Šiltnamis KLASIKA HOUSE 2 su 6 mm polikarbonato danga - 2350x2120 mm (4,98 m2)

Prekės kodas 238700000210
Matavimo vienetas:1 vnt.
520.86 €

173.62 €/mėn. x 3

be pabrangimo

Atsiėmimas iš sandėlio
Nemokamai
Pristatymas į namus
15.00 €
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05879

Lietuviškas šiltnamis KLASIKA HOUSE su 6 mm polikarbonato danga (šlaitinis)

Namuko formos dvišlaitis šiltnamis, komplektuojamas su 6 mm polikarbonatine danga. Šiltnamio matmenys: ilgis - 2,12 m; plotis - 2,35 m; aukštis - 2,35 m. Tai yra bazinis dydis, kurį galima padidinti papildomai įsigijus šiltnamio prailginimus (prailginimai parduodami kas 2 metrus). Šiltnamis Klasika HOUSE pagamintas Lietuvoje.

KLASIKA HOUSE šiltnamis išsiskiria tvirtu karkasu, yra pagamintas iš cinkuotų (275 gr/m2) 1 mm storio ir 78 mm pločio plieninių juostų. Dėka tvirtumo ir kokybiškos dangos, šis šiltnamis puikiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Be to, komplekte yra pamatinis pagrindas, todėl nereikia betonuoti pamato, o skersiniai visu perimetru yra įkasami į žemę apie 40 cm.

Šiame šiltnamyje puikiai tiks auginti įvairiausio tipo daržoves (pomidorai, agurkai ir kitos), o konstrukcija leidžia optimaliai išnaudoti visą jo plotą. Šiltnamio Klasika HOUSE konstrukcijos tvirtumas leis pririšti augalus bei kabinti vazonus ar tvirtinti lentynėles tiesiai prie šiltnamio karkaso. Dar daugiau, žiemą šiltnamio nereikia išmontuoti ar nuimti dangos, pakanka tik uždaryti langus ir duris. Tai itin supaprastina priežiūros kaštus.ŠILTNAMIO DANGA

Šiltnamio dangai naudojamas kokybiškas, europietiškas 6 mm storio kanalinis polikarbonatas, kuris pasižymi atsparumu kenksmingiems UV spinduliams, krušai, smūgiams, dūžiams. Pasirinkę šiltnamį su polikarbonato danga, būsite ramūs dėl jo ilgaamžiškumo. Dangai suteikiama net 10 metų gamintojo garantija.

KOMPLEKTACIJA

Šiltnamio komplektą sudaro: tvirta cinkuoto metalo konstrukcija, durys su orlaide (šiltnamio priekyje), orlaidė vėdinimui (šiltnamio gale), sandarinimo tarpinė, pamatinis pagrindas, tvirtinimai į žemę (šiam šiltnamiui nereikia pamato betonavimo), sandarinimo gumos, aliuminio kraigas.

ŠILTNAMIO PRIVALUMAI

 • Kokybiškas, tvirtas šiltnamis
 • Cinkuotas profilis
 • Yra pamatinis pagrindas, šiam šiltnamiui nereikia betonuoti pamato
 • Polikarbonatinė danga
 • Sandarinimo gumos
 • Specialios formos aliuminis kraigas, kuris suteikia papildomą tvirtinimą ir estetinį vaizdą
 • Lietuviškas šiltnamis pritaikymas mūsų klimato sąlygoms
 • Galimybė prailginti šiltnamį kas 2 metrus

Taip pat turime ir trijų metrų ilgio šio modelio šiltnamį su polikarbonatine danga. Jį rasite čia - Šlaitinis šiltnamis Klasika House (2x3)ŠILTNAMIUI KLASIKA HOUSE TINKANTYS PRIEDAI

Papildomai galite įsigyti įvairius priedus, kurie palengvins kasdienius sodininkystės darbus. Pavyzdžiui, takelio atskyrimas neleis byrėti žemėms iš kraštų, automatinė laistymo sistema už jus atliks ne tokį malonų laistymo darbą. Visus priedus rasite žemiau pateiktoje lentelėje.

   Pavadinimas Nuoroda
   Automatinė laistymo sistema AquaDusia StartŽiūrėti prekę
   Laistymo žarnos, sodo purkštuvai
Žiūrėti prekes
   310 litrų vandens talpa su dangčiu ir kraneliu
Žiūrėti prekę
   210 litrų vandens talpa su dangčiu ir kraneliu
Žiūrėti prekę
   200 litrų vandens talpa su dangčiu
Žiūrėti prekę
   Šiltnamio HOUSE KLASIKA prailginimas
Žiūrėti prekę
   Lentynėlė šiltnamiui KLASIKAŽiūrėti prekę
   Takelio atskyrimas 2 metrų ilgio šiltnamiuiŽiūrėti prekę
   Vejos korys takelio pagrindui
Žiūrėti prekę
   Augalų parišimo komplektaiŽiūrėti prekęKokybiški šiltnamiai geromis kainomis


Galime pasiūlyti platų, įvairaus tipo ir dydžio šiltnamių asortimentą gera kaina ne tik akcijos metu. Mūsų parduotuvės kataloge rasite - Gaspadorius, Gaspadinė, Klasika ir kiti populiariausi šiltnamiai, kurios renkasi mūsų klientai. Kruopščiai atrenkame asortimentą, kad galėtume pasiūlyti kokybiškus ir ilgaamžius gaminius. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į arkinius šiltnamius BaBa - tai vienas iš perkamiausių modelių pastaruosius kelerius metus.

Jei nesate tikri, koks polikarbonatinis šiltnamis jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Išsamiai papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką pasirinkti. Atminkite, kad tik patikimų gamintojų šiltnamiai tarnaus ilgiau, be to jiems yra suteikiama garantija. Įsigijus internetu, šiltnamis bus pristatytas į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Šiltnamis išsimokėtinai (lizingu). Esant poreikiui, šį ar kitą pasirinktą šiltnamį iš mūsų parduotuvės katalogo galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Visą mūsų asortimentą rasite kategorijoje POLIKARBONATINIAI ŠILTNAMIAI
Prekės charakteristikos
 • Trumpas aprašymas Lietuviškas šiltnamis KLASIKA HOUSE - šlaitinis (namelio formos) šiltnamis su 6 mm polikarbonato danga. Galimas šiltnamio prailginimas kas 2 metrus. Įsigykite gera kaina internetu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.
 • Prekės kodas 238700000210
 • Gamintojas Lietuva
 • Plotis 2,35 m
 • Ilgis 2,12 m
 • Aukštis 2,35 m
 • Forma šlaitinis šiltnamis (namukas)
 • Tipas polikarbonatinis šiltnamis
 • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 7-10 d.d.
 • Plotas 4,98 kv.m
 • Pavadinimas House klasika (lietuviškas)
 • Polikarbonato storis 6 mm
Komentarai
Panašios prekės
Taip pat siūlome