Atpigo Praustuvo maišytuvas GROHE Eurosmart New aukštu čiaupu Maišytuvai praustuvams

Atpigo Praustuvo maišytuvas KAMĖ T9003CH Maišytuvai praustuvams
46.09 € 57.60 € / 1 vnt

Atpigo Įmontuojamas praustuvo maišytuvas Ravak Chrome, CR 019.00, chromas Maišytuvai praustuvams

Atpigo Praustuvo maišytuvas Ravak Chrome, CR 012.00, be dugno vožtuvo Maišytuvai praustuvams

Atpigo Praustuvo maišytuvas Ravak Puri, PU 015.00 aukštas Maišytuvai praustuvams

Atpigo Praustuvo maišytuvas Ravak Puri, PU 014.00 be dugno vožtuvo Maišytuvai praustuvams

Atpigo Virštinkinė dalis praustuvo maišytuvui Grohe, Essence M-dydžio Maišytuvai praustuvams

Maišytuvas praustuvo MULTI Maišytuvai praustuvams

Maišytuvas praustuvo S-LINE Maišytuvai praustuvams

Kranas šalto vandens S-LINE Maišytuvai praustuvams

Praustuvo maišytuvas KAMĖ T9002CH Maišytuvai praustuvams

Maišytuvai praustuvams 

Renkantis maišytuvus plautuvėms ir praustuvams reikia žinoti, kad esminiai skirtumai tarp jų yra keli: techniniai parametrai, dizainas ir kita. Virtuviniai maišytuvai lyginant su praustuvuose esančiais maišytuvais būna aukštesni maišytuvai. Praustuvus galite rinktis dažniausiai chromuotus, o virtuvėje spalvotus parenkamus pagal plautuvės spalvą. Kadangi virtuvėse dažniausiai plautuves galite pasirinkti iš skirtingų spalvų, tai ir maišytuvų įvairovė yra didesnė, na o praustuvai dažniausiai būna balti. Taigi virtuvėje galite rinktis maišytuvus iš tokių atspalvių kaip: žalvaris, auksas, sendinto plieno, retro stiliaus arba tiesiog šlifuoto plieno matiniai ir kita.

Virtuvėje maišytuvus galite rinktis praktiškus ir tai yra labai svarbu, nes virtuvėje gaminant maistą, rankos dažnai būna teplios. Tad ranka prilietus maišytuvą ant jo gali likti žymės, tačiau jeigu jis yra dažytas ar matinis, ant jo pirštų žymių matysis kur kas mažiau.

Taip pat kai kurie plautuviniai maišytuvai, lyginant su praustuvu, turi ir papildomų funkcijų. Pavyzdžiui galite plautuvinius maišytuvus rinktis su ištraukiamu čiaupo galu, dušeliu. Specialaus mygtuko paspaudimu galima įprastą srovę priversti bėgti plačiau – tai tarsi dušo srovės imitacija ir tam tikrose situacijose jis gali būti itin naudingas. Tarkime norint nuplauti didelį indą, orkaitės skardą, vaisių ar kita, tai galite daryti su ištraukiamu dušu kitoje talpoje. Tad virtuvės maišytuvai gali būti pritaikyti ir platesnei paskirčiai.

Taip pat virtuviniuose maišytuvuose srovė yra nukreipta į dubens vidurį, todėl plaunant lėkštę, jos nereikia laikyti prie krašto, norint patogiai išplauti indus. Praustuve viskas kiek kitaip – plaudamiesi rankas mes suvilgome jas vandeniu, ir kol muilinamės, rankas patraukiame nuo srovės. Tokiu atveju centre tekanti srovė nėra patogi. Virtuviniai maišytuvai būtent todėl ir yra aukštesni bei ilgesni. Net jei maišytuvas nėra labai aukštas, jis vis tiek bus ilgesnis, kad srovė būtų kuo arčiau dubens centro.

Jeigu nežinote kokius maišytuvus praustuvams pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Maišytuvus praustuvams rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Maišytuvus praustuvams galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.