Keraminė plautuvė FRANKE KBK 110-40 Balta Keraminės virtuvės plautuvės

Praustuvas IDEAL STANDARD, STRADA, 60 cm Keraminės virtuvės plautuvės

Keraminė plautuvė Franke Belfast, BAK 710 Keraminės virtuvės plautuvės

Keraminės virtuvės plautuvės 

Renkantis plautuves reikėtų atkreipti dėmesį į jų praktiškumą, patogumą, kokybę, turimą virtuvės interjerą ir kita. Virtuvines plautuves galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, rūšių, svorių ir kita.

Dėl savo natūralumo, kokybės jau seniai yra vertinamos pasaulyje keraminės plautuvės. Visos plautuvės yra gaminamos iš ekologiškų, aplinkai draugiškų medžiagų. Atsparumą smūgiams, dūžiams, įgeriamumui suteikia molis ir aukšta temperatūra.

Taip pat keraminės kriauklės pasižymi atsparumu chemikalams, dėmėms, karščiui, tačiau gali nesunkiai įskilti. Taip pat reikalinga speciali priežiūra su kalkėmis, po naudojimo būtina keramikinę plautuvę nusausinti.

Keramiką galite rinktis paprastą, dvigubą ar su specialia danga. Paprasta keramika yra padengta vienu sluoksniu. Jos paviršius yra porėtas ir nelygus, o atsiradę nešvarumai yra sunkiai išvalomi. Papildomas (antras) sluoksnis keramikos užlieja mikro nelygumus, taip yra išgaunamas papildomas baltumas, lygumas ir kita. Taip pat daugelis didžiųjų gamintojų gali pasiūlyti keramikos specialią dangą. Tai specialiu gamybos būdu išgaunama mineralinė silikatinė medžiaga, kuria padengiamas gaminys pakartotinai degamas krosnyje. Tokios dangos šiurkštumas gerokai mažesnis nei 0,01µm, todėl vanduo su nešvarumais neprikimba prie paviršiaus, o suformuoja lašelius ir nubėga.

Keramines virtuvės plautuves galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.