Termostatiniai vandens maišytuvai 

Termostatas tai yra specialus maišytuvas, kuris išlaiko pastovią ištekančio vandens temperatūrą. Jeigu prausdamiesi kelis kartu sustabdote ir vėl paleidžiate vandenį jis sugeba išlaikyti pastovų vandens šiltumą. O tai labai aktualu norint sutaupyti vandens, energijos, pinigų ir kita. Termostatai taip pat gerai išlaiko pastovią vandens temperatūrą net ir keičiantis slėgiui.

Turint termostatinį – savireguliuojantį maišytuvą galėsite sutaupyti pinigų, sunaudoti mažiau vandens, nes turint tokį maišytuvą, reikiamą vandens temperatūrą užteks nustatyti vieną kartą ir visais kitais kartais tereikės reguliuoti vandens srovės stiprumą. Net ir trumpam išjungus srovę ir vėl ją įjungus, vandens temperatūra nebus pasikeitusi. Taip pat termostatiniai maišytuvai yra gaminami su specialiomis izoliuotomis medžiagomis, kurios užtikrina, kad prisilietus prie jo nenusiplikysite. Saugumas ypač svarbus yra, jei tenka maudyti kūdikius ar vaikus. Termostatiniai maišytuvai Lietuvoje išpopuliarėjo palyginti visai neseniai. Taip pat termostatiniai maišytuvai gali būti naudojami ne tik duše, bet ir vonioje, kuomet norite prisileisti į vonią vandens. Taigi turint termostatinį maišytuvą duše galėsite patogiai ir saugiai mėgautis maudynėmis po dušu, nes jie pasižymi ypatingu komfortu, yra saugūs, ekonomiški ir kita.

Taigi termostatų nauda – užkerta kelią nepageidaujamiems temperatūros pokyčiams, saugus vaikams, taupo vandenį ir energiją, palaiko pastovią vandens temperatūrą ir kita.

Jeigu nežinote kokius termostatinius vandens maišytuvus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Termostatinius vandens maišytuvus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Termostatinius vandens maišytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.