Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Rodyti:
A B C E F G H I J K L M O R S T V W
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:
AKCIJA
Peilis Cold Steel Counter Point I Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Cold Steel Counter Point I

Kaina: 94.98 €98.19 €
AKCIJA
Daugiafunkcinis įrankis Leatherman SIDEKICK Peiliai ir kiti įrankiai

Daugiafunkcinis įrankis Leatherman SIDEKICK

Kaina: 100.24 €
AKCIJA
Peilis Recon Tanto SK5 49LRTZ Cold Steel Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Recon Tanto SK5 49LRTZ Cold Steel

Kaina: 94.98 €
Pjūklas Silky Bigboy 2000 Outback Edition 360-6,5 Peiliai ir kiti įrankiai

Pjūklas Silky Bigboy 2000 Outback Edition 360-6,5

Kaina: 139.63 €185.07 €
Peilis Manly Blaze D2 Walnut 02ML012 HRC 59/61 Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Manly Blaze D2 Walnut 02ML012 HRC 59/61

Kaina: 101.26 €129.43 €
Daugiafunkcinis peilis Victorinox MiniChamp 0.6385 Peiliai ir kiti įrankiai

Daugiafunkcinis peilis Victorinox MiniChamp 0.6385

Kaina: 56.76 €69.37 €
Pjūklas Freescape Camp Saw GERBER 31-002820 Peiliai ir kiti įrankiai

Pjūklas Freescape Camp Saw GERBER 31-002820

Kaina: 75.69 €92.35 €
Pjūklas Silky Gomboy Professional 210-10 Peiliai ir kiti įrankiai

Pjūklas Silky Gomboy Professional 210-10

Kaina: 62.90 €73.80 €
Peilis WALTHER Black Tac Tanto Pro 5.2015 Sandvik 12C27 Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis WALTHER Black Tac Tanto Pro 5.2015 Sandvik 12C27

Kaina: 62.90 €73.81 €
Pjūklas Silky Pocketboy Outback Edition 170-10 Peiliai ir kiti įrankiai

Pjūklas Silky Pocketboy Outback Edition 170-10

Kaina: 62.90 €73.80 €
Daugiafunkcinis peilis Spartan Wood 1.3601.63 Victorinox Peiliai ir kiti įrankiai

Daugiafunkcinis peilis Spartan Wood 1.3601.63 Victorinox

Kaina: 49.09 €57.49 €
Peilis Manly Blaze D2 black kydex 02ML011 HRC 59/61 Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Manly Blaze D2 black kydex 02ML011 HRC 59/61

Kaina: 101.26 €111.57 €
Peilis Eka Swede 10 Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Eka Swede 10

Kaina: 62.90 €68.72 €
Daugiafunkcinis peilis Leatherman Surge NEW Multitool 830165 Peiliai ir kiti įrankiai

Daugiafunkcinis peilis Leatherman Surge NEW Multitool 830165

Kaina: 178.00 €188.37 €
Peilis Morakniv® Garberg Multi-Mount - Stainless Steel (ID 12642) Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Morakniv® Garberg Multi-Mount - Stainless Steel (ID 12642)

Kaina: 101.26 €107.11 €
Kirvis Toporek stalowy z paracordem survivalowy, czarny Mil-Tec Peiliai ir kiti įrankiai

Kirvis Toporek stalowy z paracordem survivalowy, czarny Mil-Tec

Kaina: 37.33 €39.25 €
Multifunkcinis įrankis Multitool Leatherman Rev Peiliai ir kiti įrankiai

Multifunkcinis įrankis Multitool Leatherman Rev

Kaina: 73.13 €76.41 €
Peilis Eka składany Swede 8 czarny Peiliai ir kiti įrankiai

Peilis Eka składany Swede 8 czarny

Kaina: 52.67 €54.90 €
 
 

Peilis – vienas pirmųjų žmogaus įrankių, kuriuo dauguma mūsų ir šiandien naudojasi bemaž kasdien dažniausiai apie tai net nesusimąstydami. Pagrindinės šiuolaikinių peilių panaudojimo sritys atsispindi peilių paskirtyje: virtuviniai, medžiokliniai, žvejybiniai, turistiniai bei įvairių specialių paskirčių. Peilis – universalus pjaunamas vienašmenis įrankis ir ginklas. Peilis susideda iš trumpos rankenos ir geležtės. Geležtė paprastai plieninė. Rankena medinė, metalinė, plastikinė, nuo senovės rankenos taip pat daromos iš rago ar kaulo. Priklausomai nuo to, kam skirtas peilis, peilių dydžiai, formos, konstrukcija ir gamybai panaudotos medžiagos būna labai skirtingos. Tačiau visada tai turi būti kokybiškas ir patogus įrankis. Buityje peiliais pjausto maisto produktus, juos valo jie naudojami kaip stalo įrankiai. Peiliais lupa gyvūnų ir žvėrių odą, išdarinėja skerdieną, drožia medį. Specialūs peiliai medžioklėje naudojami pribaigti žvėrims. Koviniai peiliai šiais laikais yra kareivių ekipuotės dalis.
Pagal konstrukcijos skirtumus visus peilius galima suskirstyti į penkias pagrindines grupes:
  - buitiniai peiliai
  - medžiokliniai peiliai

  - turistiniai peiliai
  - koviniai peiliai
  - sulankstomieji peiliai (daugiafunkciniai)
  - peiliai mėtymui

  - naro peiliai
  - specialios paskirties peiliai
Peiliai – kiekvienam turi būti  draugai ir padėjėjai. Dydis ir forma labai svarbu. Nuo to priklauso peilio paskirtis. Dar svarbu, iš ko jis pagamintas. Aštrus ir geras peilis – nepakeičiamas Jūsų pagalbininkas. Peilio Pasirinkimas - asmeninis reikalas. Kiekvienam pagal poreikius, antropometrinius duomenis (Svarbiausi parametrai - plaštakos/delno dydis) ir kišenę.

Dauguma peilių, įdėtų į stalčių, greitai atšimpa, nes ašmenys pažeidžiami, kai peilis juda ir liečia kitus daiktus. Norėdami išlaikyti peilius aštrius, laikykite juos peilių dėkle arba magnetiniame sieniniame peilių laikiklyje.

Visame pasaulyje seniai pripažinti šveicariški peiliukai ir daugiafunkciniai įrankiai su savo skirtingomis įrankių kombinacijomis padės Jums atlikti įvairius kasdienius darbus bei pravers stovyklaujant ir kelionėse. Dažniausiai sutinkami peiliukų komponentai yra pagrindinė ir papildoma geležtės, pincetas, kamščiatraukis, skardinių ir butelių atidarytuvai, medžio pjūklelis, žirklės ir kt.  Didžiausias prioritetas peilių gamyboje visada buvo ne kaina, o gaminių funkcionalumas ir tvirtumas. Patys paprasčiausi modeliai susideda tik iš vieno peilio ašmens, tuo tarpu multifunkciniai peiliai turi daugybę funkcijų.Jau geriau vienas aštrus peilis, nei 10 atšipusių.
Peilis – labai svarbus įrankis, naudojamas virtuvėje nuo ryto iki vėlyvos nakties. Jis turi būti kokybiškas, pakankamai kieto metalo, antraip pjaustant kietas daržoves, pavyzdžiui, morkas, peilis gali sulinkti ir sužeisti pirštus. Renkantis peilį taip pat svarbu ir pojūčiai. Kartais pasiimi peilį, o jis „neguli“ rankoje, atrodo šaltas ir nejudrus, arba, priešingai, priglunda prie rankos, yra patogus, juo malonu dirbti.

Virtuvėje dažniausiai naudojami keturi peiliai:

- šefo peilis – universalus;

- pjūklas – duonai;

- siauras ir ilgas – žuviai;
- nedidelis – daržovėms.

Būtina atkreipti dėmesį į peilio paskirtį, t.y. kokiems produktams pjaustyti jis naudojamas. Vieni peiliai skirti smulkinti, pjaustyti, kitaip dar vadinami „šefo“ (jie gana universalūs). Kitais peiliais pjaustoma duona, jie išsiskiria dantyta geležte, kuri primena pjūklą. Taip duona yra pjaunama, bet ne spaudžiama, trupinama.Žuviai išdoroti pasirenkami ilgi, turintys siaurą geležtę peiliai. Jie ypač padeda pjaunant didesnes žuvis, pavyzdžiui, lašišas, kai reikia mėsą atskirti nuo kaulo. Jei norima išpjauti siaurą ir ilgą filė gabalėlį sumuštiniams ar tiesiog žuvies rinkinį, reikia naudoti dar siauresnius bei ilgesnius peilius.Negalima tuo pačiu peiliu pjaustyti žuvies, mėsos ir, sakykime daržovių, nes taip gali persiduoti bakterijos.Peiliai gali būti pažymėti įvairiomis spalvomis, pagal tai, kokiems produktams pjaustyti jie skirti. Pavyzdžiui, žuviai – mėlynai, mėsai – raudonai, rudai – daržovėms, turinčioms stiprų kvapą ir t.t.

 Geriausi peiliai, pagaminti iš plieno, kurio garsas sutrenkus į kitą metalą yra šiek tiek duslus. Tokie peiliai lūžta rečiau nei kiti, nes skardumas parodo ir jo trapumą; tai svarbu, jei netyčia peilis nukrenta ant virtuvės grindų.Geras peilis gali greitai virsti metalo gabalu, jei niekas nemokės jo tinkamai galąsti. Geriausia, kai visus virtuvės peilius galanda vienas žmogus. Jei jie priklauso virtuvės šefui, tai daryti turėtų jis, jei peiliai yra restorano nuosavybė, ši užduotis galėtų būti patikėta kuriam nors restorano darbuotojui.

Peilių nereikėtų galąsti elektriniais prietaisais, greitai besisukančiu akmeniu. Šio proceso metu peilis stipriai įkaista, deformuojasi ir praranda savo struktūrą, todėl pradeda trupėti, juoduoti. Pasirinkę smulkų akmenį, galąsdami atsargiai, iš abiejų pusių 20 laipsnių kampu, ilgą laiką turėsite aštrų virtuvės įrankį.

 Patogiausia pjaustyti, smulkinti su pleišto formos peiliu. Jei reikia pjauti ploną gabalėlį, geriausia naudoti itin ploną peilį. Smulkinti tinka platesnių ašmenų peiliai, kad ranka nesidaužytų greitai pjaustant.Reikėtų vengti apvalių rankenų, nes sudrėkus rankoms jos tampa slidžios. Patogiausia naudoti ovalo formos rankenų, kurios dar galėtų būti su trupučiu gumos, peilius. Tada tikrai būsite tikri, kad rankena nepersisuks, bus malonu ją laikyti, ranka nepavargs.Jei rankena iš kieto plastiko, ji taip pat gali sudužti nukritus ant žemės. Jei bus kniedžių ar įvairių tarpelių rankenoje, ten kaupsis nešvarumai, o to tikrai reikėtų vengti.

Bene geriausi – japoniški peiliai. Jie labai aštrūs, gaminami pagal specialias technologijas iš dviejų metalo lydinių, specialiai galandami su tam skirtais galąstuvais. Japonų virėjas neišleidžia peilio iš rankų, niekada nepalieka jo virtuvėje, net jei pasišalina trumpam. Tam turi specialias makštis, į kurias išeidamas ir įsikiša peilį.

Brangiausi yra rankų darbo peiliai, kurie specialiai pritaikomi prie virėjo rankos, netgi prie kiekvienos pjaustymo operacijos. Malonu stebėti japono profesionalo darbą virtuvėje: kartais netgi atrodo, kad peilis yra jų rankos dalis, o ne atskiras įrankis…