Atpigo Galąstuvas THE EDGE stoneSHARP 240/800 Peilių galąstuvai
18.51 € 22.07 € / 1 vnt

Atpigo Profesionalus galąstuvas Ganzo Touch Pro Steel Peilių galąstuvai

Galąstuvo akmuo 200 Ganzo Touch Pro Peilių galąstuvai

Galąstuvas Work Sharp Ken Onion Edition Peilių galąstuvai

Galąstuvas Work Sharp Pivot Plus Peilių galąstuvai

Galąstuvas Lansky QuadSharp QSHARP Peilių galąstuvai

Galąstuvas Work Sharp Pivot PRO WSHHDPVT-I Peilių galąstuvai

Profesionalus galąstuvas Ganzo Touch Pro. Peilių galąstuvai

Galąstuvas THE EDGE proSHARP RM021 10-30° Peilių galąstuvai

Galąstuvas THE EDGE autoSHARP Peilių galąstuvai

Galąstuvo akmuo 600 Ganzo Touch Pro Peilių galąstuvai

Peilių galąstuvai 

Norint pagaląsti peilius yra reikalingas kokybiškas galąstuvas. Su patogiu, kokybišku galąstuvu galėsite lengvai ir greitai pagaląsti atšipusius peilius ir suteikti jiems skustuvo aštrumą.

Perkant peilių galąstuvą gali būti vartojimo instrukcija, galandinimo alyva ir kita. Galandant peilius reikia laikytis saugumo reikalavimų, kad nesusižeistumėte arba nesužalotumėte šalia esančio žmogaus.

Taigi galąstuvas yra priemonė pjovimo įrankiams aštrinti (galąsti) abrazyviniu būdu.

Galąstuvai būna rankiniai ir mašininiai, tvirtinami universaliosiose ar specializuotose galandimo staklėse. Juo sudaromi aštrūs naujo arba naudojamo įrankio ašmenys; toks įrankis turi tikslią ašmenų formą, glotnų paviršių ir yra patvaresnis. Metalo pjovimo įrankiams galąsti naudojami abrazyviniai įrankiai, pagaminti iš silicio, korundo, deimanto, karbido, elboro, medienos pjovimo įrankiams – galąstuvai, pagaminti iš gamtinio smiltainio, kvarco, medienos.

Nuo galąstuvo dizaino priklauso ir jo naudojimo patogumas, galimybė lengvai nešiotis su savimi į kelionę ar iškylą gamtoje.

Taigi peilių galąstuvus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, išmatavimų, kainų, spalvų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Labai patogu naudoti elektrinį galąstuvą, jis puikiai tinka plieniniams, titaniniams, keraminiams peiliams galąsti. Elektrinis galąstuvas net keraminį peilį, kurį sunku pagaląsti namų sąlygomis, pagalanda puikiai.

Taigi jeigu nežinote, kokį galąstuvą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Peilių galąstuvus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Galąstuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.