Atpigo Futbolo vartai Spokey GOALKEEPER II Futbolo vartai, tinklai
33.21 € 52.44 € / 1 vnt

Atpigo Treniruočių vartai Umbro, 75x78x58cm Futbolo vartai, tinklai
57.15 € 69.88 € / 1 vnt

Futbolo vartai, 300x205x120 Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai, 240x150x90 Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su tinklu Dunlop, 50x44x44cm Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su kamuoliu ir pompa, 30 vnt Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su kamuoliu ir pompa, 12 vnt. Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su kamuoliu ir pompa, 3 vnt Futbolo vartai, tinklai

Vartai sulankstomi futbolo 120x90x90 black Futbolo vartai, tinklai

Spalvoti futbolo žymekliai, 20vnt. Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su tinklu, 300x200x90 Futbolo vartai, tinklai

Dideli futbolo vartai, 300x200x90 Futbolo vartai, tinklai

Futbolo vartai su tinklu, 300x200x110 Futbolo vartai, tinklai

Kamuolio atšokimo sienelė su tinklu juodas Futbolo vartai, tinklai

Futbolteniso tinklas EXTRA LEAGUE PA 9,7x1m Futbolo vartai, tinklai

Kokybiški futbolo vartai – kokybiškam sportui!

Esate tikras futbolo mėgėjas? Tokiu atveju pasirinkę pačius kokybiškiausius futbolo vartus užsitikrinsite patį smagiausią žaidimą. B-a.eu futbolo vartai skirti tiek namams, tiek stadionams, mokykloms, tiek komercinio tipo pastatams. Platus pasirinkimas bei universalumas garantuoja, kad pirkdami vienoje vietoje rasite viską, ko Jums reikia, kad mėgavimasis futbolu būtų malonus kaip niekada. Futbolo vartai internetu – būtina priemonė be kurios ši sporto šaka nebus išvystyta, tad norint rasti geriausius – susipažinkite su pasiūla.

Futbolo vartai-batutas

Tiek mėgėjai, tiek profesionalai, kurie nori labiau patobulinti savo futbolo žaidimo įgūdžius – turėtų išbandyti vartus-batutą, kuris leidžia mokytis be papildomų žmonių pagalbos. Įsigykite, nusistatykite Jums labiausiai tinkamą treniruočių grafiką ir lavinkite savo įgūdžius. Tai sportas, kurio rezultatus pagerinti pavyks tik intensyviai dirbant ir siekiant geresnių rezultatų.

Vartų savybės

Tinkamiausio gaminio paieškai verta susipažinti su pasiūla. B-a.eu pasirinkimas - platus, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Siūlydami tik žinomų gamintojų kokybišką produkciją nebijome gaminiams suteikti garantiją, kadangi tikime, kad jos neprireiks.

 • B-a.eu vartai – LifeTime, QuickPlay ir kitų gamintojų produkcija.
 • Surinkimas – greitas ir paprastas. Norėdami būti ramus, kad viskas bus sudėta kokybiškai – naudokitės kartu su vartais pateikiama instrukcija.
 • Būtinai įvertinkite vartų matmenims. Nuo tokių, kurie skirti vaikų žaidimams iki profesionalių, kurie dažniausiai siekia 2 x 2 metrų matmenis.
 • Nesunkūs ir lengvai montuojami futbolo vartai taip pat gali būti naudojami beisbolui bei golfui. Pasirinkite tokius, kurie jiems labiausiai tinka.
 • Nerūdijančio plieno gaminiai užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Ypač tokiu atveju, kai vartai laikomi ne patalpoje, tačiau lauke. Plienui nebaisūs jokie aplinkos veiksniai. Pirkite kokybę!
 • Profesionaliam sportui skirtas tinklas yra tvirtinamas gumytėmis, tad puikiai laikosi. Net ir labai stiprūs smūgiai bus sulaikomi.
 • Kartu su vartais parduodami ir funkcionalūs bei patogūs krepšiai, kurie padeda nedidelius krepšius pernešti iš vienos vietos kitą. Mobilumas – svarbi savybė ieškantiems naujovių.
 • Įvertinkite vartų sunkumą. Mobilesni – lengvesni ir minėtas patogus krepšys leis lengvai ir greitai pakeisti jų vietą. Lauke, nekeičiamoje vietoje, rekomenduojam sunkesni, stabilūs vartais, kurie nejudinami ir kurie naudojami tik futbolui.
 • Skiriantis vartų kainai skiriasi ir kitos jų savybės. Kaina dažnai nulemia charakteristikas, tad konkretus pasirinkimas garantuoja ir geriausią rezultatą.

Akcija padės įsigyti vartus pigiau, tad pasinaudokite B-a.eu pasiūla. Jeigu nerandate tokių vartų, kurie geriausiai atitiktų Jūsų poreikius – susisekite ir kartu rasime geriausią pasirinkimą už Jums labiausiai tinkamą kainą.

Futbolo nauda mūsų organizmui

Kad sportuoti sveika – žino visi, tačiau sportas, kurio metu jaučiame malonumą – sveikas ne tik mūsų kūnui, tačiau ir mintims. Daugelis mėgsta futbolą ne tik todėl, kad jis padeda smagiai pralesti laiką, tačiau tuo pačiu pagerina ir fizinę žmogaus būklę.

 1. Futbolas gali padėti sumažinti kraujo spaudimą.
 2. Futbolas, žinoma, padeda sumažinti riebalinį sluoksnį.
 3. Daugelis tyrimų rodo, kad jis gali padėti sumažinti net ir cholesterolio kiekį kraujyje
 4. Jeigu norite sustiprinti širdį – tegul futbolas tampa Jūsų kasdienybe.
 5. Ši sportas padės pagerinti Jūsų imuninę sistemą.
 6. Žinoma, jis labai pagerina nuotaiką, tad puikiai tinka tuomet, kai žmogus jaučiasi liūdnas arba jį kankina nemiga.
 7. Didelis privalumas, kad ši sporto veikla taip pat skatina ir protinę veiklą.
 8. Galiausiai, didinama raumenų masė.

Futbolas – puikus sportas. O kokybiška įranga padės tą sportą padaryti dar geresniu!