EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Matavimo įrankiai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Kalibratorius C.K Feeler Gauge Metric 13 Blade C.K. T3525M 413

Kaina: 22.07 €
Žiūrėk ČIA

Gulsčiukas Bosch 0603663300 Level accuracy 0.5 mm/m

Kaina: 67.95 €
Žiūrėk ČIA

Leica Geosystems CET 103 Elevator Tripod

Kaina: 522.44 €
Žiūrėk ČIA

Leica Geosystems Magnetic Multifunction Adapter For P3/P5

Kaina: 99.45 €
Žiūrėk ČIA
Leica Geosystems ROTEO 35WMR Rotating Laser

Leica Geosystems ROTEO 35WMR Rotating Laser

Kaina: 1192.00 €1309.16 €
Žiūrėk ČIA

Atstumo matuoklis ultragarsinis

Kaina: 29.21 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Gulščiukas 150cm 3-ak. su reguliavimu PROLINE

Gulščiukas 150cm 3-ak. su reguliavimu PROLINE

Kaina: 15.88 €19.05 €
Žiūrėk ČIA
Kampainis 400x600mm

Kampainis 400x600mm

Kaina: 3.98 €4.94 €
Žiūrėk ČIA
Pakabukas raktams-rulėtė 1m/6mm MEGA

Pakabukas raktams-rulėtė 1m/6mm MEGA

Kaina: 0.53 €0.61 €
Žiūrėk ČIA
Ruletė elektroninė 7.5m/25mm neilon., magn.

Ruletė elektroninė 7.5m/25mm neilon., magn.

Kaina: 30.31 €33.58 €
Žiūrėk ČIA
Lazerinis nivelyras ADA Cube 3D Basic Edition

Lazerinis nivelyras ADA Cube 3D Basic Edition

Kaina: 109.25 €133.95 €
Žiūrėk ČIA
Lazerinis nivelyras ADA Cube 3D Ultimate Edition

Lazerinis nivelyras ADA Cube 3D Ultimate Edition

Kaina: 142.60 €174.85 €
Žiūrėk ČIA
 

Matavimo įrankiai                                                                             

 

Matavimo įrankius galite rinktis iš plataus asortimento – kalibravimo įrankiai, slankmačiai, lazeriniai atstumo matuokliai, tolmačiai, lygio matuokliai ir aksesuarai, laikrodiniai matuokliai, matavimo įrankių rinkiniai, matavimo indai, metalo ir įtampos laidų ieškikliai, mechaniniai mikrometrai, žymėjimo įrankiai, gulsčiukai, liniuotės, ruletės, kampainiai ir kita.

 

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.

 

Slankmatis yra nonijaus skalę turintis prietaisas, naudojamas ilgiui nuo 10 mm iki 100 mm matuoti.

 

Matavimo būdai gali būti:

  1. Suglausti slankmačio kojeles ir patikrinti, ar nonijaus skalės nulis sutampa su fiksuotos skalės nuliu. Jei ne, įsidėmėkite tai, atskaitydami rodmenį (tai nulio paklaida).
  2. Priglausti slankmačio kojeles prie matuojamo objekto.
  3. Tvirtinimo varžtu užfiksuoti judamąją slankmačio dalį.
  4. Perskaityti skalės rodmenį.
  5. Norėdami rasti tikslų dydį, prie perskaityto rodmens pridėkite arba iš jo atimkite nulio paklaidą.

 

Slankmatis gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno, taip pat slankmačius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, išmatavimų, kainų, tikslumo paklaidos ir kita.

 

Slankmačius galite rinktis ir elektroninius. Tokie slankmačiai turės didelį LCD ekraną, keturių skirtingų tipų matavimus: išorinis, vidinis, gylis bei žingsnis ir kita.

 

Lazerinius atstumo matuoklius, tolmačius naudoti yra labai paprasta.

 

Lazerinių atstumo matuoklių, tolmačių optikos korpusas yra gaminamas tvirtas, apsaugantis nuo dulkių ir vandens lašų, universalus matavimo smaigtas, skirtas tiksliems matavimams nuo sunkiai pasiekiamų paviršių ir briaunų, gali turėti daug lengvai naudojamų matavimo funkcijų, skirtų atstumų, plotų ir tūrių skaičiavimui, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, labai praverčia sudarant statybos darbų sąmatas, apskaičiuojant reikiamus medžiagų kiekius, projektuojant, įvertinant atliktų darbų kokybę, aiškus ir informatyvus ekranas ir kita.

 

Lygio matuokliai ir aksesuarai taip pat yra gaminami tvirti, turintys apsaugas nuo dulkių ir vandens lašų, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, gali turėti kelių linijų lazerius, savaime išsilyginantys, labai kompaktiški ir kita.

 

Lygio matuoklis gali būti statomas ant trikojo. Ant trikojo statyti yra gerai, todėl kad galite reguliuoti aukštį, suteikia lygio matuokliui stabilumą ir kita.

 

Lygio matuoklis labai praverčia, kai norite išlaikyti tikslų lygumą, vientisumą, pavyzdžiui klijuojant plyteles, kabinant paveikslus ant kelių sienų ir kita. Taigi tai puikus įrankis praverčiantis statybose, buityje ir kita.

 

Matavimo įrankių rinkinius gali sudaryti kelios dalys – slankmatis, mikrometras, kampainis, liniuotė, dėklas plastikinis, žymeklis, ruletė ir kita.

 

Matavimo įrankių rinkinių dalys gali būti skirtingų išmatavimų, formų, spalvų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kainų, gamintojų ir kita.

 

Perkant matavimo įrankių komplektus galėsite ne tik sutaupyti pinigus, bet ir visi matavimo įrankiai bus vienoje vietoje, todėl bus lengviau ir greičiau juos susirasti, nešiotis ir kita.

 

Turint metalo ir įtampos laidų ieškiklį galėsite greitai aptikti elektros energijos tiekimo linijas, metalą ir kita. Šie prietaisai įspėja apie metalo ir įtampos radimą garsinius signalu, o ekranėlyje galėsite pamatyti gautą rezultatą.

 

Ieškant metalo ir įtampos vartotojas gali pasirinkti iš kelių paieškos režimų: automatinio, metalo, medienos, ir kita.

 

Taigi metalo ir įtampos laidų ieškikliai greitai, patikimai galės surasti, aptikti įvairius metalus, netgi ir pačias mažiausias vinis.

 

Mechaninis mikrometras yra nedidelių ilgių tikslaus matavimo prietaisas.

 

Mikrometrus galite rinktis pagamintus iš grūdinto plieno ir kito metalo. Gali skirtis matavimo dydis ir matavimo tikslumas. Tikslesniam matavimui užtikrinti gali būti įmontuota terkšlė, o rankenėlė rifliuota. Gali būti įpakuota plastikiniame dėkle.

 

Mikrometrus galite rinktis iš kelių rūšių: mechaniniai mikrometrai, elektroniniai mikrometrai ir kita.

 

Žymėjimo įrankiai yra skriestuvas, metalo žymėjimo rėžtukas, markeris, pieštukas, kreidelės ir kita.


Paprastai žymėjimo įrankiai būna atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, oro sąlygoms, greitai džiūstantys, gerai matomi, saugus rašyti, žymėti ant daugumos paviršių ir kita. Taip pat gali būti atsparūs UV spinduliams, tepalams, vibracijai ir kita.

 

Gulsčiukas tai yra prietaisas gulsčiai ar stačiai padėčiai nustatyti. Gulsčiukas yra idealus matavimo prietaisas visiems buities ir amato darbams.

 

Gulsčiukus rinkitės tokius, kurie yra atsparūs nedideliems sutrenkimams, na o skystis esantis matavimo žymėje yra atsparus saulės spinduliams ir kita.

 

Taigi gulsčiukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, tikslumo paklaidos, formos, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Kadangi kiekvieno gulsčiuko tikslumas yra išmatuojamas gamykloje elektroniniu būdu, tad jie yra pakankamai tikslūs. Jie gali būti pagaminti iš aliuminio ir kitų medžiagų. Na, o skalė gali būti nubraižyta ant korpuso.

 

Gulsčiukus galite rinktis lazerinius, skaitmeninius ir kita. Šie išsiskiria tuo, jog jie yra ypač tikslūs, veikia greitai, nustatydami kampą ar posvyrį, tai pat pateikia aiškiai matomus rezultatus ekrane.

Ruletę reikėtų rinktis tokią kuri greitai, lengvai dirbant nesulinksta, yra standi ir kita.

 

Taip pat ruletę rinkitės tokią, kuri turi didelius ir aiškius juodos spalvos skaitmenis, ryškios spalvos, nes galėsite lengviau ir greičiau pastebėti ruletę, patogus fiksavimo mechanizmas, ergonomiškas korpusas pagamintas iš atsparios smūgiams medžiagos, gali turėti automatinį užraktą ir kita.

 

Dar vienas matavimo įrankis yra kampainis. Tai labai senas ir tradiciškas įrankis, savo išvaizda primenantis raidę L.

 

Kampainis gali būti puikus pagalbininkas mūrininkams, staliams, dailidėms ir kitų sričių specialistams, atliekant darbus. Su kampainiu ne tik galima braižyti linijas, bet ir išnaudoti jau paruoštų projektų kampų patikrinimui ir kita.

 

Kampainiai gali būti pagaminti iš metalo, medžio ar tiesiog sujungus šias medžiagas kartu. Kampainį sudaro mentės, na o paprastai viena iš menčių turi tam tikrą skalę, padedančią matavimo darbams.

 

Kampainius galite rinktis universalius, staliaus, mechaniko ir kita.

 

Universalus kampainis, tai paprastai pagamintas iš vieno metalo gabalo, plokščias, dažnai didelių matmenų, palyginus su staliaus ar mechaniko kampainiais, dažnai naudojamas statybose bei didelių gabaritų darbuose.

 

Staliaus kampainis susideda iš medinės mentės ir su ja tiesiu kampu sujungta kita mente, pagaminta iš siauros tvirtos skardos juostos, dažniausiai su milimetrine skale. Toks kampainis gali būti naudojamas medinių medžių matavimui ir žymėjimui. Gali būti naudojamas stačių linijų nustatymui krašto atžvilgiu, tiesaus ir 45 laipsnių kampo išskyrimui, rato vidurio nustatymui arba užbaigtos konstrukcijos geometrijai.

 

Mechaniko kampainis – kampainio rūšis, susidedanti iš plonos ir gana tvirtos skardos dalies, 90 laipsnių kampu patalpinto į stačiakampio formos metalinę ertmę. Dažniausiai yra naudojamas norint nustatyti kampo tikslumą. Visi patikrinimai yra atliekami kampainį pridėjus prie tiriamų kraštų, jeigu kampainis prie jų priglunda ir nesimato jokių tarpelių, reiškia, kampas yra tiesus.

 

Taigi jeigu nežinote, kokius matavimo įrankius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Matavimo įrankius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Matavimo įrankius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusius, kokybiškus matavimo įrankius, reikia nepamiršti ir tinkamai juos prižiūrėti, laikyti ir kita.

 

Taigi turint matavimo įrankius, matavimo darbus galėsite atlikti greičiau, tiksliau, efektyviau ir kita.