Gabriella Salvete TOOLS Beauty Sponge Set Applicator 4pc Makiažo pagrindas veidui

Makiažo pagrindas: kokį pasirinkti?

Ruošiatės ypatingai šventei? O gal planuojate vakarą praleisti mieste su draugais? Kokybiškas makiažo pagrindas suteiks jums modelio išvaizdą ir pasitikėjimą, kad ir kur bebūtumėte. B-a.eu grožio specialistų padedami, parengėme trumpą vadovą, kuriame patarsime, kaip pasirinkti makiažo pagrindą pagal jūsų odos tipą ir pageidaujamą efektą. Taip pat paaiškinsime, kaip tinkamai naudoti makiažo pagrindą, kad išlaikytumėte natūralią išvaizdą ir jaustumėtės žavinga.

Makiažo pagrindo rūšys

Makiažo pagrindo yra kelių rūšių – kiekviena jų yra pritaikyta konkrečiam odos tipui. Vėliau dar grįšime prie to, koks makiažo pagrindas geriausiai tinka jūsų odai, o dabar aptarkime pagrindines jo rūšis:

Skystas makiažo pagrindas

Dėl savo lengvumo ir tolygaus padengimo tai yra viena populiariausių makiažo pagrindo rūšių. Skirtingos šio makiažo pagrindo formulės gali būti naudojamos įvairiems poreikiams ir odos tipams, pavyzdžiui: neriebus, atsparus vandeniui, 24H (tinkamas naudoti visą parą) ir t.t. Geresniam padengimui galite tepti kelis sluoksnius.

Kreminis makiažo pagrindas

Šį makiažo pagrindą labai patogu naudoti esant ne namie: dėl savo kompaktiškumo ir konsistencijos, jis puikiai tinka greitam pasigražinimui dienos metu. Naujausi kreminiai makiažo pagrindai sukuria matinį paviršių, kuris puikiai tinka riebiai odai.

Mineralinis makiažo pagrindas

Tikras mineralinis makiažo pagrindas gaminami iš visiškai natūralių ingredientų, kurie neužkemša porų, todėl tokiu makiažo pagrindu galite drąsiai maskuoti spuogus. Jis gali būti sluoksniuojamas, kaip ir skystas makiažo pagrindas, be to, padeda išlaikyti natūralią išvaizdą.

Sausas / birus makiažo pagrindas

Sausas makiažo pagrindas turi puikių, riebalus sugeriančių savybių, todėl padeda sumažinti veido blizgesį. Jis efektyviai išlygina odos atspalvį, taip sukurdamas veiksmingą, bet vos matomą padengimą.

Makiažo pagrindo pasirinkimas, priklausomai nuo odos tipo

Skirtingi odos tipai reikalauja skirtingos priežiūros, todėl, renkantis makiažo pagrindą, labai svarbu rasti tokį, kuris tiktų jūsų odai.

Sausa oda

Geriausia rinktis tokį pagrindą, kuris drėkintų, bet neriebintų odos. Venkite matinių makiažo pagrindų, nes jie gali paskatinti odos sausėjimą ir pleiskanojimą.

Riebi oda

Rinkitės makiažo pagrindą, kuris padėtų kontroliuoti blizgesį, užmaskuoti dėmeles ir sugerti perteklinius riebalus.

Mišraus tipo oda

Šio tipo odai rekomenduojamas neriebus ir drėkinančiais ingredientais praturtintas makiažo pagrindas, kuris maitintų ir drėkintų išsausėjusias vietas. Rinkitės lengvai tepamą makiažo pagrindą: jis užtikrins, kad sausi odos plotai visiškai pasidengtų, o riebaluotis linkusios zonos galėtų kvėpuoti.

Brandi oda

Su amžiumi oda yra linkusi sausėti, todėl vertėtų pasirinkti senėjimą stabdantį makiažo pagrindą su drėkinančiomis savybėmis. Tam ypač gerai tinka mineralinis makiažo pagrindas: jis skaistina odą ir nenusėda raukšlelėse.

Kokį atspalvį pasirinkti?

Štai keli patarimai, padėsiantys pasirinkti pagrindą, geriausiai derantį su jūsų odos atspalviu:

Patikrinkite savo venų spalvą ant riešo. Jei venos yra alyvuogių spalvos, jūsų odos atspalvis šiltas. Violetinė reiškia, kad odos atspalvis šaltas, o mėlynos ir žalios spalvos derinys – kad oda neutralaus atspalvio.

Išbandykite tris skirtingus makiažo pagrindus (kurie, jūsų manymu, yra tinkami) ant savo žandikaulio linijos. Pasirinkite tą, kuris atrodys nepastebimiausiai.

Jei įmanoma, tą patį eksperimentą atlikite ir natūralioje šviesoje.

Padengimas

Kokį makiažo pagrindo padengimo tipą pasirinkti, priklauso nuo įvairių priežasčių: jūsų odos tipo, jūsų norų ir net metų laiko.

Lengvo padengimo makiažo pagrindas

Jei turite natūraliai lygią odą arba pageidaujate lengvesnio padengimo, jums patiks šio tipo makiažo pagrindas. Atspalvį suteikiantys drėkinantys ir BB kremai yra puikus pasirinkimas, jei norite suteikti odai šiek tiek natūralaus švytėjimo.

Vidutinio padengimo makiažo pagrindas

Vidutinio padengimo pagrindas yra geriausias, jei norite paslėpti odos nelygumus, bet netrukdyti odai kvėpuoti ir ją drėkinti.

Stipraus padengimo makiažo pagrindas

Jei norite užmaskuoti visus odos nelygumus, dėmeles, spuogelius, randus ar raudonį, ieškokite stipraus padengimo makiažo pagrindo.

Kaip naudoti makiažo pagrindą?

  • 1 žingsnis: užtepkite nedidelį kiekį makiažo pagrindo ant jūsų pasirinktos priemonės: drėgna kempinėlė ar speciali makiažo pagrindo kempinėlė geriausiai tinka kreminiams makiažo pagrindams. Kitiems makiažo pagrindų tipams puikiai tinka plokščias šepetėlis.
  • 2 žingsnis: pradėdami nuo veido vidurio, užtepkite makiažo pagrindą. Sukamaisiais judesiais judėkite į išorę, kol pasieksite norimą vaizdą.
  • 3 žingsnis: panaudokite likučius, kad papildytumėte problemines sritis, tokias kaip paakiai ar spuogai.

Pabaigai

Tikimės, kad šie patarimai padės išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje b-a.eu, kur rasite platų makiažo pagrindų bei kitų kosmetikos priemonių pasirinkimą. Be to, čia visada geros kainos, gausybė akcijų ir greitas bei patogus pristatymas į namus. Pirkti internetu – pigiau ir patogiau!