Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Radiatorius Purmo Plan Hygiene, FH 20 500-1400, pajungimas šone

Kaina: 340.81 €

Radiatorius PURMO H 30 500-900, pajungimas šone

Kaina: 242.54 €
 
 

Higieniniai radiatoriai                                                                     

 

Tokiose įstaigose (pavyzdžiui gydymo), kuriose yra keliami griežtesni higienos reikalavimai, geriausiai yra naudoti higieninius radiatorius. Higieniniai radiatoriai būna be konvekcinių elementų ir grotelių.

 

Taigi higieniniai radiatoriai atitinka statybos normose keliamus reikalavimus. Neturi šoninių plokštumų, viršutinių grotelių ir konvektorinio paviršiaus. Neturi aštrių briaunų ir kraštų. Patogu ir lengva juos valyti. Radiatoriai dažomi specialiais dažais, atspariais dažnam valymo priemonių naudojimui. Gali būti gaminami šoninio ir apatinio prijungimo radiatoriai. Apatinio prijungimo higieniniai radiatoriai gali būti komplektuojami su termostatiniu ventiliu. Bandomasis slėgis gali būti 13 barų, o darbinis slėgis 10 barų.

 

Higieninius radiatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Taigi pagrindiniai reikalavimai tokio tipo šildymo prietaisams yra valymui ir dezinfekavimui būtini lygūs ir lengvai pasiekiami visi paviršiai.

 

Higieniniai radiatoriai tai pat rekomenduojami naudoti ir gyvenamose patalpose, kur gyvena alergiški žmonės, sergantys kvėpavimo takų ligomis ir reikalinga, kad būtų ideali švara.

 

Radiatoriaus šoninio prijungimo atveju geriausiai būtų komplektuoti tam pritaikytą termostatinę armatūrą ir prijungimo antgalius.

 

Taip pat higieninius radiatorius yra labai gerai naudoti ligoninių operacinėse, procedūriniuose kabinetuose, sanatorijose, laboratorijose, valgyklų virtuvėse ir kita.

 

Taigi higieninius radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.