Atpigo Planšetinis kompiuteris Amazon Fire HD10 32GB Olive Planšetiniai kompiuteriai, E-skaityklės

Atpigo Elektroninė skaityklė Denver EBO-626 Planšetiniai kompiuteriai, E-skaityklės
127.51 € 131.41 € / 1 vnt

Atpigo Planšetinis kompiuteris Amazon Fire HD10 2021 32GB black Planšetiniai kompiuteriai, E-skaityklės

Planšetiniai kompiuteriai, e-skaityklės internetu

Jeigu norite būti labai išmanus ir kiekviename žingsnyje rasti visą reikalingą info, kuri gali padėti dirbti, pramogauti, rasti reikalingą info ir paprasčiausiai atsipalaiduoti – tokiu atveju planšetiniai kompiuteriai yra geriausias pasirinkimas. Taip pat kaip ir e-skaityklės, kurios padeda patogiai skaityti kad ir kur esate ir vienoje vietoje turėti bent šimtą skirtingų knygų, kurias galite keisti priklausomai nuo savo nuotaikos ir panašiai. B-a.eu skaityklės bei planšetiniai kompiuteriai – kiekvienam, kuris nori sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti ypač kokybišką produkciją už konkurencingą kainą.

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo planšetinio kompiuterio arba elektroninės skaitykles susipažinkite su mūsų pasiūla, kuri reguliariai atnaujinama, tad tai garantuoja, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo pačių mažiausių, kurie labai sėkmingai gali būti nešiojami su savimi rankinuke ir net didelėje kišenėje iki kiek didesnių, kurių ekranas leidžia labai patogiai skaityti ir labai kokybiškai žiūrėti filmus bei video. Kadangi kaina maža – visada galima įsigyti bent kelis skirtingus prietaisus, kurie padės kiekviename žingsnyje būti apsirupinusiu reikalinga įranga, kuri šiais laikais palengvina gyvenimą.

Kol vieni renkasi planšetinius kompiuterius, deda pliusus ir minusus ir bando apsispręsti, ar konkreti technika jiems yra reikalinga, tuo tarpu kiti suvokia, kad gyvenimas su pigiais, tačiau kokybiškais planšetiniais kompiuteriais bus kur kas geresnis, tad net neverta svarstyti, ar technika Jums reikalinga, kadangi planšetiniai kompiuteriai akcija kainuoja nedaug – kiekvienas gali rasti tai, kas geriausiai atitinka jų poreikius ir leidžia be jokio varo kasdien naršyti.

Jeigu B-a.eu planšetinių kompiuterių pasirinkimas Jus trikdo dėl savo gausos – rekomenduojame palyginti kelis esminius kriterijus, kurie dažniausiai supaprastina paieška ir padeda kiekvienam rasti tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius.

  • Planšetinio kompiuterio ir elektroninės skaityklės atmintis – vienas svarbiausių aspektų. Įvertinkite tai, kam Jums reikalingas planšetinis kompiuteris, kad pavyktų kur kas paprasčiau apsispręsti, kokia atmintis Jums reikalinga. Lygiai taip pat ir e-skaityklės internetu gali talpinti skirtingą kiekį pdf formato knygų.

  • Žinoma, ekrano dydis yra dar vienas svarbus kriterijus, kurie kur kas labiau supaprastina paieškas ir garantuoja, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo didelių ekranų, kuriuose patogu žiūrėti filmus iki mažesnių, kuri gali būti nešiojami su jumis kišenėje.

  • Planšetiniai kompiuteriai ir skaityklės yra pakraunami, tad reikia įvertinti, kiek laiko jie Jums tarnaus, kad pavyktų patenkinti savo poreikius. Siūlome įvertinti tai, kad planšetiniai kompiuteriai internetu vidutiniškai be perstojo gali tarnauti iki 10-es valandų, tačiau pati trukmė gali būti ir ilgesnė, ir trumpesnė. O kam ir kur dažniausiai įranga naudositės jūs?

  • Planšetiniams kompiuteriams kamera taip pat yra labai svarbi funkcija, kadangi ji gali užtikrinti, kad pokalbiai per įvairias komunikacijos programas bus labai patogūs ir vizualiai matomi. Dažniausiai pasirenkama įranga, kuri turi kameras, kadangi montuoti atskiras yra paprasčiausiai labai nefunkcionalu. Siūlome to išvengti ir rinktis kokybę, kuri pateisina Jūsų poreikius ir leis sėkmingai naudotis planšetinio kompiuterio daugianacionaliniu bei kokybe.

  • Galiausiai, tiek planšetiniai kompiuteriai, tiek e-skaityklės internetu skiriasi savo kaina. Žinoma, kainoraščiai varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių, tad sistemingas lyginimas ir derinimas galiausiai garantuos, kad kaina atitiks charakteristikas. Svarbiausia, kad galimybių tiek daug, jog kiekvienas nesunkiai ras tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius.

B-a.eu plašnetiniai kompiuteriai internetu ir e-skaityklės turi būti kiekvieno žmogaus namuose. Tai smulkmenos, kurios labai gali pagerinti gyvenimo kokybę, tad kai galimybės egzistuoja – kam jas ignoruoti?

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamos kainos planšetinį kompiuterį internete

Planšetiniai kompiuteriai vis labiau ir labiau užkariauja mobilios elektronikos rinką. Dažnam planšetinis kompiuteris pakeičia nešiojamąjį kompiuterį, o kitiems tai lyg didelis išmanusis telefonas. Planšetiniai kompiuteriai kasdieną vis plačiau ir plačiau naudojami. Jais naudojantis galima tvarkyti duomenis, valdyti muzikos įrenginius, netgi apšvietimo ir garso sistemas. Planšetiniai kompiuteriai, kartu su klaviatūra, gali būti puiku lengva priemonė kurti tekstams. Planšetės sveria mažai, yra nedidelės, tačiau turi kone visas galimybes, kurias galima rasti ir paprastame kompiuteryje. Todėl nieko nuostabaus, kad jų populiarumas tiesiog augte augo pastaruosius keletą metų.

Planšetiniai kompiuteriai tablets internete gali kainuoti labai įvairiai ir jie įperkami kone kiekvienam. Planšečių kainos prasideda vos nuo keliasdešimt eurų ir gali kilti iki kelių šimtų, kaip antai Apple kompanijos parduodami iPad planšetiniai kompiuteriai internetu. Tačiau neskubėkite pirkti pačio brangiausio įrenginio – juk kaina dar nepasako visų prietaiso parametrų, funkcijų ir kokybės. Priklausomai nuo to, kam naudosite planšetinį kompiuterį, galima atkreipti dėmesį į skirtingas jo parametrus ir išsirinkti sau tinkamą neišleidžiant didžiulės pinigų sumos.

Ko gero, ne vienas iš jūsų mano, kad planšetinis kompiuteris yra skirtas tik žaidimams ir su juo nieko daugiau naudingo negalima nuveikti. Tačiau yra visiškai kitaip – bet kokios kainos planšetiniai kompiuteriai yra naudojami labai ir, toli gražu, ne vien žaisti žaidimus. Žinoma, jei perkate internetu planšetinį kompiuterį vaikui, tai tikriausiai jis su juo nelabai ką daugiau veiks, neskaitant žaidimų ir foto kameros naudojimo. Tiesa, neverta planšetinio kompiuterio vaikui duoti per dažnai. Nors jie itin greitai tokius prietaisus perpranta, dažnai net greičiau negu suaugusieji, tačiau nevalia tuo piktnaudžiauti. Visgi, šviečiantis ekranas gali kenkti vaiko regėjimui, o pats kompiuteris – ir fiziniam aktyvumui. Todėl geriau vaiko nepratinti prie kompiuterių nuo pat vaikystės. Tačiau vėliau tai gali būti puikus įrankis atlikti vienoms ar kitoms užduotims atlikti, ypač susijusioms su mokslu.

Kalbant apie mokslus, planšetiniai kompiuteriai ypatingai gali praversti studijuojant universitete. Kas turima omenyje? Visų pirma,net pigiausias planšetinis kompiuteris gali atstoti elektroninę knygų skaityklę, tai yra jį galima naudoti knygų skaitymui. Studentams dažnai tenka skaityti knygas pdf ar kitu elektroniniu formatu, o tą daryti prie paprasto kompiuterio ekrano ne visuomet patogu – juk kartais skaitant knygas nori ir atsigulti ir atsistoti, pakeisti poziciją ir taip pailsinti kūną. Tokiu atveju, planšetinis kompiuteris itin pasitarnauja.

Ne paslaptis, kad studentai labai dažnai mokosi net ne iš knygų, o iš paskaitos skaidrių. Vėlgi, labai geras būdas mokytis iš skaidrių yra būtent per planšetinį kompiuterį. Taigi, galima mokytis ir autobuse, važiuojant į atsiskaitymą ar egzaminą. Be to, planšetinį kompiuterį, į jį įsikėlus savo prezentacijos skaidres, galima nusivežti ir į universitetą. Tai padės prieš prezentaciją geriau jai pasiruošti ir pasikartoti. Na ar gali būti patogiau? Nereikia nei temptis viso nešiojamojo kompiuterio ar spausdinti skaidrių, jų komentarų.

Planšetiniai kompiuteriai gali būti pritaikyti ir teksto rinkimui. Beveik prie visų kainų planšetinių kompiuterių galima pritaisyti ir klaviatūrą. Kai kurie netgi parduodami iškart su klaviatūra. Tai lyg mažas nešiojamas kompiuteris. Itin mažas ir itin lengvas. Ir jis puikiai tinka teksto rinkimui ir naršymui. Tad jei tingite nešiotis du kilogramus sveriantį nešiojamą kompiuterį,nebrangūs planšetiniai kompiuteriai jums gali būti pati geriausia išeitis.

Kartais planšetiniai kompiuteriai gali praversti ir dar įdomesniais atvejais. Pavyzdžiui – multikopterių valdymui arba kitų radio bangomis valdomų priemonių valdymui. O jei norite dar daugiau įdomybių, galite nusipirkti specialias lempas ir stebinti draugus kaip per planšetės ekraną valdote apšvietimą. Tiesą sakant, tai tikrai įdomus ir kartais net labai patogus būdas valdyti apšvietimą. Kaip matote, planšetinis kompiuterinis turi daugybę pritaikymo galimybių ir jį tikrai pamėgs kiekvienas, neabejingas kompiuterinei technikai.

Be to atėjus vasarai, kiekvienas norime kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, pasinerti į poilsį ir keliones. Tačiau tuo pačiu norime neprarasti ryšio su pasauliu ir naudotis visais skaitmeninio amžiaus privalumais. Suderinti šiuos dalykus ir padės pigiausias planšetinis kompiuteris: jis nedidelis, lengvas, juo patogu naudotis bet kur ir bet kada. Prireikus,internetinės planšetės pagalba galėsite naršyti internete, pramogauti, filmuoti bei fotografuoti, atlikti neatidėliotinus darbus, o paskui, lyg niekur nieko, įsimesti jį į rankinę ar kuprinę.

Taigi, jei apsisprendėte įsigyti planšetinį kompiuterį internetu ir pažvelgėte į pasiūlą, tikriausiai akys apraibo nuo gamintojų ir jų siūlomų modelių gausos. Todėl parengėme Jums trumpą gidą, kuriuo vadovaudamiesi, išsirinksite sau tinkamą planšetę internetu.

Pirmas žingsnis: apibrėžkite savo poreikius

Pagalvokite, kam naudosite planšetinį kompiuterį,nuo to priklauso planšetės kaina. Galbūt žiūrėsite filmus? Tvarkysite dokumentus? Skaitysite naujienas? O gal naudositės vaizdo ir nuotraukų apdorojimo programomis, tokiomis kaip Photoshop? Ar Jums bus reikalinga klaviatūra? Internetinė kamera? Kaip ir išmaniųjų telefonų ar kompiuterių, yra platus pasirinkimas planšečių, pradedant skirtingu dydžiu, baigiant techninėmis charakteristikomis. Apsispręskite, kokios funkcijos Jus domina labiausiai ir pasižymėkite, nes tai bus svarbiausias veiksnys, renkantis prekę.

Antras žingsnis: pasirinkite operacinę sistemą

Nors pastaraisiais metais rinkoje dominavo planšetiniai kompiuteriai su Android ir iOS (iPad) operacinėmis sistemomis, tačiau paskutiniu metu juos sparčiai vejasi gaminiai, palaikomi Windows operacinės sistemos. Taip pat galima rasti puikių gaminių su smarkiai modifikuotomis Android versijomis. Tad trumpai palyginkime šias sistemas:

Android. Google sukurta operacinė sistema, turinti didelį turinio bei programėlių pasirinkimą, prieinamą per Google Play. Tai tokie plačiai naudojami įrankiai, kaip Gmail, Google kalendorius, Google žemėlapiai, Google navigacija, YouTube, Google nuotraukos, Chrome interneto naršyklė, Google diskas ir daugelis kitų. Galima apibrėžti taip: jei Jums patinka Google, Jums patiks ir Android. Naujausia šios operacinės sistemos versija – 6.0.1 Marshmallow – greita, stilinga ir itin patogi. Be to, Android įrenginiai turi galimybę kurti atskiras vartotojų paskyras, todėl puikiai tinka naudotis visai šeimai. Tiesa, Android sistema negali pasigirti programėlių, pritaikytų specialiai planšetiniams kompiuteriams, gausa. Programėlės kuriamos bendrai, tiek planšetėms, tiek išmaniesiems telefonams, todėl tai, kaip programėlė bus pritaikyta planšetei, priklauso nuo programėlės gamintojo. Tačiau pažvelkime į gerąją pusę: jei įsigijote programėlę savo išmaniajam Android telefonui, antrą kartą mokėti, norint įdiegti ją į planšetę, nebereikės.

iOS. Ši sistema naudojama Apple kompanijos gaminiuose, taigi ir iPad planšetėse. Naujausiuose mobiliuosiuose įrenginiuose veikia iOS 9 versija. iPad palaiko daugiau nei 1,5 milijono (!) specialiai sukurtų programėlių ir šiuo atžvilgiu yra neabejotinas rinkos lyderis. Kaip ir visi Apple gaminiai, iPad pasižymi išskirtine kokybe ir turi daugybę puikių funkcijų ir įrankių. Jeigu jau naudojatės kitais Apple produktais ir esate patenkinti tokiomis programėlėmis kaip iTunes, tuomet iPad gali būti puikus pasirinkimas. Jeigu ne – tiesiog išbandykite. Pati operacinė sistema patogi ir labai sparti, tačiau mažiau lanksti, lyginant su Android. Be to, iOS programėlės pasižymi didesne kaina ir ne visos yra palaikomos tiek telefonų, tiek planšečių, taigi, gali tekti pirkti tą pačią programėlę du kartus, norint ja naudotis abiejuose įrenginiuose.

Windows. Naujausia Windows 10 operacinė sistema, skirta mobiliesiems įrenginiams, yra labiausiai panaši į naudojamą nešiojamuose bei staliniuose kompiuteriuose, lyginant su kitomis operacinėmis sistemomis. Savo planšetėje Jūs galėsite naudotis pilnomis programų, tokių kaip Microsoft Office, versijomis. Dėl šios savybės, tai ko gero tinkamiausia operacinė sistema darbui. Windows parduotuvėje rasite nemažai naudingų ir patogių naudoti programėlių, tačiau jų skaičius ir kokybė nusileidžia iOS bei Android pasiūlai.

Trečias žingsnis: atkreipkite dėmesį į šias planšetinio kompiuterio savybes

Planšetinio kompiuterio ekrano dydis. Jis matuojamas coliais (1colis = 2,54cm), nurodant įstrižainės dydį. Populiariausi yra planšetiniai kompiuteriai su 7-10 colių ekranais, tačiau apskritai dydžiai svyruoja nuo 6 colių mažylio iki net 18,4 colių monstro. Atsiminkite, kad nuo ekrano dydžio priklauso ir planšetės svoris. Jeigu norite kompaktiškos ir lengvos planšetės, rinkitės 7 colių ekraną: jo visiškai pakaks minimaliems poreikiams. Vis dėlto, jei norite pajusti visus planšetės privalumus, rekomenduojame rinktis 10 colių ekraną, kuris užtikrins optimalų balansą tarp mobilumo ir produktyvumo.

Planšetinio kompiuterio ekrano rezoliucija. Dar vienas labai svarbus aspektas, renkantis planšetę. Kad Jūsų neerzintų ekrane matomas vaizdas, rinkitės ne mažesnę nei 1280x800 pikselių rezoliuciją, o geresnei kokybei rinkitės Full HD 1920x1080 rezoliuciją. Atkreipkite dėmesį ir į PPI (pikselių viename colyje) parametrą – kuo jų daugiau, tuo vaizdas detalesnis.

Planšetinio kompiuterio procesorius. Didesnė procesoriaus sparta užtikrina sklandų planšetinio kompiuterio darbą, todėl rinkitės naujesnius modelius su modernesniais ir galingesniais procesoriais.

Apple naujausi modeliai naudoja A7, A8, A8X arba A9X procesorius: kuo skaičius didesnis, tuo procesorius naujesnis ir našesnis, o X priesaga rodo galingesnę procesoriaus versiją. Taigi, A8 yra naujesnis nei A7, tuo tarpu A8X yra galingesnė A8 versija.

Android planšetėse naudojami procesoriai varijuoja, priklausomai nuo gamintojo. Labiausiai paplitę Samsung Exynos ir Qualcomm Snapdragon procesoriai: jei tikitės iš savo planšetės gerų rezultatų, ieškokite Exynos 8 ir Snapdragon 800 serijos gaminių. Taip pat kai kuriuose naujausiuose gaminiuose galite rasti nVidia Tegra procesorius.

Windows įrenginiuose dominuoja Intel procesoriai, įskaitant Core m3, i5 ir i7 procesorius. Intel Core procesoriai yra aukštesnės klasės, todėl paprastai kainuoja daugiau. Biudžetiniai Windows planšetiniai kompiuteriai dažniausiai naudoja Intel Atom procesorius.

Planšetės darbinė atmintis (RAM). Nėra pats svarbiausias parametras renkantis planšetę, kadangi tiek iOS, tiek Android operacinės sistemos sėkmingai veikia su palyginti nedidele darbine atmintimi. Vis dėlto, kuo daugiau darbinės atminties, tuo operacinės sistemos veikimas bus sklandesnis. Įprastai, kuo brangesnis produktas, tuo didesnė jo darbinė atmintis. Dažniausiai planšetėse galite tikėtis nuo 1GB iki 4GB darbinės atminties, nors tokie planšetės/nešiojamo kompiuterio hibridai su Windows operacine sistema, kaip Surface Pro 4, gali turėti ir iki 16GB RAM.

Planšetės atmintis. Įprastai, vidinė planšetinių kompiuterių atmintis svyruoja nuo 8-16GB žemesnėje kainų kategorijoje, iki 128GB aukštesnėje. Neretai planštetės turi SD kortelės lizdą, taigi atmintį galima praplėsti. Jeigu planšetę naudosite retai, Jums turėtų užtekti ir 8-16GB, tačiau dažnesniam naudojimui vertėtų rinktis įrenginį bent su 32GB vidinės atminties, arba su SD kortelės lizdu.

Planšetės internetas. Jei planšetiniu kompiuteriu naudositės tik namuose, Jums tikriausiai užteks modelio, palaikančio tik Wi-Fi interneto ryšį – tai gali padėti sutaupyti nemažai pinigų. Be to, mieste galima rasti nemažai vietų, kur laisvai prieinamas nemokamas ar mokamas Wi-Fi ryšys. Vis dėlto, jei norite internetą turėti visur, kur bebūtumėte, rinkitės modelius, palaikančius ir 3G ar 4G ryšį.

Planšetės baterija. Nors vidutinė planšetinių kompiuterių baterijos veikimo trukmė, naudojantis įprastiniu režimu – apie 9 valandas, ji gali ženkliai svyruoti, priklausomai nuo modelio. Rekomenduojame rinktis planšetę, kuri veiktų ne mažiau nei 7 valandas vienu įkrovimu.