Atpigo Plieninė plautuvė FRANKE HAAPANA HPX 610 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Atpigo Plieninė plautuvė FRANKE SINOS SNX 261 RIGHT HD Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Atpigo Plieninė plautuvė FRANKE SINOS SNX 251 RIGHT HD Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE RONDA ROX 610-41 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE ETN 614 NOVA Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE RONDA ROL 610-41 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE ANX 110-34 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė uždedama FRANKE DSN 711 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE RONDA RON 610-41 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Plieninė plautuvė FRANKE LIBERA LIX 651 Nerudyjančio plieno virtuvės plautuvės

Nerūdijančio plieno virtuvės plautuvės 

Renkantis plautuves reikėtų atkreipti dėmesį į jų praktiškumą, patogumą, kokybę, turimą virtuvės interjerą ir kita. Virtuvines plautuves galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, rūšių, svorių ir kita.

Nerūdijančio plieno kriaukles galite rinktis iš skirtingų formų – nuo kvadratinių iki apvalių formų. Kad nesusidarytų kalkių nuosėdos, taip pat po naudojimo reikėtų plautuvę nušluostyti sausu skudurėliu. Na, o plieno paviršių nesunkiai nuvalysite paprastu valikliu, tik reikėtų nenaudoti jokių metalinių šveistukų ir kita, kad nepažeistumėte paviršiaus. Taip pat nerūdijančio plieno paviršiuje nėra porų, todėl jame nesikaupia bakterijos ir jis yra lengvai valomas. Kokybiškoms plautuvėms gaminti gali būti naudojamas chromo ir nikelio plienas. Taip pat nerūdijantis plienas gali būti blizgus (poliruotas) arba matinis, turėti struktūrinį paviršių. Struktūrinis paviršius yra atsparesnis įbrėžimams.

Taigi virtuvėje plačiausiai yra naudojamos plautuvės pagamintos iš nerūdijančio plieno. Jos yra pigios, patvarios, pasižymi formų įvairove, tačiau negali pasigirti spalvų gama.

Nerūdijančio plieno virtuvės plautuves galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.