Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Aliejiniai dažai 

Aliejiniai dažai yra gaminami iš natūralaus sėmenų aliejaus arba naudojant sintetinę dervą - alkidą ir yra apibendrintai vadinami alkidiniais dažais. Aliejiniams dažams yra naudojami mineraliniai tirpikliai. Šiais dažais tinka dažyti duris, langus. Jais padengtas paviršius tampa blizgus ir atsparus trynimui.

Aliejiniai dažai dažniausiai yra naudojami statybose, pramonėje ir kita.

Aliejinius dažus galite įsigyti skirtingose talpose, skirtingų gamintojų, iš plataus asortimento ir kt. Taip pat aliejinius dažus galite rinktis iš įvairiausių spalvų.

Pagal atspindimą šviesos kiekį dažai skirstomi į matinius, šilko blizgesio, pusiau blizgius ir blizgius.

Matiniai dažai leidžia paslėpti paviršiaus nelygumus ir dažniausiai yra naudojami sienoms ir luboms dažyti, ten kur nėra didelės trinties.

Šilko blizgumo dažais padengtas paviršius pasižymi ilgaamžiškumu, taip pat yra atsparesnis rūdims nei naudojant matinius dažus.

Pusiau blizgūs dažai yra ilgaamžiai, lengvai valomi, tad tinka paviršiams, kuriuos teks dažnai valyti.

Atspariausi ir lengviausiai valomi dažai yra blizgūs, tačiau jais padengtame paviršiuje išryškėja visi nelygumai.

Naudojant aliejinius dažus būtina susipažinti su instrukcija ir naudojant laikytis saugumo reikalavimų.

Taip pat perkant aliejinius dažus reikėtų rinktis patikimų gamintojų dažus, nes nuo jų gali priklausyti ar darbai bus atlikti ir laikysis dažai kokybiškai.