Gimnastikos kopėčios - BenchK 414, baltos Gimnastikos ir švediškos sienelės

Gimnastikos kopėčios - BenchK 513 Gimnastikos ir švediškos sienelės

Gimnastikos kopėčios - BenchK 413, baltos Gimnastikos ir švediškos sienelės

Švediškos sienelės 


Turint švedišką sienelę galima atlikti įvairius raumenų tempimo pratimus ir efektingai lavinti visus kūno raumenis.

Švediškas sieneles galite įsigyti skirtingų išmatavimų, spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų ir kita.

Švediško sienelės gali būti pagamintos iš spygliuočių medienos, faneros, uosio, ąžuolo ir kita.

Švediškas sieneles rinkitės pagamintas iš natūralios medienos, nes nuo to priklauso Jūsų sveikata, nuotaika ir kita. Perkant savo mažyliams švedišką sienelę reikėtų ypatingai atkreipti į medžiagas iš kurių yra pagamintos.

Švedišką sienelę nesunkiai prisitvirtinsite namuose, sporto salėje ir kitur.

Švediškas sieneles galite rinktis pritaikytas individualiam naudojimui ir grupiniams užsiėmimams.

Taigi jeigu norite švediškas sieneles įsigyti kokybiškas, tai pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą.

Jeigu nežinote ar tinkama Jums yra švediška sienelė, tai visada galite pasitarti su šios srities specialistu, konsultantu.

Švediškas sieneles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.

Taigi švediška sienelė, tai viena seniausių ir bene labiausiai pasiteisinusių mankštos priemonių, kuri leidžia be didelių pastangų greitai ir efektyviai atlikti pratimus pagrindinėms raumenų grupėms. Švediška mankštos sienelė ypač tinka tempimo pratimas, kurie yra labai svarbūs sustingusiems raumenims po darbo dienos, atlikti.

Dažniausiai švediškos sienelės yra tvirtinamos prie sienos. Taip pat medinis skersinis gali būti kabinamas ant švediškos sienelės.