Gesintos kalkės 25 kg

Prekės kodas 236720000005
Matavimo vienetas:1 vnt
Buvusi kaina: 15.00 €
Atsiėmimas iš sandėlio
Skaičiuotina
Pristatymas į namus
Skaičiuotina
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05879

Gesintos kalkės (25 kg pakuotė)

Gesintos kalkės mūro ir tinko skiediniams gaminti, vidaus dažų baltos spalvos pigmentams, rūgščioms dirvoms tręšti, taip pat naudojamos kaip gipsinių skiedinių stingimo spartos reguliavimo priedas.

Gesintos kalkės kaip mūro ir tinko skiedinių komponentas

Gesintos kalcitinės kalkės iš karto tinkamos mūro ir tinko skiediniams ruošti. Vienos kalkių tūrio dalies pakanka nuo 2 iki 5 paruošto smėlio dalių.

Kalkės kaip vidaus dažų baltos spalvos pigmentas

Ruošiant dažus reikia įdėti 1 kalcio chlorido arba nafteninių rūgščių kalcio muilo. Dažai skiedžiami vandeniu iki dažymo konsistencijos. Naudojami kalkiniu, cemento-kalkių ir cementiniu skiediniu tinkuotiems paviršiams dažyti, taip pat tinka paviršiams, kurie seniau buvo nudažyti aliejiniais dažais, dažyti. Tinka ir baltos spalvos cementiniams dažams gaminti.

Kalkės medeliams balinti

Gesintos kalkės yra tinkama medžiaga sodo medeliams baltinti. Nudažyta kalkiniais dažais medelių žievė nepleišėja. Be to, kalkės yra ir dezinfekcinė medžiaga.

Kalkės dirvai - rūgščių dirvų trąša (pH4.5)

Gesintos kalkės teikia dirvožemiui kalcio ir kitų augalams naudingų medžiagų. Kalkės didina naudingųjų dirvožemio mikroorganizmų gyvybingumą, gausina augalams prieinamų mitybos elementų, didina organinių ir mineralinių trąšų veiksmingumą.

Gesintų kalkių poreikis dirvožemiui priklauso nuo dirvožemio sudėties ir rūgštingumo. Smėlingiems dirvožemiams reikia 0,25-0,60 kg/m2, priemoliui 0,35-0,80 kg/m2. Kalkes būtina tolygiai paskleisti dirvožemyje. Jos tirpsta vandenyje, todėl galima laistyti paruoštu kalkių pienu.

Kalkės kaip gipsinių skiedinių stingimo spartos reguliavimo priedas

Gesintos kalkės yra labai dispersiškos, todėl keliolika procentų kalkių statybinio gipso stingimo laiką gerokai sulėtina.

TECHNINIAI DUOMENYS

 • Pagrindinis komponentas yra kalcio hidroksidas
 • Magnio oksido kiekis neviršija 2,3%
 • Anglies monoksido kiekis neviršija leistino standarto
 • Drėgnis neviršija 0,6%
 • Gesintų kalkių dalelių skersmuo yra ne didesnis kaip 5-20 mikrometrų
 • Kalkės gaminamos iš maltų kalcitinių kalkių, todėl didesnių nei 1 mm balastinių dalelių nėra
 • Milteliai yra baltos spalvos, jų tankis 500-550 kg/m3
 • Hidratinės kalkės džiūdamos kietėja. Sukietėjusios žmogui nežalingos

LAIKYMAS

Originalioje pakuotėje sausoje vietoje neribotą laiką. Pavyzdžiui, atplėštoje pakuotėje negesintų kalkių laikymo trukmė yra ribota, nes jos smarkiai traukia iš oro drėgmę ir gesinasi, be to prieš naudojant būtina gesinti.


PASTABA: gesintos kalkės parduodamos pilnomis paletėmis - 40 vnt. po 25 kg.
Prekės charakteristikos
 • Trumpas aprašymas Gesintos kalkės mūro, tinko skiediniams, dirvai, kalkės medeliams galinti. Parduodamos pilnomis paletemis - 40 vnt po 25 kg
 • Prekės kodas 236720000005
 • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 2-5 d.
 • Kiekis 1 paletė 40 vnt. po 25 kg
Komentarai
Taip pat siūlome