Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Hermetiški maišai        

                                                                                     

Hermetinis maišas, tinkamas tiek žvejyboje, tiek vandens turizme, skirtas apsaugoti daiktus nuo sušlapimo.

 

Hermetinius maišus galite rinktis iš skirtingų talpų, gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Hermetiniai maišai gali turėti diržą nešimui, šonines tinklines kišenes, elastinį sutvirtinimą, vidus gali būti neperšlampamas.

 

Hermetiniai maišai yra gaminami iš ypatingai lengvos medžiagos.

 

Visi tikriausiai gerai žinome koks yra nemalonus jausmas, kai pakliuvus į lietų ar apsivertus baidarei tenka lįsti į drėgnus rūbus, o iš sauso maisto lieka tik bevertė košė. Kad to išvengtumėte naudokite hermetiškus maišus, kurie nepraleidžia drėgmės. Hermetiškus maišus galite rinktis iš įvairių talpų, todėl į juos galėsite sudėti net ir didžiausią mantą.

 

Hermetiškuose maišuose galėsite susidėti rūbus, maistą, miegmaišius, brangesnius daiktus, tai yra telefonus, fotoaparatus, kameras  ir kitus svarbius Jums daiktus, kurie būtų apsaugoti nuo vandens, peršlapimo, smėlio ar dulkių ir kita.

 

Į baidarę galite dėti du hermetiškus maišus – vieną į baidarės priekį, na o kitą į vidurį tarp sėdynių.

 

Į baidarės galą dėkite didesnio svorio, vandens nebijančius daiktus – palapines, talpas su gėrimais, hermetiškai supakuotą maistą ir pan.

 

Renkantis maišą reikėtų atkreipti dėmesį į jo patogumą – rankeną nešimui, greitas ir patogus užsegimas ir kita.

 

Taigi jeigu ketinate pasiplaukioti baidarėmis, kanojomis ar valtimis, tai hermetiškas maišas yra būtinas.

 

Jeigu nežinote kokį hermetišką maišą  pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Hermetišką maišą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą, turi sertifikatus ir kita.

 

Hermetišką maišą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.