Elektriniai dantų šepetėliai: kokį pasirinkti?

Kuo turėtų būti geras elektrinis dantų šepetėlis?

Nesudėtingai valdomas. Elektriniai dantų šepetėliai turėtų būti lengvi ir paprastai naudojami. Šepetėlių galvutė turėtų būti nedidelė ir lengvai manipuliuojama burnoje.

Aprūpintas naudingomis funkcijomis. Dviejų minučių trukmės laikmatis su 30-ies sekundžių intervalais yra tiesiog privaloma funkcija: dvi minutės yra minimalus laiko tarpas, kurio pakanka tinkamai išvalyti dantims. Kiti privalumai, pvz., kelioninis krepšelis ar įkrovimo stovas, nėra būtini, tačiau gali būti labai patogūs, priklausomai nuo jūsų gyvenimo būdo ir poreikių.

Užtikrintai ir stabiliai veikiantis. Elektrinis dantų šepetėlis turėtų veikti sklandžiai ir nuosekliai, be jokių trūkčiojimų ar kintančių greičio bangų. Jei jūsų elektrinis dantų šepetėlis komplektuojamas kartu su irigatoriumi, įsitikinkite, kad pastarasis neleidžia vandens ties galvutės ir rankenos sujungimu ar įkrovimo lizdu.

Ilgai tarnaujantis. Ilgaamžiškumas yra ypač svarbus, kai kalbama apie elektrinius dantų šepetėlius ir irigatorius, nes eksploatacinės išlaidos ir taip yra nemažos, dėl reguliaraus galvučių ir purkštukų keitimo. Siekiant geriausių rezultatų, šepetėlių galvutės turi būti keičiamos kas tris mėnesius, o irigatorių purkštukai – kas šešis mėnesius.

Verta žinoti

Kokio energijos šaltinio norite? Elektriniai dantų šepetėliai paprastai yra įkraunami, tačiau kai kurie veikia su standartinėmis AA tipo baterijomis. Pastarieji modeliai yra pigesni ir portabilesni, tačiau įkraunami modeliai paprastai yra kokybiškesni ir sulaukia geresnių atsiliepimų. Įkraunamų modelių krovimo būdas taip pat skiriasi: vieni yra su laidu, jungiamu tiesiai į elektros lizdą, kiti turi įkrovimui skirtą stovelį. Irigatoriai taip pat gali veikti su baterijomis arba iš elektros lizdo tiekiama srove. Pastarieji yra brangesni, bet galingesni, o veikiantys su baterijomis yra švelnesni ir labiau tinka jautriems dantims bei dantenoms, be to, gali būti naudojami keliaujant.

Kaip dažnai jūs keliaujate? Jei keliaujate daug, gali prireikti specialaus kelioninio krepšelio. Neapsaugoti dantų šepetėliai gali tapti lengvu bakterijų bei mikroorganizmų taikiniu, be to, gali netyčia įsijungti. Akumuliatoriaus ilgaamžiškumas ir įkroviklio portabilumas yra ne mažiau svarbūs veiksniai keliaujant. Verta pagalvoti ir apie mažesnius elektrinius dantų šepetėlius / irigatorius, kurie yra lengviau transportuojami.

Ar jums reikalingas kompaktiškas elektrinis dantų šepetėlis? Vaikams paprastai reikia šepetėlių su mažesnėmis galvutėmis, tačiau kai kurie suaugusieji taip pat turi sunkumų, manevruojant didelius šepetėlius savo burnoje. Tokiu atveju, ieškokite elektrinio dantų šepetėlio, turinčio galimybę naudoti kompaktiškesnę galvutę. Kai kurie šepetėliai komplektuojami su masažinėmis galvutėmis, kurios yra mažesnės, nei tradicinės.

Kurios elektrinių šepetėlių funkcijos yra reikalingiausios? Daugelis elektrinių dantų šepetėlių turi keletą valymo režimų. Nors dalis ekspertų teigia, kad pakanka tik vieno – bendro valymo – režimo, daugelis vartotojų mėgsta naudotis įvairiais papildomais režimais: masažiniu, dantenų priežiūros, balinančiuoju, jautrių dantų ir t.t. Juos turi ne visi elektriniai dantų šepetėliai, todėl reiktų pasirinkti modelį, atitinkantį jūsų poreikius.

Ar jums svarbus šepetėlio dizainas? Jei savo dantų šepetėlio įkrovimo stovą laikysite matomoje vonios kambario vietoje, jums tikriausiai rūpi, kaip jis atrodys. Kaip jau minėjome, krovimo būdai gali skirtis, kaip ir įkrovimo stovai: jų yra įvairių, pradedant nuo pačių paprasčiausių, baigiant moderniais ir prabangiai atrodančiais.

Kaip dėl kainos? Pigiausi elektriniai dantų šepetėliai (bent jau priekyje) yra veikiantys su baterijomis. Tačiau nepamirškite į kainą įskaičiuoti baterijas, kurias reikės keisti. Dauguma šepetėlių su vienu baterijų komplektu veikia apie dvi savaites. Atkreipkite dėmesį ir į šepetėlio pakaitinių galvučių kainą: ji taip pat gali ženkliai skirtis.

Pabaigai

Viliamės, kad šis pirkimo vadovas padės jums lengviau apsispręsti, kokį elektrinį dantų šepetėlį pasirinkti. Kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų šepetėlių, irigatorių ir kitų burnos higienos reikmenų asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. b-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!