Papildomos, spec. priemonės

 

Iš negyvosios jūros papildomų kosmetikos priemonių galėtume išskirti – negyvosios jūros muilas su mineralais, medetkų aliejus, purvo muilas, pieštukiniai dezodorantai ir kt.

 

Negyvosios jūros muilas su mineralinėmis druskomis yra aukštos kokybės produktas, pasižymintis aromaterapiniu, raminamuoju poveikiu, puikiai valo veido ir kūno odą, suteikia puikų gaivumo jausmą, odą tampa minkšta ir stangria. Sudėtinės dalys gali būti Negyvosios jūros mineralai, alyvuogių aliejus, ramunėlių ir alavijų ekstraktai ir kt.

 

Rekomenduojama Negyvosios jūros muilą su mineralinėmis druskomis naudoti jautriai odai. Taip pat efektyvi priemonė sergant psoriaze ir akne (spuogais).

 

Naudoti negyvosios jūros muilą su mineralinėmis druskomis reikėtų išmuilinti drėgną veido ar kūno odą, pamasažuoti ir nuplauti šiltu vandeniu.

 

Drėkinamasis muilas pasižymi unikalia sudėtimi, kurioje vyrauja Negyvosios jūros druska ir mineralai. Muilas pašalina nešvarumus, riebios odos sebumo perteklių, prisotina ją mineralais suteikdamas gyvybingumo ir drėgmės, užtikrina optimalų maitinimo lygį. Palieka odą švelnią kaip aksomas.

 

Po nusiprausimo su negyvosios jūros muilu rekomenduojama odą patepti drėkinamuoju kremu veidui ar kūnui. Geriausiai tiktų drėkinamasis kremas iš negyvos jūros kosmetikos. Tada galite tikėtis maksimalaus rezultato, oda bus maksimaliai sudrėkinta, elastinga ir kt.

 

Negyvosios jūros juodąjį mineralinį purvą sudaro didelė mikroelementų ir gydomųjų dalelių koncentracija, jame gausu mineralų - kalio, magnio, natrio, bromo ir kalcio ir kt.Tai nepakeičiama odos priežiūros priemonė.

 

Šis purvas gydo įvairias odos ligas – spuogus, psoriazę, egzemą, pleiskanas, odos bėrimus, neutralizuoja alergines reakcijas. Juodasis mineralinis purvas stangrina odą, todėl apsaugo nuo raukšlelių susidarymo ir gilėjimo. Jis giliai drėkina ir minkština odą, pašalina negyvas odos ląsteles, išvalo poras ir šalina toksinus.  Purvas turi į antibiotikus panašių medžiagų, todėl pasižymi antimikrobiniu efektu.

 

Purvas nuima sresą, nuovargį, pagerina ląstelių medžiagų apykaitą, padeda organizmui įsisavinti maistingąsias medžiagas ir pašalinti toksinus.

 

Purvą reikėtų naudoti – ištepti kūno odą ir palaikius 15-20 nuplauti.

 

Taigi gamintojai gamina įvairiausius negyvosios kosmetikos produktus - negyvosios jūros muilus, pieštukinius dezodorantus ir kt . Tik reikia išrinkti sau geriausiai tinkančią kosmetikos priemonę ir lepintis negyvosios jūros kosmetikos priemonių teikiamais malonumais.