Plombavimo viela Plombavimo viela
Turime sandėlyje
8.89 € / 1 kg

Plombavimo viela 

 

Plombavimo vielą galite naudoti įvairių daiktų, pastatų, įrengimų plombavimui.

Viela plombavimui gali būti pagaminta iš plieno, vario, plastiko, cinko ir kitų medžiagų.

Plombavimo viela, tai kelių medžiagų supintas troselis, kuris yra skirtas plombuoti įvairius apskaitos skaitiklius, sandėlių ir konteinerių duris, kuro bakus ir begalę kitos rūšies talpų. Troselis gali būti naudojamas su švininėmis ir plastmasinėmis užspaudžiamomis plombomis. Plombos užtvirtinimui gali būti naudojamos plombavimo replės su unikalias išgraviruotais simboliais, taigi pintas droselis ir užspaudimo replių atspaudas žymiai apsunkina simuliavimą plomba.

Taigi plombavimo vielas galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, diametrų, savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Plombavimo vielos savybės gali būti tokios: rifliuota, lanksti, lengvai kerpama žirklėmis, o nukirpus neišsišakoja gyslos, nerūdijanti ir kita.

Plombavimo vielų naudojimas yra gana paprastas, tik reikia tam papildomai turėti dar keletą įrankių – plombų užspaudėjo, plombos ir kita.

Jeigu nežinote, kokias plombavimo vielas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Plombavimo vielas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

Plombavimo vielas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Turint plombavimo vielas darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, efektyviau, našiau ir kita.

Taigi plombavimo vielas galite naudoti transporto priemonių, sandėlių ir ofiso patalpų, talpų, statinių, spintų, boksų ir kita plombavimui.