Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipai
Gamintojas
Rodyti:
F G H I J L M O R S T Z
Filtruoti
 
 

Dušo maišytuvai kranai internetu pigiau

Maišytuvas GROHE Eurosmart Cosmopolitan praustuvo, paaukštintas

Kaina: 104.52 €

Maišytuvas GROHE Eurosmart Cosmo dušo

Kaina: 88.14 €

Maišytuvas dušo S-LINE.

Kaina: 38.43 €

Maišytuvas dušo S-LINE + dušo komplektas.

Kaina: 48.71 €

Maišytuvas dušo S-LINE potinkinis

Kaina: 29.40 €

Maišytuvas dušo FM MATTSSON VENADO

Kaina: 75.95 €

Maišytuvas Ideal Standard, CERALINE, voniai, dušui

Kaina: 114.31 €

Maišytuvas Optima, Cube Way, praustuvui

Kaina: 80.65 €

Maišytuvas Optima, Valeta, voniai, termostatinis

Kaina: 147.84 €

Maišytuvas Optima, Sofie, praustuvui, paaukštintas

Kaina: 95.54 €

Potinkinis dušo komplektas Grohe, Eurosmart Cosmopolitan Perfect Tempesta 210

Kaina: 382.72 €

Maišytuvas Optima, Valeta, dušui, termostatinis

Kaina: 119.28 €

Dušo stovas GROHE Euphoria Massage

Kaina: 90.45 €

Potinkinis dušo maišytuvas Hansgrohe ShowerSelect S 2

Kaina: 607.43 €

Dušo maišytuvas GROHE Eurostyle, baltas

Kaina: 140.53 €

Dušo stovas Grohe, New Tempesta 100

Kaina: 47.38 €

Dušo stovas GROHE Rainshower Solo 900

Kaina: 200.34 €

Dušo stovas Grohe, Euphoria Set Mono 600

Kaina: 85.98 €
 
 

Dušo maišytuvai                                                                                        

 

Nuo dušo maišytuvo tipo, vietos kur jis kabės ir kita priklauso ar maudynes duše teiks didžiausią malonumą, poilsį ir kita. Dušo maišytuvų įvairovė yra labai didelė. Juos galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, rūšių, dizainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Taigi renkantis dušo maišytuvą reikėtų atkreipti dėmesį į dušo maišytuvo vietą, konstrukcinius ypatumus, termostatinių maišytuvų privalumus, maišytuvų atliekamas funkcijas ir kita.

 

Taigi montuojant dušo maišytuvą dviems funkcijoms – jis turėtų būti lengvai pasiekiamas tiek gulint vonioje, tiek ir prausiantis atsistojus. Taip pat maišytuvo detalės netūrėtų būti per daug atsikišusios, nes kitaip galima skaudžiai užsigauti į metalinius paviršius.

 

Dušo maišytuvai pagal montavimo būdą gali būti skirstomi į kelias rūšis, tokias kaip vidinis ir išorinis montavimas. Yra visas matomas išorinio montavimo maišytuvas ir prijungiamas standartiniu atstumu tarp įvadinių vamzdžių - 150 mm. Na, o vidinio montavimo maišytuvai išorėje turi tik vandens čiaupą ir reguliavimo rankenėles – jie atrodo moderniai ir prabangiai. Pasirinkus šį montavimo būdą reikia atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas – kaip privesti vandenį, kokias revizines detales reikia įrengti ir kita.

 

Turint termostatinį – savireguliuojantį maišytuvą galėsite sutaupyti pinigų, sunaudoti mažiau vandens, nes turint tokį maišytuvą, reikiamą vandens temperatūrą užteks nustatyti vieną kartą ir visais kitais kartais tereikės reguliuoti vandens srovės stiprumą. Net ir trumpam išjungus srovę ir vėl ją įjungus, vandens temperatūra nebus pasikeitusi. Taip pat termostatiniai maišytuvai yra gaminami su specialiomis izoliuotomis medžiagomis, kurios užtikrina, kad prisilietus prie jo nenusiplikysite. Saugumas ypač svarbus yra, jei tenka maudyti kūdikius ar vaikus. Termostatiniai maišytuvai Lietuvoje išpopuliarėjo palyginti visai neseniai. Taip pat termostatiniai maišytuvai gali būti naudojami ne tik duše, bet ir vonioje, kuomet norite prisileisti į vonią vandens. Taigi turint termostatinį maišytuvą duše galėsite patogiai ir saugiai mėgautis maudynėmis po dušu, nes jie pasižymi ypatingu komfortu, yra saugūs, ekonomiški ir kita.

 

Dušo maišytuvai gali atlikti ne tik pagrindinę savo funkciją, bet ir puikiai atlikti įvairias vandens masažo procedūras.

 

Taigi dušo maišytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.