Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektrinis suktuvas-gręžtuvas BORT BSM-450X2, 450W

Kaina: 37.20 €

Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DF030DWE

Kaina: 139.10 €

Akumuliatorinis smūginis suktuvas/gręžtuvas METABO SB 18 LT 4.0 AH

Kaina: 469.73 €

Akumuliatorinis suktuvas BORT BAB-10.8N-Li

Kaina: 63.13 €

Akumuliatorinis gręžtuvas/suktuvas MAKITA DF010DSE

Kaina: 167.99 €

Akumuliatorinis smūginis gręžtuvas MAKITA DHP481RMJ

Kaina: 469.73 €

Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DDF481RTJ 18V; 2 x 5,0Ah

Kaina: 493.90 €

Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA TD110DSAJ

Kaina: 160.51 €

Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MAKITA DTW450RMJ

Kaina: 575.66 €

Akumuliatorinis smūginis gręžtuvas MAKITA DHP480Z (be kroviklio ir akumuliatorių)

Kaina: 224.70 €

Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA TD021DSE

Kaina: 176.55 €

AKUMULIATORINIS GRĘŽTUVAS - SUKTUVAS GRAPHITE 58G215, 14,4V

Kaina: 90.85 €

Akumuliatorinis atsuktuvas BORT BAS-36N-Li

Kaina: 35.31 €

Akumuliatorinis suktuvas - gręžtuvas Einhell TE-CD 18-2 Li 1x1.5ah

Kaina: 169.00 €

Akumuliatorinis suktuvas BORT BAB-14Ux2-DK

Kaina: 92.02 €

Akumuliatorinis suktuvas BORT BAB-18U-FDK

Kaina: 92.88 €

Akumuliatorinis gręžtuvas suktuvas Einhell RT-CD 14,4 Li

Kaina: 112.37 €

Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA DTS141Z

Kaina: 405.53 €
 
 

Akumuliatoriniai gręžtuvai suktuvai internetu

Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kuris dažniausiai nusprendžia pats atlikti net ir pačius sudėtingiausius namų ruošos darbus – tokiu atveju siūlome susipažinti su B-a.eu pasiūla, kuri labai plati ir kiekvienam suteikia galimybę rasti tokią įrangą, kuri padės be jokio vargo atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus. Juolab, susikomplektuoti įrangą pačiam yra gana paprasta ir patogu, tad rinkitės kokybę, kuri džiugina daugelį.

Akumuliatoriniai gręžtuvai yra vienas iš tokių įrankių, kuris turi būti kiekvienuose namuose. Paprasčiausiai jo prireikia gana dažnai, o kiekviena kartą kviestis meistrą tampa paprasčiausiai nefunkcionalu. Kai po ranka bus įranga – atlikti net ir pačius sudėtingas darbus galėsite pats. O kadangi akumuliatoriniai gręžtuvai internetu kainuoja gana pigiai – verta džiaugtis kokybe, kuri be jokio vargo leis Jums įsigyti norimas prekes už mažą kainą, tačiau džiaugtis puikia kokybe.

B-a.eu produkcija labai plati, tad ieškodami Jums tinkamiausios turėsite peržiūrėti gana plačią pasiūlą bei nuspręsti, kokia įranga labiausiai tinka Jums. Visada verta pasitarti su konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausią įrangą ir leis jaustis ramiu, kad investicija tikrai sugrįš atgal. Siūlome įvertinti šiuos kriterijus ir ieškoti tinkamiausio gręžtuvo.

  • Gamintojai;
  • Kainos;
  • Techninės savybės;
  • Medžiagos;
  • Svoris;
  • Išmatavimai;
  • Galingumas;
  • Dizainas;
  • Kiti kriterijai.

Kadangi šiuolaikiniai akumuliatoriai gręžtuvai, kuriuos siūlo B-a.eu, yra labai galingi – taip suteikiama galimybė dirbti labai ilgą laiko tarpą ir nepergyventi, kad įranga gali perkaisti ir tuo pačiu greičiau sugesti. Žinoma, viskas priklauso nuo to – kokio galingumo įrangą pasirinksite ir nuspręsite,  kada Jums reikalinga, kad poreikiai būtų patenkinami. Suprantama, kad profesionalai dažniausiai renkasi galingesnę įrangą, kadangi ji paprasčiausiai yra būtina siekiant atlikti pačius įvairiausius darbus. Tuo tarpu mėgėjai, kuriems įranga yra reikalinga savoms reikmėms – dažniausiai renkasi paprastesnius, kadangi jie yra pigesni, o šiuo atveju maža kaina dažniausiai yra reikšmingas veiksnys, kuris padeda apsispręsti, ar konkreti technika Jums tinka. Bet kuriuo atveju, svarbiausia, kad B-a.eu pasiūla išties yra ypač plati, tad taip suteikiama galimybė kiekvienam rasti tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius ir kas leidžia be jokio vargo naudotis prietaisais, kurie padės atlikti labai skirtingus darbus.

B-a.eu akumuliatoriniai gręžtuvai suktuvai – pasirinkimas, kuris leis pačiam atlikti visus darbus. Pirkti pas mus – verta, kadangi tai kokybė, kuri labai palengvina gyvenimą ir tuo pačiu padeda per trumpą laiko tarpą įsigyti tai, ko Jums reikia, kad darbų atlikimas būtų greitas ir paprastas.

Kadangi siūlome labai plačią pasiūlą – tai labai džiugina klientus. Juk galiausiai kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Taip pat siūlome nepamiršti, kad nuolatos mūsų siūlomos akcijos leis sutaupyti ir įsigyti puikios kokybės gaminius kur kas mažesnėmis kainomis, tad tiesiog neverta permokėti tada, kai sutaupyti yra labai paprasta. Žinoma, užsakytas prekes iki Jūsų nurodyto adreso pristatome labai greitai, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką. Kai kurie labai vertina ir garantijas, kurias galime suteikti. Nuo garantijų, kurios teikiamos perkamoms prekėms ir kurias galima grąžinti tokiu atveju, jeigu gauta kokybė Jūsų netenkino. Iki garantijų, kurios teikiamos pačioms prekėms, kad joms sugedus nemokamai bus išsprendžiamos problemos. Žinoma, tokie atvejai pasitaiko labai retai, kadangi siūlome tik geriausios kokybės gaminius, kurių kaina – prieinama kiekvienam.

Akumuliatoriniai gręžtuvai suktuvai internetu – kokybė, kuri leis pačiam atlikti net ir pačius sudėtingiausiu darbus. O kam mokėti kitam, kai galite padaryti pats?