Dekoratyviniai radiatoriai 

Dekoratyvinius radiatorius galite rinktis horizontalius, vertikalius. Vertikalaus modelio radiatoriai, kurių priekinės plokštės paviršius gali būti visiškai plokščias. Dėl lygaus be jokių įspaudavimų paviršiaus plokštės išvaizda yra griežta ir puikiai dera minimalistiniuose interjeruose.

Taigi dekoratyvinius radiatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, išmatavimų, techninių savybių, svorių, galingumų, dizainų, formų, spalvų ir kita.

Šie radiatoriai pasižymi originaliu dizainu, išskirtine dažų dangos kokybe ir kita.


Dekoratyviniai radiatoriai skirti montuoti patalpose, kuriose šie šildymo įtaisai įrengiami itin matomoje vietoje. Šie radiatoriai ne tik tiekia šilumą patalpai, bet atlieka dar ir estetinę funkciją. Pažymėtina, kad šie radiatoriai negali būti montuojami padidinto drėgnumo patalpose, pvz., baseinų salėse. 

Taigi dekoratyvinius radiatorius renkasi tie, kurie nori savo namuose išlaikyti estetiką, išskirtinį interjerą, naują atmosferą, gražią aplinką, aukšto lygio komfortą ir kita.

Dekoratyvinius radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.