Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

DISKINIS PJŪKLAS GRAPHITE 58G493, 1800W

Kaina: 92.40 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DHS710Z

Kaina: 298.81 €

Rankinis diskinis pjūklas MAKITA HS7601J

Kaina: 123.90 €

Makita N5900B, Diskinis Pjūklas

Kaina: 231.61 €

Diskinis pjūklas MAKITA SP6000J

Kaina: 468.86 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DHS710RF2J

Kaina: 478.80 €

Diskinis pjūklas DeWalt DWS520KTR

Kaina: 440.44 €

Diskinis pjūklas DeWalt D23650K

Kaina: 249.23 €

Diskinis pjūklas BORT BHK-185U

Kaina: 91.86 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA BHS630Z

Kaina: 347.42 €

Diskinis kombinuotas pjūklas METABO KGT 300

Kaina: 899.28 €

DISKINIS PJŪKLAS GRAPHITE 58G492, 1500W

Kaina: 73.70 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA BHS630RFJ

Kaina: 742.79 €

Akumuliatorinis rankinis metalo pjūklas MAKITA DCS550Z

Kaina: 202.31 €

DISKINIS PJŪKLAS GRAPHITE 58G491, 1200W

Kaina: 62.70 €

Rankinis diskinis pjūklas METABO KS 55 FS

Kaina: 163.69 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DSS610Z

Kaina: 203.28 €

Akumuliatorinis diskinis pjūklas METABO KSA18LTX / 5,2 Ah

Kaina: 554.40 €
 
 

Diskiniai pjūklai internetu

Kokybiškiems darbams atlikti reikalinga ir kokybiška įranga, kuri padeda sėkmingai susitvarkyti su labai skirtingais darbais. Siūlome įvertinti plačią pasiūlą bei rasti tokią įrangą, kuri Jums labiausiai tinka. B-a.eu pasiūla yra ypač plati, tad skiriantis jos galimybėms tuo pačiu skiriasi ir pasiūlymai. Įranga galiausiai leis džiaugtis puikios kokybės darbais, kuriuos kiekvienas gali atlikti pats. Diskiniai pjūklai – vienas iš tų prietaisų, kuris turi būti daugelio žmonių namuose. Su jais gana greitai bei paprastai atliksite net ir pačius sudėtingiausius darbus, jie puikiai tinka tiek savoms reikmėms, tiek profesionalams, kurie dirba šioje sferoje.

Diskiniai pjūklai labai sėkmingai naudojami skirtingoms medžiagoms atpjauti: medienai, mūrui, keramikinėms plytelėms, plienui bei visoms, ypač kietoms, medžiagoms, kurias reikia padalinti mažesnėmis dalimis. Žinoma, skiriantis pjūklų pasiūlai tuo pačiu galima rasti tokius, kokie Jums labiausiai tinka. Nuo paprastesnių, kurie labai lengvai perpjauna kartoną iki tokių, kurie yra tokie galingi, kad perpjauna labai kietas medžiagas. Tokius pjūklus dažniausiai reikia naudoti kur kas atsargiau ir pasirinkti lengviau transformuojamas medžiagas, kad darbai būtų greiti ir funkcionalūs.

Diskiniai pjūklai veikia su skirtingomis geležtėmis, kurios ir nulemia, kokia medžiaga bus pjaunama. Kuo geležtė yra didesnė – tuo ir pjūvis bus didesnis, tad laiką taupantys asmenys, kurie ypač dažnai dirba su šia technika, turėtų rinktis didesnes. Viskas priklauso nuo individualių asmens poreikių. Daugeliu atveju pasitarus su profesionalais, kurie prekiauja šia produkcija, pavyks greičiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Kadangi specialistai puikiai išmano visas detales, kurios yra susijusios su diskiniais pjūklais – tai atveria galimybes kur kas greičiau rasti įrangą, kurios galimybės atitiks labai skirtingų asmenų pageidavimus. O kai B-a.eu siūlo tokią plačią pasiūlą, kad galiausiai kiekvienas ras tai, ko jam labiausiai reikia ir kas jam labiausiai tinka. O kur dar papildomos akcijos, kurios padės sutaupyti, tačiau įsigyti lygiai tokios pat kokybės gaminius, kurie leis džiaugtis aukščiausios klasės funkcionalumu.

Grįžtant prie geležčių reikia nepamiršti, kad medžiaga, iš kurios jos yra pagamintos, taip pat nulemia ir jos gebėjimą sėkmingai perpjauti konkrečią medžiagą. Štai plieninės geležtės yra geriausias pasirinkimas medienai. Jeigu įsigysite įrangą, kurios geležtės turi deimantinius pakraščius – tokiu atveju sėkmingai perpjausite plyteles ir galėsite džiaugtis greitai bei paprastai atliekamais darbais. Galiausiai, jeigu Jums reikalingas betono, mūro bei kitų labai kietų medžiagų pjovimas – tuomet reikalinga įranga, kurios geležtės pagamintos iš šlifuojamųjų medžiagų. Pagal poreikius visada galite įsigyti tokią įrangą, kuri profesionaliai pritaikyta konkrečiai medžiagai pjauti ir kuri leis be jokio vargo džiaugtis greitai atliekamais darbais.

Diskiniai pjūklai B-a.eu parduotuvėje yra tik žinomiausių gamintojų, kurie pripažinti kaip puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote kokybės, kuri yra siūloma už prieinamą kainą. Tuo pačiu profesionalams ir mėgėjams skirtos geležtės yra nedidelių matmenų, jas labai paprasta valdyti, jos gana lengvos, tad net ir kiečiausias medžiagas sutvarkyti bus labai paprasta ir saugu. Užsisakyk dabar ir jau po poros dienų džiaukis kokybe, kuri leis be jokio vargo ir labai sėkmingai tapti puikiu namų meistru arba profesionalu, kuris pats atliks net ir pačius sudėtingiausius darbus.

Profesionalumas nebūtinai turi būti brangus ir B-a.eu produkcija yra geriausias to įrodymas!