinės jos sudėties dalys yra cementas ir vanduo. Šio tipo čerpės buvo sukurtos kaip alternatyva keraminėms čerpėms ir yra pigesnės už jas.

Betoninės stogo čerpės būna įvairių dydžių, spalvų ir blizgumo, todėl galima lengvai surasti norimą sprendimą savo namo stogui. Šio tipo čerpės yra skirstomos į vienos bangos, dvibanges bei plokščias. Vienbangės betoninės čerpės yra vienos bangos aukštesnio profilio čerpės. Dvibangė betoninė čerpė - tai klasikinės formos čerpė, kuri yra dažniausiai naudojama dengiant namų stogus. Plokščios čerpės įprastai naudojamos įvairiems šiuolaikinės architektūros sprendimams įgyvendinti, tokiomis čerpėmis dengtas stogas išsiskiria įvairesniu dizainu.

Populiariausių gamintojų betoninės stogo čerpės


Mūsų kataloge rasite Benders, Monier, Euronit ir kitų gamintojų betonines čerpes geromis kainomis. Parduodame įvairių formų, dydžių ir spalvų betonines stogo čerpes. Esame tikri, kad platus pasirinkimas leis surasti tinkamiausią sprendimą jūsų namo stogui. Atminkite, kad tik patikrintų gamintojų betoninės čerpės atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Bendrovės Benders betoninės stogų čerpės yra gaminamos jau daugiau nei 50 metų. Tai viena didžiausių čerpių gamintojų Švedijoje, o jos vardas gerai žinomas visoje Europoje. Benders betoninės stogo čerpės gaminamos iš natūralių žaliavų, yra padengtos dviem dažų sluoksniais. Šios gamintojo čerpės yra ekologiškos, atsparios drėgmei, ledui, temperatūros pokyčiams.

Monier betoninės čerpės puikiai tinka klasikinės statybos namams, šio gamintojo čerpės yra padengtos specialiu sluoksniu, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Galima rinktis iš įvairių formų ir spalvų asortimento, taip surandant geriausią sprendimą. Šio gamintojo čerpės puikiai tinka atšiauresnio klimato šalims.

Betoninių čerpių kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, jos dydžio ir spalvos. Dažnai taikome akcijas, todėl čerpes akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo betoninės čerpės jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Betoninės čerpės pristatomos visoje Lietuvoje.