Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Sukimo ir gręžimo priedų rinkinys DEDRA 18A11S246, 246vnt.

Kaina: 63.71 €
 
 

Įrankių dėžės krepšiai                        

                                                       

Įrankių dėžes krepšius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Įrankių dėžės ir krepšiai leidžia palaikyti tvarką, taip pat galima greičiau ir paprasčiau rasti norimą ir reikalingą daiktą ir kita. Greitesnę paiešką ir tvarką leidžia palaikyti įrankių dėžėje esantys skyriai ir skyreliai.

 

Įrankių dėžės, krepšiai yra gaminami iš tokių medžiagų, kurioms susitepus lengvai nusiplauna, išsiplauna, yra lengvos ir kita.

 

Taip pat įrankių dėžės, krepšiai turi būti patogūs naudojimui: lengvai ištraukiami padėklai, patikima skląstis, užtrauktukai lengvai atsitraukinėjantis ir kita.

 

Įrankių dėžes, krepšius rinkitės ne tik pagal medžiagas iš kurių yra pagamintos, bet ir pagal patogumą, lengvumą, skyrius, skyrelius ir kitas savybes.

 

Jeigu nežinote, kokias įrankių dėžes, krepšius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Įrankių dėžes, krepšius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės.  

 

Įrankių dėžes, krepšius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.