Radiatorius PURMO CV 11 500-1400, pajungimas apačioje Apatinio pajungimo radiatoriai

Apatinio pajungimo radiatoriai 

Svarbiausias kriterijus renkantis radiatorius – jų galingumas, kuris privalo būti parenkamas atsižvelgiant į konkrečias šildomos patalpos sąlygas (plotas, sienų šiluminė izoliacija ir t.t.). Dar radiatoriai gali skirtis ir pajungimo tipu (šoninio arba apatinio pajungimo).

Taigi naudojant apatinio pajungimo radiatorius galite lengvai pajungti juos iš apačios taip, kad nesimatytų atvestas vamzdynas.

Apatinio pajungimo radiatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.

Jeigu nežinote, kokius apatinio pajungimo radiatorius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Apatinio pajungimo radiatorius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

Apatinio pajungimo radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.