Aliuminiai radiatoriai 

Aliuminius radiatorius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, techninių parametrų, spalvų, svorių, galingumų, sekcijų skaičiaus, dizaino ir kita.

Aliumininiai radiatoriai yra geresni šilumos laidininkai, nei plieniniai radiatoriai. Šių radiatorių paviršius yra lygus, todėl lengvai valomi bei praktiški. Labai maži šilumos nuostoliai. Šie radiatoriai renkami iš sekcijų, todėl ilgis gali būti neribojamas. Tačiau pagrindinis jų trūkumas: jei cirkuliuojančiame vandenyje bus abrazyvinių medžiagų (pvz., rūdžių nuo juodo metalo jungiamųjų dalių), jie gali greitai prakiurti.

Taip pat aliuminiai radiatoriai gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip: atsparumas korozijai, lengvumas, mažas temperatūros inertiškumas, didelis šilumos atidavimo plotas, galimybė surinkti norimo ilgio radiatorius ir kita.

Paprastai aliuminiai radiatoriai yra lengvai montuojami.

Aliuminiai radiatoriai yra jungiami tik šone ir perkant pajungimui reikalingas medžiagas, reikia jas pirkti iš vieno gamintojo ar bent jau iš vieno pardavėjo.

Daugiabučiuose aliuminiai radiatoriai yra mažiau tinkami, nes yra jautresni ir yra didelė tikimybė, jog gali prakiurti dėl cheminių reakcijų. Reikia įdėmiau žiūrėti į slėgį. Aliuminiai radiatoriai dažnai būna su mažesniu slėgiu, o daugiabučiuose būna hidrauliniai bandymai.


Jeigu nežinote kokius aliuminius radiatorius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Aliuminius radiatorius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą, atitinka ES kokybės standartus ir kita. Aliuminiams radiatoriams garantija gali būti suteikia iki 15 metų ir daugiau.

Aliuminius radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Aliuminiai radiatoriai yra brangesni už plieninius ar špižinius radiatorius, tačiau jie yra surenkami iš sekcijų ir kuo daugiau yra sekcijų tuo daugiau galios ir tuo daugiau pro juos prateka termofikacinio skysčio. Tad sujungiami iš sekcijų jie gali būti neriboto ilgio ko negali būti plieniniuose radiatoriuose.

Taigi prieš pasirenkant radiatorius, reiktų taip pat atsižvelgti į būsto langų dydį, jų kiekį kambaryje ar name, taip pat ir į jų išdėstymą: kokioje - šiaurinėje ar pietinėje - namo pusėje įrengti langai ir kita.