Laistymo sistema KLASIKA Drop 12 m. ilgio šiltnamiui (be slėgio kompensacijos)

Prekės kodas 238700000083
Matavimo vienetas:1 kompl.
54.98 €

18.33 €/mėn. x 3

be pabrangimo

Atsiėmimas iš sandėlio
Nemokamai
Pristatymas į namus
Skaičiuotina
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05879

Laistymo (drėkinimo) sistema šiltnamiuose – tai pats moderniausias ir tuo pačiu pigiausias drėkinimo būdas. Kapiliarinis/lašelinis laistymo būdas skirtas drėkinimui šiltnamiuose, bei atvirose plantacijose.

Įsirengę modernią drėkinimo sistemą taupysite vandenį ir darbo sąnaudas, užtikrinsite tolygų augalų drėkinimą. Laistymo (kapiliarinis/lašelinis) vamzdis naudojamas įvairaus pobūdžio sezoninėje žemdirbystėje, medelynuose, šiltnamiuose gėlių ir kitų augalinių kultūrų laistymui.

Gamyboje naudojamas aukštos kokybės polietilenas užtikrina didelį gaminio atsparumą ultravioletiniams spinduliams bei žemdirbystėje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms. Mechaninis patvarumas ir didelis lankstumas leidžia gaminį naudoti sunkiausiomis sąlygomis. Kiekvienas lašintuvas turi vidinį filtrą, kuris kartu su sūkurine vandens tėkme užtikrina pastovų valymą ir praplovimą. Laistymas vyksta tiesiai į augalų šaknų zoną. Kai laistymo sistema pritaikyta gravitaciniam slėgiui tai vanduo joje teka tik veikiamas savo paties svorio.Kuo vanduo iškeltas aukščiau tuo šitas slėgis sistemoje didesnis, tuo tekėjima sstipresnis.Mūsų laistymo sistemose vandenį (vandens talpą) užtenka iškelti tik į 1 metro aukštį.

Prekės charakteristikos
  • Trumpas aprašymas Šiltnamio laistymo sistema 12 metrų ilgio šiltnamiams.
  • Prekės kodas 238700000083
  • Gamintojas ES
  • Ilgis 12 m
  • Tipas Šiltnamio priedai
  • Pavadinimas PRIEDAI IR PAPILDOMOS DALYS
Komentarai
Panašios prekės
Taip pat siūlome